- Nur Massenlose anzeigen
872 Los(e)/Seite
Vier panelen met houtsnijwerk, China. HxB: 81.5 x 43.5 cm.
Brushpot, kommetje en stempel, alle van Peking glass. H: 6 - 10.5 cm.
Drieling porseleinen snuff bottle. H: 7.1 cm.
Imari porseleinen klapmuts kom, China 18e eeuw, met defect. HxB: 6.5 x 10 cm.
Chinees porseleinen theepot, China, ca. 1900. HxL: 12 x 17 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van een vrouw en tekst, China 20e eeuw. H: 25.5 cm.
Chinees porseleinen vaasje, Kanton, omstreeks 1900. H: 12.5 cm.
Een porseleinen plaquette met meerkleurig decor van vijf wijze mannen en drie jongetjes, China 20e
Een porseleinen plaquette met meerkleurig decor van vijf wijze mannen en drie jongetjes, China 20e eeuw. HxB: 32 x 54.5 cm.
Twee Chinees porseleinen dekseldoosjes en een parfumflesje met decor van lange lijs.
Acht diverse snuff bottles. H: 6.7 - 9.5 cm.
Chinees porseleinen theeservies, 18e eeuw, chips o.a. aan deksel.
Polychroom porseleinen vaas met figuraal decor, China 19e eeuw. H: 42 cm.
Twee porseleinen borden met polychroom decor van o.a. vleermuizen, Japan, 19e eeuw. D: 25 cm.
Twee bronzen beeldjes van Boeddha's. H: 11 en 18 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van twee dames en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van twee dames en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 22.5 cm.
Chinees handtasje, Jaren '30. HxB: 11 x 20 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van een tuin met lange lijs, jongetje en vogel, China 20e
Een porseleinen vaas met meerkleurig decor van een tuin met lange lijs, jongetje en vogel, China 20e eeuw. H: 23 cm.
Drie ivoren sculpturen omstreeks 1900, met defecten. H: 3.8 en HxD: 1.8 x 7.4 cm.
Ivoren drakenbal op standaard, China, omstreeks 1920. H: 16.5 cm.
Chinees porseleinen celadon kom. HxD: 8.5 x 20 cm.
Twee jade sierstukken, een inktsteen en een albasten beeldje van een guanyin.
Celadon kom, Song dynastie. HxB: 7.5 x 17.5 cm.
Gemengde techniek op papier 'Lampion drager', met defect. HxB: 14 x 9.5 cm.
Bronzen handspiegel, China. H: 34. cm. D: 24.5 cm.
Benen greep van een kris/keris in de vorm van een mythische wachter, Indonesië 19e eeuw, met defect.
Benen greep van een kris/keris in de vorm van een mythische wachter, Indonesië 19e eeuw, met defect. H: 13 cm.
Divers Kantonees porselein, China 19e eeuw.
Famille verte vaas, China, 19e eeuw. H: 23 cm.
Een porseleinen muurvaas met meerkleurig decor van een rivierlandschap en personen, gemerkt met
Een porseleinen muurvaas met meerkleurig decor van een rivierlandschap en personen, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 38 cm.
Blauw wit porseleinen bord met floraal decor in onderglazuur blauw, China 18e eeuw, met defecten.
Achtluiks kamerscherm, China, 20e eeuw. H: 78.5 cm.
Een porseleinen vaas met decor van bloemen, insecten en geometrisch patroon, gemerkt, China 20e
Een porseleinen vaas met decor van bloemen, insecten en geometrisch patroon, gemerkt, China 20e eeuw. H: 34 cm.
Houten Boeddha, Thailand. H: 44 cm.
Een porseleinen vaas met meerkleurig reliëf decor van spelende kinderen, gemerkt met zegelmerk,
Een porseleinen vaas met meerkleurig reliëf decor van spelende kinderen, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 39 cm.
Zwart gelakte Chinese kast met op de deurpanelen schilderingen van bloemen en vogels. HxBxD: 117 x
Zwart gelakte Chinese kast met op de deurpanelen schilderingen van bloemen en vogels. HxBxD: 117 x 129 x 50.5 cm.
Vijf Chinees porseleinen miniatuurvaasjes, Kangxi. H: 5 - 7 cm.
Zes porseleinen kop en schotels, famille rose, met decor van bloemen, diverse defecten w.o. gelijmd.
Houten miniatuurvitrinekast met twee lades, barst in glas. HxBxD: 63 x 58 x 18 cm.
Kapstok met parapluhouder op pootjes met gedeeltelijk getorste steel. H: 191 cm.
Diverse Wedgwood en Petrus Regout serviesdelen.
Koffie en thee, divers gebruiksgoed waaronder: Bredemeijer en Melitta.
Eikenhouten Zeeuwse kist met inlegwerk, gedateerd 1719. HxBxD: 68.5 x 129 x 56 cm.
Duitse dekenkist. HxBxD: 68 x 135 x 70 cm.
Geschilderde vitrinekast. HxBxD: 200 x 120 x 42 cm.
Rood gelakte Chinese kast, boorden missend. HxBxD: 200 x 97 x 35 cm.
Drie poppen in een arrenslee. H: 75 cm. (incl. pop)
Wandconsole met groen marmeren blad in Barok stijl. HxBxD: 48 x 75 x 55 cm.
Diverse houten kerstversiering, voornamelijk hang.
Antieke brandkast, in de vorm van een kastje, uit omstreeks 1880. HxB: 80 x 72 x 52.5 cm.
Vintage doktersweegschaal met schuivende tegengewichten op oogniveau en gietijzeren frame. H: 162
Vintage doktersweegschaal met schuivende tegengewichten op oogniveau en gietijzeren frame. H: 162 cm.
Etalagepop met houten beweegbare armen en handen, te gebruiken met hoofd of met houten opzetstuk. H:
Etalagepop met houten beweegbare armen en handen, te gebruiken met hoofd of met houten opzetstuk. H: 160 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Stadsgezicht Brugge'. Cor Noltee (1903-1967) HxB: 32.5 x 27.5 cm.
Schilderij, linnen op paneel 'Stilleven jeneverkruik'. M. Pol HxB: 37 x 52 cm.
Schilderij, olieverf op doek, 'Interieur'. Johannes Jacobus Paling (1844-1892) HxB: 53 x 40 cm.
Set van twee diverse houten kerstmannen, dito klok, laars en engel.
Mahonie- op eikenhouten commode met marmeren blad Louis Philippe, eind 19e eeuw. HxBxD: 102 x 132.
Mahonie- op eikenhouten commode met marmeren blad Louis Philippe, eind 19e eeuw. HxBxD: 102 x 132.5 x 61.5 cm.
Parfumflacon met gouden dop en kraag. H: 9 cm.
Gebedsboek schildpad met parelmoer en gouden slot.
Parfumflesje met gouden dop, in het glas gegraveerd afbeelding van Paus Pius IV. H: 10.5 cm.
Collier en een bwg broche 9kt met cornalijn. L: 50 cm. en L: 11 cm.
Vier miniaturen bestaande uit koets met zes paarden, arreslee, stoel en koets met paarden.
872 Los(e)/Seite