1299 Los(e)/Seite
Ruud van der Berg 'Stormachtige namiddag aan de duinrand' krijttekening, ingelijst, ges. en gedat '
Ruud van der Berg 'Stormachtige namiddag aan de duinrand' krijttekening, ingelijst, ges. en gedat '44, 34x44cm
Tegel met voorstelling van een driemaster met kanonnen, circa 1650, vermoedelijk een spiegelretourschip van de VOC
Drie boeken van Zeeland: Zeeland in oude kaarten, Speculum Zelandie, Vlissingen in oude ansichten
Geel gouden 18 krt ring met een grote centrale druppelvormige diamant van ca 1,78 ct. champagne
Geel gouden 18 krt ring met een grote centrale druppelvormige diamant van ca 1,78 ct. champagne kleurig.13,5 gram
Lot Christofle France bestek etc.
Decoratieve vogelkooi naar oud model, circa 74cm
Gouden hanger, bicolor, aan witgouden ketting
Oude kofferkist gemaakt door P.J. Maartense te Goes met initialen op het deksel, 65x80x57cm
Famille rose bord met restauratie, doorsnede 23cm
Meissen vaas met floraal motief en goud, conditie A, 24cm
14krt Gouden schakelarmbandje met bedels: meisje en jongen, ca 4,2gr
Meissen vaas met floraal motief met goud en slangenhandvat, 28cm, goede conditie
Piet Bulthuis 'Hortensia en Jasmijn' schilderij op doek, ges. 60x60cm
Zeven 18de eeuwse chinese borden, diverse condities
Miniatuurboekje Kern der Nederlandsche Historie Amsterdam, T. Crajenschot, 1753 in leren kaft,
Miniatuurboekje Kern der Nederlandsche Historie Amsterdam, T. Crajenschot, 1753 in leren kaft, zonder gravures
Deelservies Wedgewood 'Moss Rose'
Driedelig verzilverd theeservies
Gouden ring met 40x kleine briljantjes, maat 16,8
Vier boeken over Zeeland: Zeeland door de eeuwen heen, deel I en deel II / Een kabinet van zeeuwse
Vier boeken over Zeeland: Zeeland door de eeuwen heen, deel I en deel II / Een kabinet van zeeuwse gezichten / De provincie Zeeland van de kanten
Lot van zes 17de en 18de eeuwse tegels, waaronder een zeemonster (imperfect)
12x Borden met decor Nanking, 20ste eeuw, enkele met fritting
Marquetterie hoekkast met ronde deur en marmeren blad, 19de eeuw, 86cm
Twee koperen kandelaars, 19 e eeuw, H. 25cm, (1 gelast)
van Cleemputten 'Bloemstilleven' Belgische school, doek, ges. 110x80cm
18 krt witgouden ring met 2 briljanten ca 0,49 ct. VVS. 1 totaal gewicht 6,52 gr.
Tweemaal Gouden Tientje, Wilhelmina 1917 en 1925
Zilveren opdienvork en 2 sauslepels
Moderne ring met vele briljanten
Zilveren visbestek met parelrand,
Hanger in hart-vorm witgoud met briljanten ca. 0.17 ct.
Witgouden ring met met ca 120 briljante ca 0.85 ct. 13,6 gr
Doosje met bloedkoralen voor drierijig armbandje met gouden slotje, moet opnieuw geregen worden
Set met 10 zilveren munten 'Vorstenhuizen van Europa'
Solitair witgoud met briljant 0.20 ct
Geel gouden hanger met robijn totaal gewicht 9,88 gram
18krt Gouden armband met 22 briljanten, 18,5cm, bruto 12gr
Dertig zilveren guldens en 1 rijksdaalder, NL Antillen, Juliana
Hanger met robijnen en briljant
Witgouden ring met 43 briljanten ca 1,7 ct. toetaal gewicht 10,39 gram
Witgouden hanger/ sjaal gesp met twee grot diamanten van elk 0.5 ct en vele kleine diamanten alle
Witgouden hanger/ sjaal gesp met twee grot diamanten van elk 0.5 ct en vele kleine diamanten alle VVS 1 kleur D totaal gewicht 13,3 gram 5 cm hoog.
Drie paar zilveren vingerdoekringen.
Geel gouden moderne ring met briljanten 11,16 gram met 2 briljanten
Willem van Leusden (1886- 1974) 'Bruggetje' ets, ges. 25x25cm
Twee gouden ringen 14krt een met parel en een met granaat, bruto 7,9gr, maat 16,75
4 zilveren rijksdaalders, 1 Gulden, 7 halve guldens, 4 kwartjes Wilhelmina.
Kralencollier met gouden slot en kralenarmband, drierijig met gouden slot met granaat.
Tegenwoordige staat van Zeeland deel I en II met kaarten, plattegronden Isaac Thirion
Tijdloze ring met centrale briljant. en zestal kleineren.
Geel gouden klassieke armband met 18 briljanten en safier
Gietijzeren haardplaat circa 80cm hoog bij 55 cm breed Geen verzending
Collier geel goud met diamant en saffieren 18 krt totaal gewicht 11,36 gram
Gouden ring met solitair briljant, maat 15
Moderne witgouden ring met vele briljanten in de vorm van een slakkenhuis totaal gewicht 13,1 gram
Klassieke ring met smaragd en briljant
Moderne witgouden ring met briljanten, totaal gewicht van 25 gram
1299 Los(e)/Seite