816 Los(e)/Seite
Schilderij, olieverf op doek, 'Bomen langs het water', in opengewerkte lijst. H.J F. Pierron (1856-
Schilderij, olieverf op doek, 'Bomen langs het water', in opengewerkte lijst. H.J F. Pierron (1856-1912) HxB: 41 x 28.5 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Ijsgezicht'. HxB: 25.5 x 31 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Boerderij gezicht'. Charles Dankmeijer (1861-1923) HxB: 28 x 36
Schilderij, olieverf op paneel, 'Boerderij gezicht'. Charles Dankmeijer (1861-1923) HxB: 28 x 36 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Plasgezicht'. Jan Knikker sr. (1889-1957) HxB: 38 x 55 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Bloemstilleven'. Frits Maris (1873-1935) HxB: 70 x 50 cm.
Schilderij op doek 'Iedereen slaapt behalve...'. Joop Deelman HxB: 50 x 31 cm.
Aquarel, 'Ruiter te paard'. Miguel Wetzell Gayoso (1951-) H: 42 x 32 cm.
Aquarel, 'Bergen in de sneeuw'. HxB: 42 x 34 cm.
Schilderij op doek 'Cadzand'. Joop Deelman HxB: 59 x 69 cm.
Pastel 'Onderwaterwereld'. Adrianus Johannes Jacobus de Winter (1882-1951) HxB: 47 x 64 cm.
Olieverf op paneel 'Landschap met schelp', 1965. Barend Blankert (1941-) HxB: 25 x 30 cm.
Pentekening op papier, ingekleurd met aquarel, afkomstig uit Rajastan, 19e eeuw. HxB: 23 x 17 cm.
Schilderij op doek 'Abstract architekt', met defect. Otakar Macel HxB: 41.5 x 62 cm.
Schilderij op doek 'Abstract'. Pavel Navratil (1933-1981) HxB: 39 x 49 cm.
Schilderij, olieverf op board, 'gezicht op een watergang'. Adolf Kapfhammer (1867-1911) HxB: 29 x 43
Schilderij, olieverf op board, 'gezicht op een watergang'. Adolf Kapfhammer (1867-1911) HxB: 29 x 43 cm.
Schilderij op paneel en één op doek: 'Ijsgezicht' en 'Strandgezicht'. HxB: 6 x 9.5 en 20 x 25 cm.
Schilderij marouflé 'Landschap'. Alfred Verhaeren (1849-1924) HxB: 28 x 38 cm.
Schilderij, marouflé, Hollands interieur. HxB: 33 x 25 cm.
Schilderij, olieverf op paneel, 'Gezicht op de Simon Oomstraat te Veere'. A.J. van Dijck (1894-)
Schilderij, olieverf op paneel, 'Gezicht op de Simon Oomstraat te Veere'. A.J. van Dijck (1894-) HxB: 37 x 29 cm.
Miniatuurmodel vlinderbank, mogelijk meesterstuk. HxB: 47.5 x 86 cm.
Schilderij op board 'Stadsgezicht'. Jan Baartmans HxB: 40 x 47 cm.
Schilderij op paneel 'Abstract'. Andries Minderhout (1920-2014) HxB: 18 x 29 cm.
Twee schilderijen op board. Stefan Stirbu (1939-) HxB: 23 x 23 cm.
Schilderij olieverf op doek 'Nr. 68', 1967. Margje Toonder-Herblot (1908-1991) HxB: 50 x 40 cm.
Schilderij op paneel, 'Strandgezicht', gesigneerd J. Hoek. HxB: 23 x 29 cm.
Schilderij marouflé 'Kopje thee'. Ilona Schmit (1943-) HxB: 24 x 30 cm.
Schilderij op doek, 'Summer Holidays', gesigneerd IZ. HxB: 40 x 40 cm.
Schilderij op doek, 'Nude', gesigneerd IZ. HxB: 47 x 30 cm.
Schilderij op paneel, 'Strandgezicht', gesigneerd J. Hoek. HxB: 19 x 28 cm.
Mahoniehouten bidet, zonder binnenbak. HxBxD: 47 x 51 x 34 cm.
Mahoniehouten thee-emmer met marquetterie en lade, Holland Lod. 16e uit omstreeks 1790.
Mahoniehouten, gekuipte thee-emmer, Biedermeier, 19e eeuw.
Divers aardewerk, Delfts blauw w.o. gelobde schaal van de Porceleyne fles.
Divers kristal, w.o. een gembercoupe.
Vier zuurstellen, waarvan enkele samengesteld.
Dienblaadje Japan, vier kristallen schalen en twee vazen.
Een koperen en een stalen doofpot en een gekuipt tonnetje.
Divers aardewerk, Delft Polychroom Holland Handwerk. Toegevoegd divers plateel, Gouda.
Divers gebruiksgoed w.o. dienblad, kristallen schaal met hierop pattipannen, vier gegraveerde
Divers gebruiksgoed w.o. dienblad, kristallen schaal met hierop pattipannen, vier gegraveerde glazen, speeldoosjes met parelmoeren speelfiches.
Divers gebruiksgoed w.o. schuimspaan en zeven in de pan. Toegevoegd een ikoon.
Eikenhouten staande klok, met gebreken. H: 215 cm.
Drie messing bell weights, 'Borough of Dartmouth' gedateerd 1825, diverse ijk- en eigendomsmerken.
Drie messing bell weights, 'Borough of Dartmouth' gedateerd 1825, diverse ijk- en eigendomsmerken. Gewicht: 14, 28 en 56 LB.
Notenhouten staande klok met gong, 20e eeuw. H: 192 cm.
Bronzen bell weight met ijk- en eigendomsmerken. Gewicht: 56 LB.
Houten gepolychromeerde kariatide. H: 91 cm.
Glazen druivenspoelbeker, gegraveerd met wapen van Zeeland en bloemenmand, voorzien van datum '
Glazen druivenspoelbeker, gegraveerd met wapen van Zeeland en bloemenmand, voorzien van datum '1741'. H: 14 cm.
Amerikaanse vijflichts kandelaber, Sterling.
Zilveren suikerpot met hieraan hangend 12 apostellepeltjes en blauwglazen binnenbak. H: 18.5 cm.
Een paar rood/wit opaak slingerglazen. Holland/Engeland, 18e eeuw. H: 15.5 cm.
Drie karaffen met zilveren beslag, waarvan twee met graveringen en één met waaier slijpsel. H: 31,
Drie karaffen met zilveren beslag, waarvan twee met graveringen en één met waaier slijpsel. H: 31, 33, en 39 cm.
Twee slingerglazen, Luik, 18e eeuw. H: 16 cm.
Drie oliekruiken. H: 27, 30 en 42 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Portret Magda'. HxB: 26 x 35.5 cm.
Stel koperen kandelaars, Engeland, 19e eeuw. H: 28 cm.
Art Deco beeldengroep, 'Dame met hert'. HxL: 30.5 x 52.5 cm.
Miniatuur Friese staartklok. H: 45 cm.
Eikenhouten vierladekast, 19e eeuw. HxBxD: 95 x 95 x 48 cm.
Twee oliekruiken. H: 42.5 en 39 cm.
Twee borduursels: een kaart van Nederland en een merklap met hierop diverse Hollandse gebruiken en
Twee borduursels: een kaart van Nederland en een merklap met hierop diverse Hollandse gebruiken en objecten, gedateerd 1989. HxB: 70 x 53 cm.
816 Los(e)/Seite