- Oberkategorie
881 Los(e)/Seite
Set van twaalf zilveren bokkepoot taartvorkjes met getordeerde steel, Hollands gekeurd. Gewicht: 130
Set van twaalf zilveren bokkepoot taartvorkjes met getordeerde steel, Hollands gekeurd. Gewicht: 130 g. ...[more]
Set van tien zilveren lepeltjes met gravering en diepe ronde bak, Hollands gekeurd. Gewicht: 76.5 g.
Set van tien zilveren lepeltjes met gravering en diepe ronde bak, Hollands gekeurd. Gewicht: 76.5 g. L: 10.2 cm. ...[more]
Confituurlepel en twee bijpassende dienvorkjes met parelrand, Van Kempen, Hollands gekeurd. L: 16.
Confituurlepel en twee bijpassende dienvorkjes met parelrand, Van Kempen, Hollands gekeurd. L: 16.5 en 13.5 cm. ...[more]
Zilveren gelegenheidslepel bekroond met een ruiter te paard, initialen gedateerd 1844, Hollands
Zilveren gelegenheidslepel bekroond met een ruiter te paard, initialen gedateerd 1844, Hollands gekeurd. L: 20.3 cm. ...[more]
Zilveren druivenschaar op pootjes, Hollands gekeurd. L: 15.5 cm. ...[more]
Twee roomlepels diverse decoraties, Hollands gekeurd, gerestaureerd. Toegevoegd cakevork met floraal
Twee roomlepels diverse decoraties, Hollands gekeurd, gerestaureerd. Toegevoegd cakevork met floraal decor. L: 11, 12.5 en 18 cm. ...[more]
12 zilveren lepeltjes. Gewicht: 91 g. ...[more]
Vijf diverse zilveren strooilepels, 19e/20e eeuw.
Acht stuks divers zilveren en 800/830 gemerkt gebruiksgoed. Totaalgewicht: 407 g. ...[more]
Zilveren taartschep en 21 lepeltjes, Hollands gekeurd. Gewicht: 295 g. ...[more]
Diverse zilveren lepeltjes en toebehoren. Totaalgewicht: 188 g. ...[more]
Diversiteit aan zilveren lepeltjes en dito vorkjes. Totaalgewicht: 264 g. ...[more]
Divers zilver en verzilverd gebruiksgoed, waaronder zilveren tafelstrooier, Hollands gekeurd.
Set van 9 en een set van 5 zilveren lepeltjes. Toegevoegd suikerschep. Gewicht: 94 g. ...[more]
Spiegel in ovale goudkleurige lijst. HxB: 55 x 45 cm. ...[more]
Tekening op papier, 'Koraalrif met maanvissen'. HxB: 59 x 34 cm. ...[more]
Marjan de Glopper (1936-) Schilderij op doek 'Veldboeket', gedateerd en gesigneerd '68. HxB: 50 x 35
Marjan de Glopper (1936-) Schilderij op doek 'Veldboeket', gedateerd en gesigneerd '68. HxB: 50 x 35 cm. ...[more]
Gemengde techniek op papier 'Havengezicht', onduidelijk gesigneerd. HxB: 30 x 38.5 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Bloemstilleven', onduidelijk gesigneerd. HxB: 42 x 41.5 cm. ...[more]
Schilderij, olieverf op doek, 'Dorpsgezicht'. gesigneerd H. Donckers, gedateerd 1948. HxB: 60 x 45
Schilderij, olieverf op doek, 'Dorpsgezicht'. gesigneerd H. Donckers, gedateerd 1948. HxB: 60 x 45 cm. ...[more]
Hendrik Cornelis Kranenburg (1871-1948) Schilderij canvas op hout 'Hooi ruiters op het land'. HxB:
Hendrik Cornelis Kranenburg (1871-1948) Schilderij canvas op hout 'Hooi ruiters op het land'. HxB: 78 x 38 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Korenschoven', gesigneerd A. Vlaminck. HxB: 60 x 50 cm. ...[more]
Schilderij olieverf op board, 'Gezicht vanuit de bergen', gedateerd '48, onduidelijk gesigneerd.
Schilderij olieverf op board, 'Gezicht vanuit de bergen', gedateerd '48, onduidelijk gesigneerd. HxB: 47x 67 cm. ...[more]
Jan van Heel (1898-1990) Schilderij op doek 'Stadsgezicht', gedateerd 1969. HxB: 49 x 59 cm.
Jan van Heel (1898-1990) Schilderij op doek 'Stadsgezicht', gedateerd 1969. HxB: 49 x 59 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Dorpsgezicht', onduidelijk gesigneerd. HxB: 22 x 32 cm. ...[more]
Jan van Heel (1898-1990) Gemengde techniek op papier 'Vogel', gedateerd '77. HxB: 47.5 x 30.5 cm.
Jan van Heel (1898-1990) Gemengde techniek op papier 'Vogel', gedateerd '77. HxB: 47.5 x 30.5 cm. ...[more]
Schilderij op doek, 'Mother and child'. HxB: 30 x 40 cm. ...[more]
Schilderij op doek, 'Redhead'. HxB: 40 x 30 cm. ...[more]
Jan Visser Schilderij olieverf op doek 'Stilleven'. HxB: 49 x 58.5 cm. ...[more]
Schilderij, olieverf op doek, 'Sneeuwlandschap'. HxB: 40 x 50 cm. ...[more]
Jozef Willemszoon Hoevenaar (1840-1926) Aquarel 'Straatgezicht', met defect. HxB: 30 x 21 cm.
Jozef Willemszoon Hoevenaar (1840-1926) Aquarel 'Straatgezicht', met defect. HxB: 30 x 21 cm. ...[more]
Drie diverse schilderijen op doek.
Schilderij olieverf op doek 'Havengezicht', gesigneerd N. Wigman, met defect. HxB: 39.5 x 59.5 cm.
Schilderij olieverf op doek 'Havengezicht', gesigneerd N. Wigman, met defect. HxB: 39.5 x 59.5 cm. ...[more]
Schilderij op papier 'Bloemstilleven', gesigneerd L. de Kort. Toegevoegd spiegel. HxB: 40 x 50 cm.
Schilderij op papier 'Bloemstilleven', gesigneerd L. de Kort. Toegevoegd spiegel. HxB: 40 x 50 cm. ...[more]
Piet Lamers (1923-) Schilderij, olieverf op doek 'Haven bij nacht'. HxB: 39 x 49 cm. ...[more]
Sam Middleton (1927-2015) Zeefdruk op papier 'Strawinsky le Sacre du Printemps', genummerd en
Sam Middleton (1927-2015) Zeefdruk op papier 'Strawinsky le Sacre du Printemps', genummerd en gedateerd 44/75, '72. HxB: 50 x 56 cm. ...[more]
Anna Metz (1939-) Krijttekening op papier 'Bloemstilleven'. HxB: 38 x 40 cm. ...[more]
Paul Arntzenius (1883-1965) Schilderij, olieverf op doek 'Golfbreker Oostvoorne'. HxB: 35 x 49 cm.
Paul Arntzenius (1883-1965) Schilderij, olieverf op doek 'Golfbreker Oostvoorne'. HxB: 35 x 49 cm. ...[more]
Schilderij op doek 'Monnik'. HxB: 61 x 50 cm. ...[more]
Stel eikenhouten deurtjes rijkelijk versierd met snijwerk, Engeland 18e eeuw. HxB: 39 x 49 cm.
Stel eikenhouten deurtjes rijkelijk versierd met snijwerk, Engeland 18e eeuw. HxB: 39 x 49 cm. ...[more]
Stel bronzen kraagkandelaars voorzien van pen, 18e eeuw, met defect. H: 26.5 cm. ...[more]
Twee houten wandconsoles met gezichten, één plankje manco. H: 22 cm. ...[more]
Vijf stuks divers textiel met goudbrocaat, 19e eeuw.
IJzeren schotel 'Tempe Rantia'. D: 38 cm. ...[more]
Koperen 'Judaica' waterreservoir, kraantje niet bijpassend. HxB: 40 x 32 cm. ...[more]
Devotionalia, schildering op paneel, houten beeldje en een plaquette.
Houten klaptafeltje met florale beschildering, Holland 19e eeuw, met defect. HxB: 70 x 50 cm.
Houten klaptafeltje met florale beschildering, Holland 19e eeuw, met defect. HxB: 70 x 50 cm. ...[more]
Een kruisbeeld op voet met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. H: 30 cm. ...[more]
Monstrans, met defect. H: 34 cm.
Monstrans, met defect. H: 34 cm. ...[more]
Verzilverd beeldje 'Maria met kind', 19e eeuw. H: 16.5 cm. ...[more]
Houten Corpus Christi op crusifix, samengesteld 17e/18e eeuw. H: 31.5 cm. ...[more]
Icoon 'Drie Aartsengelen', met defect. HxB: 22 x 35 cm. ...[more]
Icoon 'Geboorte Jezus en de aanbidding der drie Koningen'. HxB: 28.5 x 23 cm. ...[more]
Bijbeltje in lederen band met gouden beslag, Hollands gekeurd.
Ivoren sculptuur 'Dame met hoofddoek' op octogonaal houten voet, Dieppe 19e eeuw, kleine restauratie. H: 29 cm. ...[more]
Een kruisbeeld van zwartgelakt hout met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. HxB: 62.5 x 32
Een kruisbeeld van zwartgelakt hout met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. HxB: 62.5 x 32 cm. ...[more]
Koperen Corpus Christi. HxB: 23 x 20 cm. ...[more]
Glas-in-lood raam met wapenschild. HxB: 100 x 80 cm. ...[more]
Twee diverse wandspiegels. HxB: 70 x 42 en 88 x 48 cm. ...[more]
881 Los(e)/Seite