- Oberkategorie
881 Los(e)/Seite
Zwart groen porseleinen vaas met decor van onderwaterleven, China, 20e eeuw. H: 12.5 cm. ...[more]
Set van vier keramieken sculpturen 'Hoofden'.
Chinees porseleinen 'Hare's fur' kom. HxD: 6.5 x 12 cm. ...[more]
Chinees porseleinen 'Hare's fur' kom. HxD: 5.5 x 9 cm. ...[more]
Ivoren parasolgreep, Dieppe Frankrijk, 19e eeuw. L: 40 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen schaal met decor van planten, vis en tekst, China 20e eeuw. D: 31.5 cm.
Polychroom porseleinen schaal met decor van planten, vis en tekst, China 20e eeuw. D: 31.5 cm. ...[more]
Lakwerk ink stone met decor van een berglandschap. D: 21 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van figuren en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw.
Polychroom porseleinen vaas met decor van figuren en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 27 cm. ...[more]
Vierkanten polychrome porseleinen brushpot met decor van bloemen en guirlandes, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 12 cm. ...[more]
Emaille vaas, China, omstreeks 1950. H: 25 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van pioenroos en vogels, gemerkt met zes karakter merk,
Polychroom porseleinen vaas met decor van pioenroos en vogels, gemerkt met zes karakter merk, China 20e eeuw. H: 27 cm. ...[more]
Twee Chinees porseleinen kommen, geel en sang de boeuf. D: 11.5 en 10 cm. ...[more]
Polychroom porseleinen vaas met decor van flora en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw.
Polychroom porseleinen vaas met decor van flora en tekst, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 17.5 cm. ...[more]
Set van zes Lowestoft porseleinen borden, met defect. D: 23.5 cm. ...[more]
Scroll door Xue Hui, 2002, kalligrafie, gesigneerd met zegelmerk. HxB: 89 x 39 cm. ...[more]
Porseleinen vaas met polychroom decor van bloemen en vogels, gemerkt met zegelmerk, China 20e
Porseleinen vaas met polychroom decor van bloemen en vogels, gemerkt met zegelmerk, China 20e eeuw. H: 40 cm. ...[more]
Mahonie op eikenhouten chiffonière-secretaire, Biedermeier, Holland 19e eeuw. HxBxD: 161 x 110 x
Mahonie op eikenhouten chiffonière-secretaire, Biedermeier, Holland 19e eeuw. HxBxD: 161 x 110 x 48 cm. ...[more]
Kinderklederdracht, Zuid - Bevelands meisje.
Drie rokken van de Staphorster dracht.
Hoeveelheid vrouwenkleding van de dracht, Walcheren.
Diverse kleding van de dracht.
Hoeveelheid vrouwenkleding van de dracht, voornamelijk Walcheren.
Twee slingerglazen. H: 12.5 - 13.5 cm. ...[more]
Ceremonieel glas met 'Vrijmetselaars' decor. H: 13 cm. ...[more]
Zwart glaspasta doos met verguld montuur, Frankrijk ca.1930. HxBxD: 6 x 11 x 6.5 cm. ...[more]
Twee sets van vier Dutch design porseleinen 'Champagne Cups', ontwerp Olaf Stevens, uitvoering '
Twee sets van vier Dutch design porseleinen 'Champagne Cups', ontwerp Olaf Stevens, uitvoering 'Haute Couverts'.
Ru van Rossem (1924-2007) Ets 'Epreuves d'artiste', genummerd en gedateerd OBA 15/35, '63. HxB:
Ru van Rossem (1924-2007) Ets 'Epreuves d'artiste', genummerd en gedateerd OBA 15/35, '63. HxB: 47.5 x 59.5 cm. ...[more]
Vintage doktersweegschaal met schuivende tegengewichten op oogniveau en gietijzeren frame. H: 162
Vintage doktersweegschaal met schuivende tegengewichten op oogniveau en gietijzeren frame. H: 162 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Schepen in de baai', gesigneerd Aug. Magdelyns, in overhoeks afgewerkte lijst.
Schilderij op doek 'Schepen in de baai', gesigneerd Aug. Magdelyns, in overhoeks afgewerkte lijst. HxB: 74 x 93 cm. ...[more]
Schilderij olieverf op doek 'Bosgezicht', onduidelijk gesigneerd. HxB: 42 x 29 cm. ...[more]
Mahoniehouten secretaire, Empire, Holland 19e eeuw, poten dienen opnieuw bevestigd te worden. HxBxD:
Mahoniehouten secretaire, Empire, Holland 19e eeuw, poten dienen opnieuw bevestigd te worden. HxBxD: 148 x 107 x 52 cm. ...[more]
Diverse sieraden w.o. oorbellen en colliers.
Schilderij olieverf op paneel 'Rabbi'. HxB: 22.5 x 17 cm. ...[more]
Serveerschaal op pootjes in Art Nouveau stijl, 800 gemerkt. Gewicht: 421 g. HxB: 7 x 32 cm. ...[more]
Driedelig kristallen toiletset met zilveren montuur, Hollands gekeurd.
Zilveren kandelaar 'Mens', 1e gehalte Hollands gekeurd. H: 15 cm. ...[more]
Gouden hanger met jade en diamant, Hollands gekeurd. Gewicht: 2 g. ...[more]
Gouden hanger met briolet geslepen steen. Gewicht: 1.7 g. ...[more]
Zilveren collier bezet met turquoise stenen. L: 43 cm. ...[more]
Zilveren kandelaar, Zweeds en Hollands gekeurd, 1929. H: 10 cm. ...[more]
Zilveren collier floraal vormgegeven, met bijpassende armband, 1e gehalte Hollands gekeurd. L: 40 en
Zilveren collier floraal vormgegeven, met bijpassende armband, 1e gehalte Hollands gekeurd. L: 40 en 20 cm. ...[more]
Zilveren beker met bandversiering. HxB: 11 x 8.5 cm. ...[more]
Glazen bus met olijfslijpsel en zilveren montuur en een glaskristallen dekseldoos met ananasslijpsel
Zilveren mergboor en een zilveren visschep, beide Hollands, 19e eeuw.
Zilveren odeurflacon met figuraal landschapsdecor, Hollands gekeurd. H: 26 cm. ...[more]
Divers gebruiksgoed w.o. zilver.
Zeven zakhorloges voornamelijk zilver.
Zilveren gesp en dito klepstuk, Hollands gekeurd. Toegevoegd stel keelknopen. Totaalgewicht: 61 g.
Zilveren gesp en dito klepstuk, Hollands gekeurd. Toegevoegd stel keelknopen. Totaalgewicht: 61 g. ...[more]
Diverse sieraden, waaronder zilver Hollands gekeurd.
Diverse sieraden en bijouterieën, enkele stuks zilver.
Zilveren dameshorloge van het merk A. Barthelay. Toegevoegd 14 ringen.
Divers bestaande uit luciferhouder (scharnier defect), parfumflacon met zilveren dop, schortenslot
Diverse sieraden w.o. zilver en onedel.
Zilveren ring bezet met bloedkoraal. Ringmaat: 18. ...[more]
18k Gouden herenpolshologe 'Certina', Hollands gekeurd.
Twee zakhorloges en een chatelaine.
Set van drie zilveren doosjes, waaronder munt en loderein, Hollands gekeurd.
881 Los(e)/Seite