816 Los(e)/Seite
Diverse doeken en beuken, Walcheren.
Diverse dameskleding, voornamelijk Walcheren.
Een vest en een broek van een Zuid-Bevelands mannenpak.
Eikenhouten hoekvitrinekast, 18e eeuw, tweedelig, restauratie object. HxB: 187 x 95 cm.
Diverse sieraden, voornamelijk zilver, w.o. een broche van Jeroen Krabbé. Gewicht: 130 g.
Diverse colliers, sommige met barnsteen, agaat en jade.
Zes diverse colliers en een armband.
Diverse colliers, sommige met zilveren slot.
Diverse bijouterieën w.o. broche met Zeewse knoppen.
Diverse colliers en armbanden van jade, granaat, cornalijn en imitatieparels.
Zilveren theepot Van Kempen, Voorschoten 1902. Gewicht: 286.8 g.
Zilveren Art Deco roomstelletje Gewicht: 252 g.
Engels zilveren miniatuurklokje. HxBxD: 4.5 x 8 x 3 cm.
Zilveren lepeldoos op klauwpootjes met hengsel, gemaakt van een tabaksdoos. HxBxD: 4.5 x 13 x 8 cm.
Collier en een gouden broche met cornalijn. L: 50 cm. en L: 11 cm.
Gouden camee broche/hanger, 18 kt. Gewicht: 7.3 g.
Gouden horloge, Bouchard met doos en papieren.
Zilveren gesp, Hollands gekeurd. Gewicht: 50 g.
Zilveren lodereindoosje, scharnierpen manco. H: 3.5 cm, gewicht: 21.8 g.
Vijf zilveren miniaturen. Gewicht: 123 g.
Witgouden dames polshorloge, Omega. 41.2 g.
Gouden broche met onyx. HxB: 5 x 4 cm, gewicht: 7.2 g.
Zilveren tabaksdoos, gegraveerd met dorpsgezicht. HxBxD: 2.5 x 13 x 8 cm. Gewicht: 145.5 g.
Zilveren fluit, Engels gekeurd, aan antieke jasseronketting. Gewicht: 83 g.
Zilveren horlogeketting, Engels gekeurd. Gewicht: 51 g.
Paar zilveren broekstukken met parelrand, Hollands gekeurd. Gewicht: 93 g.
Zilveren roomlepel, Groningen ca. 1790. Gewicht: 15.6 g.
Zilveren strooilepel met parelrand, Holland, Schoonhoven, A. Kuylenburg 1884. Gewicht: 42 g. L: 15
Zilveren strooilepel met parelrand, Holland, Schoonhoven, A. Kuylenburg 1884. Gewicht: 42 g. L: 15 cm.
Zilveren pepermuntdoosje en dito lodereindoosje, Hollands gekeurd. Gewicht: 43 g.
Vijf stuks divers zilver, waaronder: naaldenkoker en een bakje vermaakt van een broekstuk, Hollands gekeurd. Gewicht: 104 g.
Zes zilveren taartvorken. Gewicht: 145 g.
Zilveren doekslot. LxB: 11.5 x 7.5 cm.
Zilveren papegaaien tasbeugel.
Zilveren lepeltjes, 12 stuks, model palmet. Gewicht: 126 g.
Diverse sieraden, voornamelijk zilver.
Diverse sieraden van parels en imitatieparels, één met gouden slot.
Twee colliers. L: 85 en 38 cm.
Tien paar oorbellen en een juwelenkistje.
Diverse zilveren sieraden w.o. Zeeuwse manchetknopen, hangers en een paar oorstekers.
Twee gouden armbandjes en een gouden potloodhouder. Toegevoegd twee dasspelden en een ring.
Diverse colliers en armbandjes, parels en imitatieparels met zilveren slot.
Twee colliers met zoetwaterparels en gouden balletjes.
Diverse sieraden w.o. manchetknopen, een dasspeld en een ring.
Drie colliers waarvan twee zoetwaterparels en één imitatieparels. L: 18.5, 37 en 40 cm.
Cornalijnen collier met gouden pastonslot. L: 55 cm.
Diverse sieraden w.o. zilver. Gewicht: 68 g.
Sieraad, op diverse manieren te gebruiken, ontworpen en gesigneerd door Mart Visser. L: 32 cm.
Sieraad, op diverse manieren te gebruiken, ontworpen en gesigneerd door Mart Visser. L: 32 cm. gewicht: 15 g.
Diverse sieraden voornamelijk zilver. Gewicht: 160 g.
Diverse zilveren sieraden w.o. een armband met gegraveerde kindervoorstellingen. Gewicht: 78 g.
Bloedkoralen met gouden ring en oorstekers. Ringmaat: 17.5, Gewicht: 7.13 g.
Stel oorbellen bezet met chalcedoon. Gewicht: 11 g.
Witgouden solitairring met briljant. Ringmaat: 17.25, Gewicht: 1.7 g.
Gouden ring en hanger met diamant. Ringmaat: 16.5, gewicht: 1.4 g.
Gouden ring met roosdiamant. Ringmaat: 17.25 cm, gewicht: 4.5 g.
Twee hangers en een ring, beneden wettelijk goud gehalte. Ringmaat 17.25
Mallorca pareloorstekers met goud. Gewicht: 0.7 g.
Gouden ring met diamantjes en glas. Ringmaat: 16, Gewicht: 2.6 g.
Gouden oorhangers met roosdiamant. Gewicht: 2.3 g.
816 Los(e)/Seite