825 Los(e)/Seite
Diversiteit aan bestek en aanverwante zaken.
Schilderij op doek 'Waterpartij met bomen', gesigneerd FKwick '90. HxB: 73.5 x 92 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Boerentafereel'. HxB: 60 x 90 cm.
Vijfdelig aardewerken kaststel met landschapsdecor, gemerkt. H: 32 cm.
Schilderij op 17e eeuws paneeltje, 'Man met ezel en os'. HxB: 13 x 17 cm.
Geelkoperen tabaksdoos met gegraveerde karikatuur van kerkvorsten en provinciewapens. Holland, 18e
Geelkoperen tabaksdoos met gegraveerde karikatuur van kerkvorsten en provinciewapens. Holland, 18e eeuw. L: 13 cm.
Houten pijpfoudraal met koperbeslag.
Houten pijpfoudraal met zilverbeslag.
Stel slingerglazen met dubbele slinger.
Acht aardewerken borden, met defecten.
Twee gevlochten creamware notenmanden en twee onderschotels, Wedgwood, 18e eeuw.
Porseleinen theepot met zwiebelmuster, voorzien van gevlochten hengsel, 19e eeuw.
Divers aardewerk bestaande uit drie Makkum borden, een bord van De Porceleyne Fles en een tabakspot met beschadigde standring.
Schilderij, olieverf op doek 'Fruitstilleven'. H.J. Pauwels (1903-1983) HxB: 56.5 x 86.5 cm.
Gestoken houten paneel 'Kruisweg', 16e eeuw. HxB: 83 x 44 cm.
Religieuze schildering op koper, verfverlies. HxB: 19 x 17.5 cm.
Twee kristallen gembercoupes, Biedermeier, 19e eeuw. H: 34 cm.
Vijf aardewerken kastkommen decor 'Timor', Petrus Regout & Co Maastricht. D: 15.5 cm.
Zwart dekselkannetje in Doorniks porselein. H: 22 cm.
Parelmoeren theekistje, met defecten. HxBxD: 9 x 13 x 8.5 cm.
Divers glazen- en kristallen gebruiksgoed.
Vier gestoken houten paneeltjes, 18e eeuw. HxB: 26 x 15.5 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Boerentafereel'. Hendrik Cornelis Kranenburg (1871-1948) HxB: 60 x 90
Schilderij, olieverf op doek, 'Boerentafereel'. Hendrik Cornelis Kranenburg (1871-1948) HxB: 60 x 90 cm.
Twee porseleinen kandelabers, met defecten. H: 33 cm.
Aardewerken tabakspot met koperen deksel, 'Havana'. H: 36 cm.
Een polychroom porseleinen figuur gemerkt met een gekroonde S, Duitsland omstreeks 1900. H: 14.5
Een polychroom porseleinen figuur gemerkt met een gekroonde S, Duitsland omstreeks 1900. H: 14.5 cm.
Portretminiatuur, 19e eeuw. D: 6 cm.
Een paar polychrome porseleinen figuren, gemerkt met gekroonde D, Dresden, 19e eeuw, handje opnieuw gelijmd en een duimpje missend. H: 17 cm.
Porseleinen beeldengroepje 'Danspaar', gemerkt. H: 19 cm.
Negen stuks divers glaswerk, waaronder glazen mandje met defect.
Wedgwood blauw Jasperware koekjespot. H: 13 cm.
Aardewerken knobbelvaasje, gemerkt v Duijn, 18e/19e eeuw. H: 17 cm.
Drie slingerglazen met witte slinger, 18e eeuw.
Een ivoren corpus in 17e eeuwse stijl, arm geplakt. Hoogte corpus: 11.5 cm.
Schildpad lepeldoos, pootje missend. HxBxD: 4 x 12.5 x 8 cm.
Ets, 'Schelpenvisser', gesigneerd, met vochtschade. Jan Toorop (1858-1928) HxB: 19 x 15.5 cm.
Vijf kristallen karaffen en twee onderschotels, divers slijpsel.
Bronzen buste op basement 'Jeuene noble de la Renaissance', gesigneerd Rancoulet. H: 72.5 cm.
Rond houten bijzettafeltje in Louis XVI stijl, 19e eeuw. Toegevoegd iepenhouten Louis XVI stoel.
Rond houten bijzettafeltje in Louis XVI stijl, 19e eeuw. Toegevoegd iepenhouten Louis XVI stoel. HxB: 57 x 32 cm.
Sepia, 'Larense boerderijen'. David Schulman (1881-1966) HxB: 29 x 47 cm.
Mahoniehouten bar met ronde hoeken, mahonie spiegelkast en drie barkrukken, metaal met lederen
Mahoniehouten bar met ronde hoeken, mahonie spiegelkast en drie barkrukken, metaal met lederen zitting op mahonie voet.
Twee divers ingelijst sierwerk: 'Meisje met de parel' & 'Het tijdsverdrijf van de visser'. HxB: 47.5
Twee divers ingelijst sierwerk: 'Meisje met de parel' & 'Het tijdsverdrijf van de visser'. HxB: 47.5 x 37.5 cm.
Schilderij 'twee personages'. HxB: 69 x 59 cm.
Verguld messing bouillotte lamp met beschilderde metalen kap, Frankrijk eind 19e eeuw. H: 68 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Winterberglandschap met dennenbomen', gemonogrammeerd. Johann Georg
Schilderij, olieverf op doek, 'Winterberglandschap met dennenbomen', gemonogrammeerd. Johann Georg Dreydorff (1873-1935) HxB: 50 x 60 cm.
Engels staand horloge 'Taylor W. Haven King street'.
Schilderij op doek 'De grote boom', 1985. Ad van Nieuwenhuyzen (1947-) HxB: 160 x 110 cm.
Deuxième epoque bureau in Lod XVI stijl. HxBxD: 77 x 125 x 65 cm.
Mes met gesneden houten heft van een dominee op spreekstoel. L: 27 cm.
Paeremes in lederen schede. L: 35.5 cm.
Paeremes met Zeeuws wapen. L: 32 cm.
Mes met ivoren greep in de vorm van een leeuw, Japan, Meiji periode, omstreeks 1900. Lengte heft: 12
Mes met ivoren greep in de vorm van een leeuw, Japan, Meiji periode, omstreeks 1900. Lengte heft: 12 cm.
Twee schilderijen op paneel, ijsgezicht en een plattelandsgezicht. HxB: 25 x 30 en 30 x 40 cm.
Vijf beschilderde plaquettes van diverse materialen met figuren en een ruiter, Midden Oosten/India
Vijf beschilderde plaquettes van diverse materialen met figuren en een ruiter, Midden Oosten/India ca. 1920. D: 20 cm.
825 Los(e)/Seite