825 Los(e)/Seite
Een pendant van twee romantische landschaps schilderijen op paneel. HxB: 30 x 35 cm.
Tafelklokje met maanstand. H: 30 cm.
Schilderij, olieverf op doek 'Havengezicht', onduidelijk gesigneerd. HxB: 17.5 x 23 cm.
Schilderij op doek 'Montelbaanstoren Amsterdam'. Jan Knikker jr. (1911-1990) HxB: 49.5 x 39 cm.
Schilderij op paneel 'Geitenhoeder'. Remy van Sluys (1907-1994) HxB: 15 x 20.5 cm.
Aardewerken schotel met decor van planten en vogels, 18e eeuw, randschade. D: 34 cm.
Twee porseleinen borden met tuintafereel. Toegevoegd Japans bord met chips.
Schilderij, olieverf op doek, 'Indonesië'. Flip Hamers (1910-1995) HxB: 30 x 40 cm.
Schilderij op paneel 'Plattelandsgezicht'. H. Zeegers HxB: 16.5 x 22.5 cm.
Stel aquarellen gesigneerd D. Freedman. HxB: 34 x 23.5 cm.
Schilderij op doek 'Herbergscene'. HxB: 30.5 x 23 cm.
Steengoed sculptuur 'Wijsgeer', China ca.1900. H: 32 cm.
Chinese kast met rijk uitgevoerd houtsnijwerk, ca. 1930. HxBxD: 118 x 50 x 31.5 cm.
Bronzen censer, China. H: 77 cm.
Aardewerken pot met groen en rood glazuur. HxD: 35 x 34 cm.
Twee beschilderde panelen met landschapreliëf. HxB: 55 x 55 cm.
Vijf divers Sino-Annamese steengoed kommen.
Twee Oosters steengoed vazen.
Twee Oosters steengoed vazen.
Gekleurde tekening van een Radja op olifant met soldaten en ruiters, verso met tekst, India, 19e
Gekleurde tekening van een Radja op olifant met soldaten en ruiters, verso met tekst, India, 19e eeuw. HxB: 9 x 19.5 cm.
Annamese steengoed: twee kommen en een bordje.
Twee schaaltjes en een kommetje Blanc de Chine, Ming China.
Celadon kom en bordje, Ming China.
Vier diverse Oosters steengoed kommen, waaronder Sawankhalok Thailand.
Celadon bordje Ming China, met defect en een kom Kangxi China.
Divers Oosters steengoed, waaronder Sawankhalok.
Divers Chinees porselein en aardewerk, 17e en 18e eeuw, w.o. drie lampjes en zeven bordjes uit het
Drie diverse Oosters steengoed schalen.
Drie Sawankhalok aardewerken dekseldoosjes, Thailand 15e/16e eeuw met defect.
Aardewerken vaasje, China, gemerkt. H: 13 cm.
Vier divers Oosters steengoed, waaronder Sawankhalok.
Vier diverse aardewerken olielampjes.
Divers Oosters steengoed, waaronder Celadon met defect.
Diverse Oosters steengoed potjes, waaronder Swatow.
Drie famille rose Chinees porseleinen borden, met defecten en restauraties. D: 22 - 35 cm.
Leaflet met Chinese tekens. HxB: 32 x 22 cm.
Zes polychrome kommetjes famille rose, Yongzheng en Qianlong, China, met haarlijnen.
Moderne spiegel. HxB: 108 x 84 cm.
Porseleinen Imari schotel, 18e eeuw, Japan, gerestaureerd. D: 55 cm.
Japanse vaas, 19e eeuw. H: 46 cm.
Houten beeld 'Lohan', China met defect. H: 53 cm.
Ivoren mahjongspel, China, jaren '30 met fiches.
Chinees porseleinen zoutvat, twee aardewerken schoteltjes, twee vaasjes en een bronzen beeldje.
Twee Imari borden en een dito vaasje.
Drie Imari kommen met gelobde rand, P. Regout bord en een bibelot hengselkan.
Divers Chinees porselein, 18e en 19e eeuw.
Japans Imari bord met geschulpte rand met decor van een riksja in een bloementuin, 18e eeuw. D: 24
Japans Imari bord met geschulpte rand met decor van een riksja in een bloementuin, 18e eeuw. D: 24 cm.
Acht diverse 'Ethnografische' bronsjes.
Vijf diverse Aziatische vazen.
Vijf Chinees porseleinen borden, Kanton. D: 20 en 23 cm.
Tien divers porselein waaronder: Meissen en Amsterdams bont, met defecten.
Divers gebruiksgoed, waaronder twee Chinese vazen met defect.
Schilderij op doek, toegeschreven aan Ida Bagus Made Nadera, 'Bali life'. HxB: 84 x 139 cm.
Vier Chinees porseleinen borden met overdrukdecor en drie aardewerken borden met bijbelse taferelen.
Twee Imari dekselvazen. H: 36 cm.
Vierkantige porseleinen vaas blauw/wit, China. H: 26 cm.
Twee cloisonné vazen met draken in medaillon. D: 20 cm.
825 Los(e)/Seite