436 Los(e)/Seite
Jacob Dooijewaard (1876-1969)paneel, 20 x 21, Poserend naakt, r.b. gesigneerd 1947 ...[more]
Jacob Dooijewaard (1876-1969)potloodtekening, 10 x 14, Moeder met kind in interieur, gesigneerd l.o.
Jacob Dooijewaard (1876-1969)potloodtekening, 10 x 14, Moeder met kind in interieur, gesigneerd l.o. '08 ...[more]
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)aquarel, 50 x 31, Boerin op het erf, gesigneerd r.o.
Adriaan Philippus de la Riviere (1857-1941)aquarel, 50 x 31, Boerin op het erf, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Tiliuspaneel, 36 x 29,5, portret van vrouw zittend op terras bij bloempot en gekleed in blauw/
paneel, 35 x 41, boeren en reizigers bij dorp aan rivier, toegeschreven aan Marc Baets (werkzaam
paneel, 35 x 41, boeren en reizigers bij dorp aan rivier, toegeschreven aan Marc Baets (werkzaam 1e helft 18e eeuw) ...[more]
Cornelis van Leemputten (1841-1902)paneel, 41 x 31, Schapen in de stal, gesigneerd r.o. ...[more]
Albert Jurardus van Prooijen (1834-1898)2 panelen, 23 x 18, Figuren, gesigneerd l.o. ...[more]
Karel Gomes (1930-)2 potloodtekeningen, 29 x 39, Figuren, gesigneerd r.o. 2010 en midden onder
Karel Gomes (1930-)2 potloodtekeningen, 29 x 39, Figuren, gesigneerd r.o. 2010 en midden onder 2010 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Jan Holtrop (1917-1995)doek, 49 x 67, houtsprokkelaarster in de duinen, gesigneerd r.o. ...[more]
Jan Holtrop (1917-1995)doek, 35 x 45, Landschap, gesigneerd r.o. ...[more]
Agnieta Cornelia Gijswijt (1873-1962)aquarel, 38 x 28, Wol spinnende dame, gesigneerd r.o. '03
Agnieta Cornelia Gijswijt (1873-1962)aquarel, 38 x 28, Wol spinnende dame, gesigneerd r.o. '03 ...[more]
José van Kleefpaneel, 30 x 30, Koppen, gesigneerd r.o. 07 -herkomst: Galerie Utrecht, collectie M.
José van Kleefpaneel, 30 x 30, Koppen, gesigneerd r.o. 07 -herkomst: Galerie Utrecht, collectie M. Dreesmann- ...[more]
José van Kleefpaneel, 31 x 17, Dame aan het strand, gesigneerd r.o. 07 -herkomst: Galerie Utrecht,
José van Kleefpaneel, 31 x 17, Dame aan het strand, gesigneerd r.o. 07 -herkomst: Galerie Utrecht, collectie M. Dreesmann- ...[more]
Anton Heyboer (1924-2005)gemengde techniek op papier, 64 x 97, Compositie met figuren, gesigneerd
Anton Heyboer (1924-2005)gemengde techniek op papier, 64 x 97, Compositie met figuren, gesigneerd midden onder 82 ...[more]
Anton Heyboer (1924-2005)olie op papier, 99 x 69, Compositie in zwart, groen en rood, gesigneerd
Anton Heyboer (1924-2005)olie op papier, 99 x 69, Compositie in zwart, groen en rood, gesigneerd midden onder ...[more]
José van Kleefdoek, 30 x 24, Portret van een naakte duivel, gesigneerd r.o. 88 -collectie M.
José van Kleefdoek, 30 x 24, Portret van een naakte duivel, gesigneerd r.o. 88 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Hendrik Weegewijs (1875-1964)paneel, 35 x 55, Zonnige dag op het boerenerf, gesigneerd r.o. ...[more]
Niek van der Plas (1954-)doek, 80 x 60, Bloemstilleven, gesigneerd r.o. ...[more]
Otto van Rees (1884-1957)doek, 55 x 45, Bloemstilleven met pijp, gesigneerd l.o. 41 (geauthentiseerd
doek, 61 x 36, jachtbuit, gesigneerd r.o. A. Cusseneers ...[more]
Matthijs Röling (1943-)aquarel, 15 x 23, Bosgezicht met beekje, gesigneerd met initialen r.o.1978
Matthijs Röling (1943-)aquarel, 15 x 23, Bosgezicht met beekje, gesigneerd met initialen r.o.1978 ...[more]
Matthijs Röling (1943-)aquarel, 15 x 23, Bosgezicht, niet gesigneerd ...[more]
paneel, 29 x 25, luitspelende vrouw, onbekend ...[more]
Frank Will (1900-1953)aquarel, 46 x 57, bloemenmarkt Madeleine te Parijs, ges. r.o. ...[more]
Louis Willaume (1874-1949)doek, 47 x 37, impressionistisch gezicht op de Seine, ges. l.o. ...[more]
Johannes Josephus Destree (1827-1888)aquarel, 46 x 31, vergezicht, niet gesigneerd, toegeschreven
Johannes Josephus Destree (1827-1888)aquarel, 46 x 31, vergezicht, niet gesigneerd, toegeschreven aan ...[more]
Gerrie Wachtmeester (1957-)board, 35 x 24, 'Tweesprong', gesigneerd met initialen r.o. 09 -collectie
Gerrie Wachtmeester (1957-)board, 35 x 24, 'Tweesprong', gesigneerd met initialen r.o. 09 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Gerard Huijsser (1892-1970)4 inkttekeningen ingekleurd met aquarel, allen circa 10 x 13, Figuren bij
Servaes, Albert (1883-1966)houtskool, 89 x 77, Madonna met kind, gesigneerd rechts midden 1934
Servaes, Albert (1883-1966)houtskool, 89 x 77, Madonna met kind, gesigneerd rechts midden 1934 ...[more]
Marinus Gidding (1863-1925)gouache, 35 x 52, landschap met koeien, gesigneerd l.o. ...[more]
Straaten, Hendrick van der (1655-1722)zwart krijt en grijze was op papier, 13 x 19, Visser bij
Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987)marouflé, 37 x 63, Korenschoven, gesigneerd r.o. ...[more]
Hendrik Weegewijs (1875-1964)doek, 40 x 50, Stilleven met rozen in gemberpot, gesigneerd l.o.
Hendrik Weegewijs (1875-1964)doek, 40 x 50, Stilleven met rozen in gemberpot, gesigneerd l.o. ...[more]
Edlef Romeny (1926-2017)doek, 30 x 45, 'Deauville Bretagne', gesigneerd r.o. '84 -collectie M.
Edlef Romeny (1926-2017)doek, 30 x 45, 'Deauville Bretagne', gesigneerd r.o. '84 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Tonny Holsbergen (1952-)inkttekening, 37 x 25, 'Visser uit Sur, Oman', gesigneerd l.o. 2001 -
Tonny Holsbergen (1952-)inkttekening, 37 x 25, 'Visser uit Sur, Oman', gesigneerd l.o. 2001 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
Tonke Dragt (1930-)board, 59 x 46, De koorddanser, gesigneerd l.o. '56 ...[more]
Jan Willem Maronier (1929-2000)gemengde techniek op doek, 110 x 100, 'Violiniste', gesigneerd r.o.
Jan Willem Maronier (1929-2000)gemengde techniek op doek, 110 x 100, 'Violiniste', gesigneerd r.o. ...[more]
Frederik Nachtweh (1857-1941)doek, 35 x 50, Stilleven met koperen ketel en Chinese kom, gesigneerd
Frederik Nachtweh (1857-1941)doek, 35 x 50, Stilleven met koperen ketel en Chinese kom, gesigneerd r.o. 26 ...[more]
Arthur Bernard (1939-)doek, 100 x 80, Lady in red, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem Borgh (1925-)doek, 100 x 80, De visser, gesigneerd r.o. 71 ...[more]
Jan P. Koenraads (1913-1993)aquarel en potlood, 52 x 39, Fantasielandschap met toren, geïnspireerd
Jan P. Koenraads (1913-1993)aquarel en potlood, 52 x 39, Fantasielandschap met toren, geïnspireerd door Tolkien, gesigneerd r.o. ...[more]
Antal Berkes (1874-1938)doek, 50 x 70, Winters stadsgezicht met figuren, gesigneerd l.o. ...[more]
ovaal doek, 32 x 26, figuren en ezel bij herberg, omgeving Antonio Travi (1608-1665) ...[more]
paneel, 21 x 26, Groteske figuren in fantasielandschap, gesigneerd l.o. onduidelijk ...[more]
Jean Daniel Stevenspaneel, 36 x 30, Vrouw met geschoten wild, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan van der Linde (1864-1945)doek, 58 x 80, Zicht op de Zuiderkerk te Amsterdam, gesigneerd r.o.
Jan van der Linde (1864-1945)doek, 58 x 80, Zicht op de Zuiderkerk te Amsterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
Arend Hijner (1866-1916)doek, 56 x 73, Melkmeisje in interieur, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem Raaphorst (1870-1963)doek, 66 x 101, Engelse pointer met fazant, naar Piet van der Hem, l.
Willem Raaphorst (1870-1963)doek, 66 x 101, Engelse pointer met fazant, naar Piet van der Hem, l.o. gesigneerd ...[more]
pastel, ovaal, 27 x 22, Portret van een dame, Henriëtte Marie Momma, onbekend ...[more]
Ulrike Hornung (1954-)gouache in waaiervorm, 30 x 58, compositie met figuur, gesigneerd r.o.
Ulrike Hornung (1954-)gouache in waaiervorm, 30 x 58, compositie met figuur, gesigneerd r.o. ...[more]
gemengde techniek, 33 x 25, Oosterse schone in interieur, niet gesigneerd -collectie M. Dreesmann-
gemengde techniek, 33 x 25, Oosterse schone in interieur, niet gesigneerd -collectie M. Dreesmann- ...[more]
marouflé, 28 x 36, Sluis bij rivier de Rupel in het plaatsje Boom, gesigneerd l.o. onduidelijk 1925,
marouflé, 28 x 36, Sluis bij rivier de Rupel in het plaatsje Boom, gesigneerd l.o. onduidelijk 1925, Belgische school ...[more]
doek, 40 x 60, Zeilschip voor de Scandinavische kust, onbekend ...[more]
marouflé, 42 x 24, 'Kop 17', gesigneerd op verso Han van der Mijn 2011 -collectie M. Dreesmann-
marouflé, 42 x 24, 'Kop 17', gesigneerd op verso Han van der Mijn 2011 -collectie M. Dreesmann- ...[more]
2 doeken, diptiek, 70 x 60, Schaduw op het strand, 70 x 40, Figuur op het strand, gesigneerd l.o. ML
2 doeken, diptiek, 70 x 60, Schaduw op het strand, 70 x 40, Figuur op het strand, gesigneerd l.o. ML Lusken -collectie M. Dreesmann- ...[more]
aquarel, 19 x 27, Kleine bosdieren bij kokosnoot, gesigneerd r.o. jnyWeda, Ubud -collectie M.
aquarel, 19 x 27, Kleine bosdieren bij kokosnoot, gesigneerd r.o. jnyWeda, Ubud -collectie M. Dreesmann- ...[more]
collage, 30 x 37, Kustgezicht met krabbetje, in lijst gemaakt van drijfhout, onbekend -collectie
collage, 30 x 37, Kustgezicht met krabbetje, in lijst gemaakt van drijfhout, onbekend -collectie M. Dreesmann- ...[more]
canvasboard, 31 x 47, Busstation in Parijs, gesigneerd r.o. met initialen PL ...[more]
Kees van Waning (1861-1929)doek, 26 x 20, Bomschuit op het strand, gesigneerd r.o. ...[more]
Herbert van der Poll (1877-1963)doek, 28 x 42, Twee katten met een schaaltje melk, gesigneerd r.o.
Herbert van der Poll (1877-1963)doek, 28 x 42, Twee katten met een schaaltje melk, gesigneerd r.o. ...[more]
436 Los(e)/Seite