436 Los(e)/Seite
doek, 55 x 93, Polderlandschap met molen, gesigneerd r.o. Bleckmann ...[more]
doek, 30 x 40, Koe in de weide, gesigneerd met initialen r.o. EB ...[more]
doek, 60 x 90, Stadsgracht met figuren, onbekend ...[more]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)doek, 79 x 59, stilleven met ammaryllis, gesigneerd l.b. ...[more]
2 werken op papier, ovale tekening, 29 x 22, Portret van een meisje, r.o. gesigneerd Christos
houstkool, 72 x 101, 'Orpheus 1987', niet gesigneerd ...[more]
Henk Gorter (1908-1974)doek, 70 x 60, stilleven met bloemen in vaas, gesigneerd r.b. ...[more]
doek, 43 x 35, Lezende jongen, gesigneerd r.o. onduidelijk ...[more]
3 aquarellen, 26 x 18, man, vrouw en kind met hooibaal, 19e eeuw ...[more]
Toon Koster (1913-1990)paneel, 30 x 40, Zigeunerdorp in Zuid-Frankrijk, gesigneerd l.o. ...[more]
serie van 4 Chinese aquarellen met voorstelling van familie in interieur, allen fraai ingelijst
serie van 4 Chinese aquarellen met voorstelling van familie in interieur, allen fraai ingelijst ...[more]
doek, 47 x 33, Haan en kip in de stal, onbekend ...[more]
paneel, 27 x 21, Meisjesportret, gesigneerd l.o. onduidelijk ...[more]
aquarel, 90 x 57, stilleven met heiligebeeld en bijbel, onduidelijk gesigneerd l.b. ...[more]
Heinrich Neppel (1874-1936)board, 14 x 21, Vuurtje bij zonsondergang, gesigneerd l.o. ...[more]
Henri Cassiers (1858-1944)aquarel, 26 x 14, Zeilschip op zee, gesigneerd l.o. ...[more]
436 Los(e)/Seite