1299 Los(e)/Seite
Verzilverde botervloot met binnenschaal
Lot silver hanger en medallion aan ketting met vergulde ketting
Joh. de Jager 'Boerderij bij de kreek' paneel, ges. 50x70cm
van Beers 'Moderne compositie' papier, ges. ingelijst, 49x49cm
van Beers 'Moderne compositie met bootje' papier, ingelijst, ges. 49x49cm
Twee schilderijtjes, Beckman 'Kaanvogel en vrouw' ges. gedat 2006 en Lund 'Arabisch portret'
Twee schilderijtjes, Beckman 'Kaanvogel en vrouw' ges. gedat 2006 en Lund 'Arabisch portret' 40x30cm
An van Gassen 'Jongensportret' doek, ges. 50x40cm
H.J. Pauwels (1903-1983) 'Zonnebloemen' paneel. ges. 44x40cm
Hendrikus Mattheus HORRIX (1845-1923) 'Bij de boerderij' aquarel ges. 21x28cm
Langwerpige koperen plantenbak
Eiken hangvitrine, eind 18de eeuw, 128x110cm
Modern schilderij naar Vasarely, doek, 60x60cm
Kachmire zijden tapijt met 7000knopen per vierkante decimeter, 153x93cm (met certificaat op
Kachmire zijden tapijt met 7000knopen per vierkante decimeter, 153x93cm (met certificaat op kantoor)
Groot lot met koperen pannen, haardgereedschap, weegschaal etc.
Gouden ring met granaat, maat 17,5
Gouden broche met onix, 6,5cm, ca 6gr
Gouden ring met 4x briljantjes, maat 18,5
Aquarel / gemengde techniek 'Fantasie I' ingelijst, 28x37cm
3x Glasornamenten, sand casting met fusing insluitingen, Hardy Frohlingsdorf, uit de reeks '
3x Glasornamenten, sand casting met fusing insluitingen, Hardy Frohlingsdorf, uit de reeks 'Vallei' vormgesmolten glas, 31x26cm
Jaren '60 rekje met 5x gekleurde bladen, metaal
Chinese perzikvaas, donkere achtergrond, met onderaan karakter, ca 50cm, conditie A
19de Eeuwse Japanse kraagvaas, 63cm, conditie A
Grote Japanse tulpvaas, conditie B
Twee ingelijste tekeningen, De prinses en de kikker' chinese inkt, en 'De koe en de kikker' gemengde
Twee ingelijste tekeningen, De prinses en de kikker' chinese inkt, en 'De koe en de kikker' gemengde techniek, elk 23x19cm, onleesbare signatuur
Karel Colnot (1921- 1996)'Winterlandschap' olie op doek, ges. 50x60cm
Aquarel/ gemengde techniek 'Fantasie II' ingelijst, 28x37cm
Gerrit DE MOREE (1909-1981) 'De ark van Noah' lithografie, ges. 22/30, 56x45cm
Indonesische portret, olie op paneel, 35x30cm
Kim Helder 'Duinen' doek, ges en gedat '41
Karel Colnot (1921- 1996) 'Bosgezicht' olie op doek, ges. 37x44cm
Margje Toonder (1908- 1991) 'Moderne Compositie' olie op linnen, ges. 24x35cm
Margje Toonder (1908- 1991) 'Moeder en kind' moderne compositie op linnen, ges. 24x30cm
H. Hubrentse 'Heidelandschap met schapen' schilderij op doek, ges. 35x45cm
Buys 'Strandgezicht in Bretagne' paneel, ges en gedat. '30
1299 Los(e)/Seite