825 Los(e)/Seite
Porseleinen dekselvaas met floraal decor, defect.
Imari gefacetteerde dekselpot, deksel gerestaureerd. HxB: 38 x 40 cm.
Imari vaas met defect. H: 45 cm.
Divers Aziatisch w.o. voedselmand, gedecoreerde hoorn van een waterbuffel, lakdoos met pattipannetjes en twee batikstempels.
Porseleinen diepe schotel, famille rose met tuin en pioenroos decor, 18e eeuw, met haarlijnen en
Porseleinen diepe schotel, famille rose met tuin en pioenroos decor, 18e eeuw, met haarlijnen en chips. D: 29.5 cm.
Divers Chinees en Japans porselein.
Imari dekselpot, Japan 19e eeuw met defect. H: 45 cm.
Imari schotel met gelobde rand, Japan, gerestaureerd. D: 61 cm.
Bronzen beeld 'Sitar speler'. H: 41 cm.
Twee Chinees porseleinen vazen, 19e eeuw, één gerestaureerd. H: 32 cm.
Porseleinen dekselpot, China, omstreeks 1900, met defect. H: 20 cm.
Schilderij op doek 'Sawa's Indonesië', onduidelijk gesigneerd. HxB: 29 x 43 cm.
Satsuma kom en twee vaasjes. Toegevoegd drie uit hout gestoken paneeltjes met vergulde elementen.
Divers Chinees porselein, met defecten.
Chinees porseleinen bord met geschulpte rand, transferprint decor van een tuin scène met diverse
Chinees porseleinen bord met geschulpte rand, transferprint decor van een tuin scène met diverse figuren, omstreeks 1900. D: 30 cm.
Zijden weefsel. HxB: 57 x 44 cm.
Chinees porseleinen kom en bloempot.
Japanse prent 'Fazanten'. HxB: 36 x 18 cm.
Borduurwerk, 'vechtende hanen', Japan. HxB: 76 x 51 cm.
Zes ingelijste waaiers. HxB (incl. lijst): 83.5 x 49.5 cm
Drie famille rose porseleinen borden.
Spekstenen theepotje met reliëfdecor. HxB: 10 x 13.5 cm.
Twee Imari vaasjes. H: 9.5 cm.
Porseleinen theepotje met blauw landschapsdecor, China 18e eeuw, deksel manco.
Ivoren netsuke 'Grazend paard met ogen van carneool', gesigneerd Heigi.
Chinees porseleinen kom met decor van regendraken, 19e eeuw. D: 14.5 cm.
Dolk met handvat van hoorn en messing, schede beplakt met zijde en versierd met zilver.
Celadon schaaltje met geschulpte rand, China. D: 19 cm.
Ivoren netsuke 'Vos', gesigneerd Akekie.
Twee Yixing vaasjes met beschildering van bloemen. H: 8.5 cm.
Ivoren okimono, Japan, gesigneerd, omstreeks 1900, opgebouwd uit losse delen. H: 15 cm.
Gedreven koperen doos uit Nepal. HxD: 10 x 20 cm.
Porseleinen gemberpot met polychroom decor van personages gemerkt met vier karaktermerken, China,
Porseleinen gemberpot met polychroom decor van personages gemerkt met vier karaktermerken, China, 19e eeuw. H: 16 cm.
Chinees porseleinen pot met een polychroom decor van een tuin scène. HxD: 14 x 19 cm.
Drie porseleinen borden, blauw op wit met defect.
Ivoren netsuke 'Samurai', gesigneerd Kenjo.
Celadon kom, China. HxD: 18 x 5 cm.
Ivoren netsuke 'Drie honden', gesigneerd Susso.
Chinees porseleinen theepot met decor van insecten met binnenzeefje. H: 10 cm.
Ivoren netsuke 'Grazend paard', gesigneerd Ikko.
Chinees porseleinen theepot met decor van insecten. H: 10 cm.
Octogonale Chinees porseleinen kommetje met decor van figuren in landschap, Kangxi. D: 9.5 cm.
Porseleinen balustervaasje met famille rose hanendecor, Samson, 19e eeuw, deksel vastgeplakt. H:
Porseleinen balustervaasje met famille rose hanendecor, Samson, 19e eeuw, deksel vastgeplakt. H: 17.5 cm.
Twee porseleinen plaquettes, China 18e/19e eeuw. HxB: 18 x 5.7 en 17 x 5.3 cm.
Famille rose bedekte bierpul, 18e eeuw, haarscheurtjes en chipje.
Twee famille rose porseleinen kommen, Qianlong met defect. D: 20 cm.
Ivoren netsuke 'Aap met vogel', gesigneerd Meiki.
Bamboe brushpot met een in reliëf gestoken decor. HxD: 15.5 x 16 cm.
Blok ruwe amber. Gewicht: 1765 g.
Chinees blauw met wit porseleinen kom met bloemdecor, geplakt. HxD: 12 x 26 cm.
Chinees porseleinen theepot en melkkannetje, 18e eeuw, met restauratie.
Ivoren sculptuur, man met waaier, China, 18e eeuw.
Blauw met wit porseleinen balustervaasje 'Rivierlandschap decor' met zilveren dop. H: 16.2 cm.
Twee porseleinen vaasjes met decor van twee dames in de tuin, Republic China. H: 19 cm.
Een Rococo brisée waaier met ivoren montuur en pastoraal decor, Holland 18e eeuw, in foudraal van
Een Rococo brisée waaier met ivoren montuur en pastoraal decor, Holland 18e eeuw, in foudraal van latere datum. L. 26 cm.
Bewerkt ivoren balustervaasje omstreeks 1900 en een snuifflesje van been. H: 12 cm.
825 Los(e)/Seite