816 Los(e)/Seite
Schildpad theedoos, Holland, Biedermeier, 19e eeuw. HxBxD: 9 x 11.5 x 7.5 cm.
Platelen dekselvaasje, gemerkt Rozenburg, Den Haag. Deksel gelijmd. H: 14 cm.
Sigaretten dispenser en een Japanse sigarenkoker met defect.
Twee schuitvormige zoutvaten, 18e eeuw. Toegevoegd divers Chinees met defecten w.o. kan met bloemdecor en twee famille rose vazen, 18e eeuw.
Divers porselein voornamelijk China en Japan, w.o. een voorraadpot met krijgers, diverse condities.
Bronzen koets met vier paarden. HxL: 28 x 70 cm.
Batic op doek, 'Maskers'. Krijono (1951-2011) HxB: 79 x 85 cm.
Batik 'Paradijsvogels', onduidelijk gesigneerd. HxB: 44 x 69 cm.
Stel porseleinen Imari vazen met floraal decor, Japans, 19e eeuw. H: 25 cm.
Twee porseleinen Imari schotels, Japan, 19e eeuw. D: 47 cm.
Zes porseleinen Imari borden, Japan, 18e eeuw, twee geplakt en één met haarlijn. D: 23.5 cm.
Zes porseleinen kommen met kapucijner fond, met chips. HxD: 5.5 x 11.5 cm.
Twee porseleinen Imari dekselvazen, Japan, 19e eeuw. H: 37 cm.
Vijfdelig Imari porseleinen kaststel, Japan, gemerkt, 19e eeuw, met defecten. H: 34 cm.
Drie bronzen boeddha's. H: 17.5 - 21.5 cm.
Twee porseleinen Imari borden, Japan, 18e eeuw. D: 26 en 27 cm.
Porseleinen bord, Japan, 18e eeuw. D: 25 cm.
Stel Imari borden, Japan, 19e eeuw. D: 31.5 cm.
Vier porseleinen kommen en een ovale schaal met Imari decor. DxH: 36 x 17, 30 x 14 (2x), 21 x 9.5 en
Vier porseleinen kommen en een ovale schaal met Imari decor. DxH: 36 x 17, 30 x 14 (2x), 21 x 9.5 en LxB: 29 x 23 cm.
Zijden weefsel. HxB: 57 x 44 cm.
Porseleinen kraagvaas met opgelegde draak, Japan, Kutani, 19e eeuw, gerestaureerd. H: 60 cm.
Chinese garden seat. H: 48 cm.
Acrylverf op doek, met mes dik opgezet, 'Compositie'. Guus (August) Melai (1923-2000) HxB: 111 x
Acrylverf op doek, met mes dik opgezet, 'Compositie'. Guus (August) Melai (1923-2000) HxB: 111 x 91 cm.
Aquarel op papier, China. HxB: 21 x 30 cm.
Yixing theepot, geglazuurd en gemerkt. H: 16.5 cm.
Twee Chinees porseleinen waaierbakjes, een porseleinen beeld en een spekstenen beeld.
Twee Chinees porseleinen borden, 18e eeuw en twee Japanse borden naar Chinees voorbeeld, diverse
Twee Chinees porseleinen borden, 18e eeuw en twee Japanse borden naar Chinees voorbeeld, diverse condities w.o. barsten. D: 16 - 21.5 cm.
Porseleinen kop en schotel, China, famille verte.
Twee Chinese theepotten met decor van bloemen, vogels en Chinese teksten. H: 10 en 8.5 cm.
Chinees porseleinen theepotje, kantonees, 19e eeuw, defect aan deksel. H: 9.5 cm.
Ivoren netsuke, Meiji periode omstreeks 1910 en een uit steen gesneden beeldje. H: 3.5 en 4.5 cm.
Porseleinen theepotje met landschapsdecor. H: 9 cm.
Porseleinen bord in de vorm van een vis en een Imari bord, Japan. D: 20 en 22 cm.
Drie famille rose kop en schotels met floraal decor, China, 18e eeuw.
Twee kwispedoors, één Japans en één Europees. Toegevoegd een Chinees porseleinen dekseldoosje. H: 14
Twee kwispedoors, één Japans en één Europees. Toegevoegd een Chinees porseleinen dekseldoosje. H: 14 cm. (grootste)
Wanli bord, China, met blauw floraal decor. D: 20.5 cm.
Benen krekelbuisje met opengewerkt deksel met decor van vogels, China, omstreeks 1900. Toegevoegd
Benen krekelbuisje met opengewerkt deksel met decor van vogels, China, omstreeks 1900. Toegevoegd kunststof beeldje van twee hondjes. H: 9.5 cm.
Yixing theepot met bamboe decor. H: 13.5 cm.
Porseleinen kom met het wapen van Zeeland en een porseleinen drinkbeker met een famille rose
Porseleinen kom met het wapen van Zeeland en een porseleinen drinkbeker met een famille rose decor. DxH: 21 x 8.5 en H: 15.5 cm.
Ovale Chinees porseleinen schaal met wapenschild, 18e eeuw, gelijmd. LxB: 30.5 x 24 cm.
Swatow schotel, 17e eeuw, defect. D: 36 cm.
Chinees porseleinen schotel met chrysanten decor. D: 30 cm.
Acrylverf op doek, met mes dik opgezet, 'Compositie'. HxB: 96 x 81 cm.
Porseleinen plaquette, 'Muziekspelende Geisha'. HxB: 15 x 30 cm.
Yixing theepotje, gemerkt. HxL: 7.5 x 17 cm.
Stel porseleinen kommetjes, China, Kangxi, beide gelijmd.
Zes porseleinen kop en schotels, famille rose, met decor van bloemen, diverse defecten w.o. gelijmd.
Ivoren sculptuur van een Oosterse keizer op troon, omstreeks 1920. H: 13 cm.
Blanc de Chine kom. HxD: 5 x 10.5 cm.
Twee porseleinen waterdruppelaars in de vorm van een blad. L: 16 cm.
Divers Amsterdams bont w.o. een kom, vier kopjes en een schoteltje.
Chinees porseleinen trekpotje, Qianlong, China 18e eeuw, deksel bij gezocht. H: 10.5 cm.
Porseleinen Imari bord, China, 18e eeuw. D: 23 cm.
Chinees porseleinen gemberpot en drie kopjes 18e/19e eeuw. Toegevoegd theekopje met deksel. H: 12.
Chinees porseleinen gemberpot en drie kopjes 18e/19e eeuw. Toegevoegd theekopje met deksel. H: 12.5 cm. (gemberpot)
Divers Chinees porselein w.o. drie kommen, bord, gemberpot en een gemerkte Yixing theepot.
Acrylverf op doek, met mes dik opgezet, 'Compositie'. Guus (August) Melai (1923-2000) HxB: 110 x 135
Acrylverf op doek, met mes dik opgezet, 'Compositie'. Guus (August) Melai (1923-2000) HxB: 110 x 135 cm.
Chinees porseleinen theepot en melkkannetje, 18e eeuw, met restauratie.
816 Los(e)/Seite