- Nur Massenlose anzeigen
872 Los(e)/Seite
Gouden hanger 'Brabant, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.6 g.
Gouden hanger met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 0.9 g.
Damesremontoir aan koord met gouden schuifje van de dracht, Hollands gekeurd.
Gouden hanger met saffier en diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 1.8 g.
Gouden hangertje in de vorm van een lieveheersbeestje.
Gouden hanger, jade met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 2 g.
Gouden hanger met briolet geslepen steen. Gewicht: 1.7 g.
Gouden hanger met saffier en diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.3 g.
Stel zilveren Brabantse hangers. Gewicht: 4.5 g.
Gouden hanger met diamant en parel. Gewicht: 0.9 g.
Gouden hanger met briljant geslepen diamantjes. Gewicht: 0.3 g.
Dasspeld met diamant. Gewicht: 2.4 g.
Gouden hanger met diamant ca. 15 ct, Hollands gekeurd. Gewicht: 0.5 g.
Twee bedelarmbanden, voornamelijk zilver. Gewicht: 63 g.
Drie diverse Pandora armbanden. Gewicht: 134.7 g.
Stel zilveren oorbellen met groen agaat. Gewicht: 5.4 g.
Stel vergulde oorbellen met imitatie granaat. Gewicht: 4.4 g.
Stel vergulde oorbellen met imitatie amber. Gewicht: 3.6 g.
Drie gouden camee hangers, Hollands gekeurd. Gewicht: 19.1 g.
Medaillon hanger, emaille. Gewicht: 4.2 g.
Zilveren hanger met parel en diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.1 g.
Gouden hanger ajour met diamant en parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.9 g. L: 5.5 cm.
Vier camee hangers, twee goud, één zilver met goud en één 800 gemerkt. Gewicht: 20.3 g.
Gouden hanger met amethyst, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.9 g. L: 2.6 cm.
Gouden medaillon hanger met diamantjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 9.4 g. L: 2.5 cm.
Gouden bladvormige fotohanger, ca. 1920. Gewicht: 6.2 g.
Gouden hanger met diamantjes. Gewicht: 1.4 g.
Zilveren 'Schotse' broche. Gewicht: 21.8 g.
Set van twee moderne zilveren broches. Gewicht: 31.2 g.
Stel van twee Schotse spelden. Gewicht: 6.7 g.
Zilveren broche met agaat. Gewicht: 22.4 g.
Zilveren broche met carneool, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.6 g. B: 6.5 cm.
Gouden broche opengewerkt rond model, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.1 g.
Gouden broche met diamant en groene steen, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.6 g. B: 4 cm.
Set van twee goud zilveren takbroches met roosdiamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 12.8 g.
Medaillon hanger hout met parels. Gewicht: 14.5 g. L: 4.3 cm.
Gouden broche met onyx, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.6 g.
Broche, Friese Veer, met diamanten (één manco). Gewicht: 10.9 g. B: 6.5 cm.
Twee Engelse bwg broches, waaronder met portretmedaillon. Gewicht: 9.9 g.
Gouden broche vermaakt van een slot, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.2 g.
Goud met zilveren broche met parel en onyx. Gewicht: 11.5 g. B: 5.5 cm.
Gouden broche met robijn en parel. Gewicht: 3.4 g. B: 4.5 cm.
Gouden broche met parel en amethyst, Hollands gekeurd. Gewicht: 4.7 g. B: 4 cm.
Set van drie dasspelden, waaronder goud met steen, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.2 g.
Gouden dasspeld met parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 0.8 g.
Gouden camee hanger, Hollands gekeurd. Gewicht: 5.9 g.
Gouden camee broche, Hollands gekeurd. Gewicht: 9.8 g.
Broche, Friese veer. Gewicht: 7.4 g. L: 5.2 cm.
Goud zilveren takbroche met roosdiamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 6.6 g.
Stel van twee zilveren fibula's. Gewicht: 6.2 g.
Zilveren broche, Friese veer. Gewicht: 9.4 g. L: 5.5 cm.
Gouden dasspeld met parel, Hollands gekeurd. Gewicht: 1 g.
Gouden broche, Hollands gekeurd. Gewicht: 8.1 g.
Gouden broche met parels, Hollands gekeurd. Gewicht: 3.9 g. L:3.6 cm.
Damespolshorloge double 'Omega'.
Zilveren kruishanger met diamant. Gewicht: 6.6 g. L: 3.3 cm.
Goud met zilveren armband met roosdiamanten met bijpassende ring, Hollands gekeurd. Gewicht: 16.8 g.
Goud met zilveren armband met roosdiamanten met bijpassende ring, Hollands gekeurd. Gewicht: 16.8 g. Ringmaat: 16.5.
Gouden rijring met diamant en robijn, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.2 g. Ringmaat: 16.5.
Gouden ring met diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 2.8 g. Ringmaat: 18.
872 Los(e)/Seite