207 Los(e)/Seite
Paar Chinees porseleinen sculptuurtjes van keizerlijk paar, eerste helft 20e eeuw, gemerkt - H. 22
Paar Chinees porseleinen sculptuurtjes van keizerlijk paar, eerste helft 20e eeuw, gemerkt - H. 22 cm - ...[more]
Paar deels latoenkoperen olielampen met reliëfdecor van en boslandschap met herten en voorzien van
Celadon schoteltje met gecontourneerde rand, Ming en een sawankalok schaal, circa 1900 - Diam. 11 en
Celadon schoteltje met gecontourneerde rand, Ming en een sawankalok schaal, circa 1900 - Diam. 11 en 25 cm - ...[more]
Twee keramiek theekommen, vermoedelijk Japan, één met monogram, midden 20e eeuw - Diam. 10 en 10,5
Twee keramiek theekommen, vermoedelijk Japan, één met monogram, midden 20e eeuw - Diam. 10 en 10,5 cm - ...[more]
Paar Chinees porseleinen bordjes met opstaande rand en decor van keizerlijke draak en phoenix,
Chinees porseleinen chocladebeker, Kangxi gemerkt, 19e eeuw, Qianlong bord en bolvaasje met decor
Paar Kanton porseleinen roombordjes, China, 19e eeuw - Diam. 15,5 cm - ...[more]
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met blauw-wit landschapsdecor, 19e eeuw ...[more]
Chinese borden en papbordje met diverse blauw-witte decors, kostbaarheden, floraal, landschap, etc.,
Twee Chinees porseleinen vazen met polychroom decor van figuren en kinderen, gemerkt -h. grootste
Twee Chinees porseleinen vazen met polychroom decor van figuren en kinderen, gemerkt -h. grootste vaas 35,5 cm- ...[more]
Paar bronzen Meiji vaasjes met decor in 'nunome zogan' techniek voorstellende een landschap met
Twee chinees porseleinen borden met blauw-wit decor van bloemen en vogels, Qianlong periode -
Twee chinees porseleinen borden met blauw-wit decor van bloemen en vogels, Qianlong periode - Diam. 22 en 25 cm - ...[more]
Twee Chinese, gedeeltelijk vergulde zwartlak basementen/tafels met polychroom decor van bloemen en
Paar kapitale nefriet snijwerken van pauwen zittend op een tak, China, jaren '70 - H. 63 cm -
Paar kapitale nefriet snijwerken van pauwen zittend op een tak, China, jaren '70 - H. 63 cm - ...[more]
Balustervormige groot formaat cloisonné vaas met floraal en drakendecor op gestoken houten basement,
Drie-delige gelakte bamboe vaas en schaal, Myanmar, midden 20e eeuw - H. 39, Diam. 20 cm - ...[more]
Messing plaquette met decor van de Indonesische archipel, bronzen ganesha en gedeeltelijk verguld
Paar Chinese schilderingen: portret van een jonge vrouw en twee fluitspelende vrouwen, tweede
Paar Chinese schilderingen: portret van een jonge vrouw en twee fluitspelende vrouwen, tweede helft 20e eeuw ...[more]
Chinees porseleinen Imari melkkannetje met deksel, bloemdecor -H. 14 cm, minimale bakfoutjes-,
Langwerpig gedeeltelijk geëmailleerd dekseldoosje, decor op het deksel van vogel op bloesemtak,
Paar cloisonné wandschotels met decor van een griffioen, Japan, circa 1900 -Diam. Ca. 35,2 cm-
Paar cloisonné wandschotels met decor van een griffioen, Japan, circa 1900 -Diam. Ca. 35,2 cm-defecten aan één schotel- ...[more]
Chinees porseleinen schotel met 'sunburst' decor, circa 1820, daarbij: paar zuid-oost Aziatische
Twee Balinese gestoken houten beelden: visser met net -net beschadigd- en landarbeider -h. circa
Drie indiaase gouaches voorstellende Krishna en Radha in de paleistuin - 19 x 11 cm - ...[more]
Chinees porseleinen bedekte vaas, famille verte bedekt vaasje en een Balinees beeld van een betelnootstamper - alle beschadigd - ...[more]
Twee Chinese porseleinen vazen en dekselpot met decor van figuren, Kanton, 20e eeuw -h. grootste
Twee Chinese porseleinen vazen en dekselpot met decor van figuren, Kanton, 20e eeuw -h. grootste vaas 41 cm- ...[more]
Twee Chinees porseleinen gemberpotten en bedekte vaas met polychroom decor, 20e eeuw ...[more]
Antiek hardhouten Atjeh schild met stervormige koperen beslag, messing Atjeh schild, midden 20e eeuw
Drie-delig Chinees porseleinen kasstel met decor van hoffiguren in landschapstuin met tabaksplant,
Serie van twee groot formaat schotels met blauw-wit bamboe- en chrysantendecor, Qianlong -diam. 28,2
Drie Japans porseleinen cacokommen met blauw-wit decor van schrifttekens, wolken, landschappen, etc.
Drie Japans porseleinen cacokommen met blauw-wit decor van schrifttekens, wolken, landschappen, etc. -defecten- ...[more]
Drie Japanse netsuke's, waarvan één met draaibaar gezicht, 1e kwart 20e eeuw - voetje beschadigd -
Drie Japanse netsuke's, waarvan één met draaibaar gezicht, 1e kwart 20e eeuw - voetje beschadigd - ...[more]
Drie verzilverde pillendoosjes met cloisonné ...[more]
Indonesisch gestoken dienblad -63 x 29 cm- en twee plaquettes van een Balinees bruidspaar -h. 31
Indonesisch gestoken dienblad -63 x 29 cm- en twee plaquettes van een Balinees bruidspaar -h. 31 cm- ...[more]
Serie van drie balustervormige Chinees porseleinen vazen met blauw-wit lange-lijzen-, vogel- en
Twee nefriet Boeddha's en een jadeïet pijpje ...[more]
Vier Yixing theepotjes waarvan één met decor van vleermuis in reliëf, alle gemerkt, 20e eeuw
Vier Yixing theepotjes waarvan één met decor van vleermuis in reliëf, alle gemerkt, 20e eeuw ...[more]
Vier Japanse en Chinese Imari schotels en borden, waarvan één met een Chine de Commande decor van
Paar Chinees porseleinen vazen met poychroom floraal decor -defecten-, dekselpot met polychroom
Vier Chinees porseleinen borden met blauw-witte decors, hertjes, landschap, etc., Qianlong, 18e eeuw
Serie van vier chinees porseleinen roombordjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong periode - Diam.
Serie van vier chinees porseleinen roombordjes met blauw-wit floraal decor, Qianlong periode - Diam. 16,5 cm, 2 bordjes met chip - ...[more]
Drie Chinees porseleinen snuifflesjes, Imari, twee met blauw-wit decor van figuren en wit glazen
Twee Chinese bronzen vazen met drakendecor, wierookvat, bakje, etc. ...[more]
Gestoken bamboe penselenhouder met bamboedecor, lakvaasje, Yixing theepotje in doos, etc. ...[more]
Gezwarte gestoken houten olifanten en polychrome gestoken houten olifanten, India/Afrika ...[more]
Snijstukken, speksteen en hout
Snijstukken, speksteen en hout ...[more]
Vijfdelig Javaans koperen rookstel met gegraveerde wajangpoppen- en floraal decor, circa 1930
Vijfdelig Javaans koperen rookstel met gegraveerde wajangpoppen- en floraal decor, circa 1930 ...[more]
Vier Tibetaanse kledingstukken en metalen collier ...[more]
Serie van zes Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met decor van 'Joosje te Paard', 19e
Serie van zes Chinees porseleinen kommetjes en schoteltjes met decor van 'Joosje te Paard', 19e eeuw ...[more]
Serie van zes lotusbloemvormige borden en bijpassende schotel met blauw-wit floraal decor in
Serie van zes Japans porseleinen chocoladebekers met bijpassende schoteltjes, 19e eeuw ...[more]
Serie van zes Chinees porseleinen schoteltjes met decor van 'Zotjes', Qianlong periode ...[more]
Chinees porseleinen borden met diverse blauw-witte decors, 18e/20e eeuw -defecten- ...[more]
Zes gestoken, polychroom beschilderde houten klamboehaken met duiveltje aan het uiteinde van de
Oosterse schaaltjes, waaronder BWZG -defecten- ...[more]
Drie Chinees porseleinen snuifflesjes met decor van landschappen en witmetalen montuur, dekseldoosje
207 Los(e)/Seite