- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
paar Chinees porseleinen gemberpotten met blauw-wit landschapsdecor, 18e eeuw, h. 18 cm - 2 x b -
paar Chinees porseleinen gemberpotten met blauw-wit landschapsdecor, 18e eeuw, h. 18 cm - 2 x b - ...[more]
Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor van vogels, bloemen en servetwerk, Kangxi, ca
Chinees porseleinen schotel met blauw-wit decor van vogels, bloemen en servetwerk, Kangxi, ca 1700, diam. 31 cm - 1 x B, 3 x C - ...[more]
Chinees bronzen cachepot en balustervaas met floraal cloisonné decor, ca 1900, h. 30 en 32 cm
Chinees bronzen cachepot en balustervaas met floraal cloisonné decor, ca 1900, h. 30 en 32 cm ...[more]
Japanse groot formaat bronzen sencer met ki-lin als dekselknop en de 2 grepen in de vorm van
Japanse bronzen sencer met floraal cloisonné decor, de opengewerkte deksel met tempelleeuw als
Chinees wit porseleinen lampenvoet met reliëfdecor van draken, vermaakt tot schemerlamp met
Chinees wit porseleinen lampenvoet met reliëfdecor van draken, vermaakt tot schemerlamp met bronzen montuur, circa 1900, h. 79 cm ...[more]
2 blauw/wit Chinees porseleinen vazen met decor van paradijsvogels en florale motieven, Kangxi,
Japans porseleinen Arita schotel met Imari decor van koeien in een landschap, ca. 1700, diam. 55
Japans porseleinen Arita schotel met Imari decor van koeien in een landschap, ca. 1700, diam. 55 cm - B,C - ...[more]
Japans porseleinen Imari ghendi met floraal decor, 17e eeuw, h. 20 cm -tuit gerestaureerd- ...[more]
Chinese terracotta vaas, vermoedelijk Han-dynastie, (206 vC-220 nC) , h. 48 -geen TL test aanwezig-
Chinese terracotta vaas, vermoedelijk Han-dynastie, (206 vC-220 nC) , h. 48 -geen TL test aanwezig- ...[more]
Chinese terracotta sculptuur met voorstelling van krijger met schild, Noordelijke Wei-dynastie (
4 Chinees porseleinen kop en schotels met decor van wilg bij pagode, Qianlong, 18e eeuw (kopjes 1
5 Chinees porseleinen bordjes waaronder met decor van bloemenmand en rivierlandschap, allen 18e eeuw
5 Chinees porseleinen bordjes waaronder met decor van bloemenmand en rivierlandschap, allen 18e eeuw (4 x C, 1 x B ...[more]
2 Chinese porseleinen kopjes en 4 schotels, met polychrome afbeelding van dames in interieur,
2 Chinese porseleinen kopjes en 4 schotels, met polychrome afbeelding van dames in interieur, Yongzheng 18e eeuw, (1xA, 2xB, 2xC, 1xD) ...[more]
set van 4 Chinese porseleinen famille verte borden, met centrale afbeelding van bloemenvaas,
2 Chinees porseleinen schaaltjes met floraal Imari decor, Qianlong, ca. 1740, diam. 14 cm -
2 Chinees porseleinen schaaltjes met floraal Imari decor, Qianlong, ca. 1740, diam. 14 cm - ...[more]
Chinees porseleinen bord met famille verte decor van pioenrozen en servetwerk, Kangxi, ca 1720, diam
Chinees porseleinen bord met famille verte decor van pioenrozen en servetwerk, Kangxi, ca 1720, diam 22 cm -b- ...[more]
lot van 7 Chinees porseleinen borden met blauw-wit decor, 18 en 19e eeuw ...[more]
lot Chinees porselein met blauw-wit decor bestaande uit kopje, schoteltjes en vaasjes, 18e/19e eeuw,
set van 6 Chinees porseleinen kop en schotels met floraal famille rose decor, Qianlong, ca. 1760 - 1
set van 6 Chinees porseleinen kop en schotels met floraal famille rose decor, Qianlong, ca. 1760 - 1 x B, 1 x C - ...[more]
Chinees porseleinen famille rose trekpotje met decor van pioenroos en deksel met vakverdeling, 18e/
Chinees porseleinen famille rose trekpotje met decor van pioenroos en deksel met vakverdeling, 18e/19e eeuw (1 x A, 1 x B) ...[more]
sertie van 10 octagonale Chinees porseleinen famille rose borden met decor, van hanen en florale
6 stuks Chinees porselein waaronder Amsterdams Bont kom, Qianlong schotel met decor van bloemen en
set van 4 Chinees porseleinen schoteltjes met polychroom floraal decor, circa 1800 en set van 5
Chinees porseleinen theebus met polychroom decor van vaas en vlinder en zilveren montuur, 18e
Chinees porseleinen theebus met polychroom decor van vaas en vlinder en zilveren montuur, 18e eeuw, h. 14 cm. (C) ...[more]
paar Chinees porseleinen flacons met ijzerrood floraal decor omgeven door goudbeschildering, 19e
paar Chinees porseleinen flacons met ijzerrood floraal decor omgeven door goudbeschildering, 19e eeuw, h. 11,5 cm. (2 x A) ...[more]
Chinees porseleinen famille verte kop en schotel met decor van krab omgeven door gelukssymbolen,
Chinees porseleinen famille verte kop en schotel met decor van krab omgeven door gelukssymbolen, mogelijk 18e eeuw (A, kopje C) ...[more]
Chinees porseleinen bord met overglazuur gouddecor van reigers en vissen en servetwerk, Chine de
stel Chinees porseleinen borden met floraal Imari decor, Qinalong, ca. 1740, 25 cm ...[more]
Chinees porseleinen pattipan met gelobde rand en blauw-wit geschilderd decor van Romance of the
stel Chinees porseleinen kommen met polychroom decor van draak en griffioen, 19e eeuw, diam. 16
stel Chinees porseleinen kommen met polychroom decor van draak en griffioen, 19e eeuw, diam. 16 cm. (1 x A, 1 x B) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen moonflask met decor van muzikanten, 19e/20 eeuw, h. 30 cm (chip en
blauw/wit Chinees porseleinen moonflask met decor van muzikanten, 19e/20 eeuw, h. 30 cm (chip en barst) ...[more]
Chinees porseleinen serviesje bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot en 4 kop en schotels,
Chinese gestoken schildpad doos met reliëf van figuren bij pagode in landschap, Kanton, 19e eeuw,
Chinese gestoken schildpad doos met reliëf van figuren bij pagode in landschap, Kanton, 19e eeuw, diam. 8,5 cm. (schilfertje aan rand) ...[more]
set van 4 Chinees porseleinen borden met voorstelling van vogels op rots, Kangxi, 18e eeuw, diam. 28
set van 4 Chinees porseleinen borden met voorstelling van vogels op rots, Kangxi, 18e eeuw, diam. 28 cm (2 x B, 1 x C, 1 x D) ...[more]
set van 4 Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor opgehoogd met goudbeschildering,
2 Chinese porseleinen olielampjes met goudbeschilderd decor van vogel op rood fond, 19e eeuw, h.
2 Chinese porseleinen olielampjes met goudbeschilderd decor van vogel op rood fond, 19e eeuw, h. 20 cm. (2 x A) ...[more]
stel Chinees porseleinen kop en schotels met polychroom floraal decor, Qianlong, circa 1752,
stel Chinees porseleinen kop en schotels met polychroom floraal decor, Qianlong, circa 1752, herkomst: Nanking Cargo (schilfers) ...[more]
stel Chinees bronzen cloisonné vazen met slanke hals waarop 4 ramskoppen en 2 oren in de vorm van
klein Chinees terracotta trekpotje, gemerkt met karakterteken, circa 1900, h. 6 cm (A) ...[more]
Chinese terracotta Yixing trekpot, h. 12 cm (A) ...[more]
lot Chinees porseleinen kop en schotels waaronder kopjes met decor van ruiters in landschap,
3-delig Chinees poseleinen kaststel met polychroom decor van figuren in tuin, Kanton, 19e eeuw (1xA,
3-delig Chinees poseleinen kaststel met polychroom decor van figuren in tuin, Kanton, 19e eeuw (1xA, 1xB, 1xD) ...[more]
Chinees porseleinen Kangxi bolvaasje, flesje met 2 orenvaasjes en 3 schoteltjes, allen 18e eeuw
Chinees porseleinen Kangxi bolvaasje, flesje met 2 orenvaasjes en 3 schoteltjes, allen 18e eeuw ...[more]
Chinese terracotta sculptuur met voorstelling van ossekar en os, mogelijk Han-dynastie, h. 23 cm -
Chinese terracotta sculptuur met voorstelling van ossekar en os, mogelijk Han-dynastie, h. 23 cm -geen TL test aanwezig- ...[more]
Chinese terracotta sculptuur met voorstelling van staande jongen, vermoedelijk Tang-dynastie (618-
Chinese terracotta sculptuur met voorstelling van staande jongen, vermoedelijk Tang-dynastie (618-906), h. 38 cm (restauraties) ...[more]
Japanse bewerkte ivoren olifanten tand met Shibayama decor van kersenbloesem op rozenhouten voet,
2 Japanse gestoken ivoren okimono's met voorstelling van man en vrouw, Meiji-periode, 19e eeuw, h.
2 Japanse gestoken ivoren okimono's met voorstelling van man en vrouw, Meiji-periode, 19e eeuw, h. 20 cm ...[more]
Chinees gestoken houten en verguld ornament met voorstelling van antiquiteiten, h. 16, br. 47 cm
Chinees gestoken houten en verguld ornament met voorstelling van antiquiteiten, h. 16, br. 47 cm ...[more]
set van 4 Chinees porseleinen borden met decor van figuren in tuin omgeven door banddecor van
paar Japans porseleinen Arita trekpotjes met floraal Imari decor, 18e eeuw ...[more]
Chinees porseleinen trekpotje met Imari decor van pioenrozen, Qianlong, ca. 1740, h. 13 cm - B,
Chinees porseleinen trekpotje met Imari decor van pioenrozen, Qianlong, ca. 1740, h. 13 cm - B, deksel gelijmd - ...[more]
3 Chinees porseleinen schaaltjes met polychroom floraal decor, 19e eeuw, diam. 17 cm - 1xB/C -
3 Chinees porseleinen schaaltjes met polychroom floraal decor, 19e eeuw, diam. 17 cm - 1xB/C - ...[more]
2 Chinees porseleinen schaaltjes met polychroom decor van papavers, vlinders en zotjes, Tonghzi
2 Chinees porseleinen schaaltjes met polychroom decor van papavers, vlinders en zotjes, Tonghzi gemerkt , ca 1870, diam. 13 cm - B - ...[more]
set van 6 Chinees porseleinen hexagonaal gevormde kop en schotels met Imari decor van zotjes en
set van 6 Chinees porseleinen hexagonaal gevormde kop en schotels met Imari decor van zotjes en lange lijzen, Yongzheng, ca 1725 ...[more]
grote Japans porseleinen Imari schotel met decor van bloemenvaas omgeven door florale ornamenten,
grote Japans porseleinen Imari schotel met decor van bloemenvaas omgeven door florale ornamenten, xirca 1700, diam. 54 cm (A) ...[more]
1223 Los(e)/Seite