816 Los(e)/Seite
Porseleinen vaasje met blauw decor van zotjes en zes-karakter merk, China 19e eeuw. H: 7.5 cm.
Set van twee porseleinen flesjes met montuur en Oosters decor. H: 12.5 cm.
Zeven diverse porseleinen kop en schotels, China, diverse defecten w.o. gelijmd.
Set van dertien porseleinen bibelot vaasjes met blauw decor, China Kangxi.
Chinees porseleinen vaasje, Kanton, omstreeks 1900. H: 12.5 cm.
Twee Chinees Imari porseleinen kop en schotels, 18e eeuw.
Houten Boeddha beeldje. H: 15 cm.
Porseleinen kom, China. HxD: 6.5 x 12 cm.
Chinees porseleinen trekpotje, Kanton. H: 6.5 cm.
Yixing theepotje, gemerkt. H: 10.5 cm.
Drie stuks Chinees porselein: melkkan 18e eeuw, bibelotje en een schoteltje. Toegevoegd twee
Drie stuks Chinees porselein: melkkan 18e eeuw, bibelotje en een schoteltje. Toegevoegd twee aardewerken kop en schotels.
Drie celadon kommen waarvan één geplakt en één met defect. D: 17 - 27 cm.
Vijf kastkommen, China, 18e eeuw, sommige met defect. HxD: 6 x 12.5 cm.
Zes porseleinen dekseltjes, voornamelijk China.
Twee Chinese bibelotvaasjes en een dekseldoosje. H: 8.5 en 7.3 cm. HxD: 5.5 x 7.5 cm.
Divers Chinees porselein, Imari en één Kangxi, diverse condities.
Acht stuks encre de chine porselein met diverse decors, China, 18e eeuw.
Porseleinen bordje met draak, China. D: 21 cm.
Drie kommen Chinees porselein met decor van van draak en phoenix.
Zes porseleinen borden met blauw decor van bloemen, diverse defecten w.o. barsten. D: 22.5 cm.
Porseleinen stemcup, China. HxD: 10 x 12 cm.
Vijf porseleinen kopjes en vier schotels met decor van hanen, Samson, 19e eeuw. Toegevoegd drie
Divers Chinees porselein, 18e eeuw, sommige met gebreken.
Zes porseleinen kop en schotels, China, 18e eeuw. Toegevoegd vier Europese kopjes en drie schotels.
Divers Japans porselein, Imari, 18e/19e eeuw, met diverse gebreken.
Yixing vaas met decor van vogels. HxD: 21 x 15.5 cm.
Aardewerken kom, Sung, China. HxD: 12 x 15 cm.
Chinees porseleinen pot met een decor van honderden karaktermerken. HxD: 15.5 x 19.5 cm.
Acrylverf op doek, met mes dik opgezet, 'Compositie'. Guus (August) Melai (1923-2000) HxB: 80 x 60
Acrylverf op doek, met mes dik opgezet, 'Compositie'. Guus (August) Melai (1923-2000) HxB: 80 x 60 cm.
Acrylverf op doek, met mes dik opgezet, 'Compositie'. Guus (August) Melai (1923-2000) HxB: 80 x
Acrylverf op doek, met mes dik opgezet, 'Compositie'. Guus (August) Melai (1923-2000) HxB: 80 x 100 cm.
Eikenhouten toogkast met houtsnijwerk op de deuren, staande op klauwpoten, 17e eeuw. HxBxD: 184 x
Eikenhouten toogkast met houtsnijwerk op de deuren, staande op klauwpoten, 17e eeuw. HxBxD: 184 x 169 x 56.5 cm.
Schilderij op board, Rijstvelden Sumatra, jaren '60.
Tekening in een met goud opgehoogd kader met bloemdecor, 'Twee vrouwen in een ruimte'. HxB: 25 x
Tekening in een met goud opgehoogd kader met bloemdecor, 'Twee vrouwen in een ruimte'. HxB: 25 x 16.5 cm.
Een paar Chinees porseleinen vazen met polychroom decor van figuren, restauratie aan oor. H: 24 cm.
Blanc de Chine schotel, gemerkt in dubbele cirkel met cong shell, Kangxi, China, met defecten. D:
Blanc de Chine schotel, gemerkt in dubbele cirkel met cong shell, Kangxi, China, met defecten. D: 39.5 cm.
Houtdruk Japan. HxB: 35 x 25 cm.
Celadon pot met craquelé. HxD: 9.5 x 17 cm.
Koreaanse celadon kom met decor van bloemen in witte slib, vermoedelijk 13e eeuw, haarlijn. HxD: 4 x
Koreaanse celadon kom met decor van bloemen in witte slib, vermoedelijk 13e eeuw, haarlijn. HxD: 4 x 11 cm.
Vaasje met sang de boeuf glazuur, China. H: 7 cm.
Eikenhouten vitrinekast, Holland, eind 18e eeuw. HxBxD: 221 x 147 x 45 cm.
Theeservies 'Mandarin' van het merk Booths, Silicon China, Engeland, met de hand ingeschilderd.
Porseleinen serviesje Meissen, 19e eeuw, 21 delig.
Royal Albert mini kop en schotels, 12 maanden, augustus geplakt. Toegevoegd een Royal Albert
Royal Albert mini kop en schotels, 12 maanden, augustus geplakt. Toegevoegd een Royal Albert cachepot en een koffieserviesje.
Divers porseleinen en aardewerken serviesdelen, w.o. Royal Albert.
Stoeltjesklok met wekkerwerk.
Stoeltjesklok met wekkerwerk.
Mahoniehouten naaimandkorf met spijlen, een bijzettafeltje en een iepenhouten stoel met biezen
Mahoniehouten naaimandkorf met spijlen, een bijzettafeltje en een iepenhouten stoel met biezen zitting uit omstreeks 1800. H: 55 en 45 cm.
Hangvitrinekast, Staphorst, 18e eeuw. HxBxD: 78 x 98 x 27 cm.
Ijzeren uithangbord van een eenhoorn. HxB: 43 x 62 cm.
Twee poppen met kleding van de dracht. H: 55 cm.
Bronzen beeld van een vrouw met vogels, bevestingingspunten aan de rug. H: 80 cm.
Gietijzeren beeld van een Corpus Christi met in de rug een staaf met schroefdraad voor bevestiging. HxB: 125 x 93 cm.
Diverse hoeden, petten en een kaphoed.
Mahoniehouten naaitafeltje, Biedermeier, 19e eeuw. HxBxD: 85 x 46 x 40 cm.
Drie schilderijen, olieverf op doek, w.o. een werk van C. de Zeeuw. HxB: 60 x 70, 41 x 51 en 40 x 60
Drie schilderijen, olieverf op doek, w.o. een werk van C. de Zeeuw. HxB: 60 x 70, 41 x 51 en 40 x 60 cm.
Eikenhouten linnenkast, Holland, Biedermeier, 18e eeuw. HxBxD: 215 x 171 x 54 cm.
Divers koper w.o. twee doofpotten, lampetstel, wandkandelaars en een gekuipt emmertje.
Antieke klederdracht w.o. rokken.
Diverse mutsen en klederdracht van Axel en Walcheren.
816 Los(e)/Seite