207 Los(e)/Seite
Drie Chinees porseleinen dekselpotten, drie rolvazen en bolvaasje, 19e en 20e eeuw - diverse
Drie Chinees porseleinen dekselpotten, drie rolvazen en bolvaasje, 19e en 20e eeuw - diverse beschadigingen - ...[more]
Acht Chinees porseleinen snuifflesjes met natuursten dopjes, 19e/20e eeuw ...[more]
Divers porselein en aardewerk, waaronder Kangxi en Qianlong borden en polychroom gedecoreerde
Divers porselein en aardewerk, waaronder Kangxi en Qianlong borden en polychroom gedecoreerde rolvaas, 20e eeuw - diverse kwaliteiten - ...[more]
Diverse blauw-witte en Imari gedecoreerde Chinees porseleinen schoteltjes (defecten) ...[more]
Bronzen wierookbrandertje, spekstenen snijwerk, bronzen tempelleeuwtje, paar metalen enkelbanden,
Paar geplooide Chinees porseleinen bordjes, Kangxi gemerkt en periode, serie van vier kommetjes,
Negen zilveren en verzilverde dekseldoosjes met diverse decors, bloesems, vogels, etc. ...[more]
Agaten en andere natuurstenen flesjes, snijstukjes, etc. ...[more]
Serie van vijf bronzen diergewichtjes en serie van vijf bronzen gewichtjes in de vorm van Boeddha
Serie van vijf bronzen diergewichtjes en serie van vijf bronzen gewichtjes in de vorm van Boeddha ...[more]
Zeven porseleinen Japans Imari vazen en drie kommetjes, 20e eeuw ...[more]
Chinees en Japans porselein, 19e eeuwse gemberpot met blauw-wit floraal decor, Kutani tuitflesje,
Chinees en Japans porselein, 19e eeuwse gemberpot met blauw-wit floraal decor, Kutani tuitflesje, kommetjes, etc. ...[more]
Chinees en Japans porselein, dekschalen, kommen, gemberpotten, etc. ...[more]
Elf BWZG opiumpijpjes met cabochon geslepen amethist -l. 12,5 cm- ...[more]
Circa twaalf Chinese gemberpotten, aardewerk, groen geglazuurd en porselein met blauw-wit decor,
Circa twaalf Chinese gemberpotten, aardewerk, groen geglazuurd en porselein met blauw-wit decor, 19e/20e eeuw ...[more]
Japans porseleinen schotel, circa 1920, Kutani schoteltjes en kommetjes en een serie van vier Japans
Lot Aziatisch porselein, waaronder gemberpotten, Imari kop en schotels, 18e eeuw en bloempot -
Lot Aziatisch porselein, waaronder gemberpotten, Imari kop en schotels, 18e eeuw en bloempot - diverse kwaliteiten - ...[more]
15 stuks Chinees porselein, waaronder chocoladebeker, Chenghua gemerkt, Ming periode, monstervaasje,
Divers Chinees porselein, waaronder twee kommetjes en schoteltjes met blauw-wit zotjesdecor,
Divers Chinees porselein, waaronder twee kommetjes en schoteltjes met blauw-wit zotjesdecor, Kangxi -schoteltje defect- ...[more]
Uitgebreid lot divers Aziatisch porselein, waaronder Japanse steelvaas, Yixing trekpotje en polychroom gedecoreerde gemberpot ...[more]
Divers Chinees porselein met blauw-wit decor, kommen en schotels, vazen, kandelaars, etc., 19e/20e
Divers Chinees porselein met blauw-wit decor, kommen en schotels, vazen, kandelaars, etc., 19e/20e eeuw -defecten- ...[more]
Chinese porseleinen schotels, kommen, etc., Kanton, 20e eeuw ...[more]
Chinees porselein en aardewerk vaasjes en kommetjes, voor de Zuid-Oost Aziatische markt, daarbij:
16 bronzen beeldjes met voorstelling van diverse Hindu goden - max. H. 16 cm - ...[more]
20 stuks Chinees en Japans porselein, waaronder assiettes, Kangxi bord en diverse kommetjes met
Serie van 24 Chinese gouaches op rijstpapier voorzien van begeleidende brief met uitleg over de
Grote verzameling Vietnamese keramiek dekselpotjes met blauw-wit decor ...[more]
Verzameling wajang koelit en wajang golek poppen ...[more]
207 Los(e)/Seite