- Armband- und Taschenuhren (15)
- Asian Art (203)
- Bücher und Graphiken (7)
- Ceramics (30)
- Design (1)
- European porcelain (17)
- Furniture (203)
- Glass (6)
- Goldene Objekte (3)
- Grafiken (4)
- Kacheln, Plaketten (6)
- Lampen (14)
- Paintings Graphics (237)
- Schmuck (102)
- Silver (176)
- Skulpturen (45)
- Teppiche (38)
- Uhren (38)
- Varia (78)
1223 Los(e)/Seite
stel bronzen kandelaren met gecanneleerde stam en rustend op ronde voet, 19e eeuw, elektrisch
stel grootformaat bronzen penkandelaren met balustervormige stam rustend op ronde geprofileerde
Hollandse latoenkoperen lantaarn met opengewerkt en gedreven geometrisch decor, 17e eeuw, h. 55 cm
Hollandse latoenkoperen lantaarn met opengewerkt en gedreven geometrisch decor, 17e eeuw, h. 55 cm ...[more]
uitgebreid porselein serviesgedeelte bestaande uit borden, dienschalen en terines, Royal Copenhagen,
Italiaans noten kistje, met aan de voorzijde een gestoken jachtvoorstelling, en de binnenzijde van
schildpad Louis XVI theekistje met ivoren zijden en gegraveerd zilveren montuur, 18e eeuw, h. 10 cm.
schildpad Louis XVI theekistje met ivoren zijden en gegraveerd zilveren montuur, 18e eeuw, h. 10 cm. ...[more]
petit point tapisserie met decor van een jongeman in een parkachtig landschap in gestoken en
petit point tapisserie met decor van een jongeman in een parkachtig landschap in gestoken en vergulde houten lijst, 18e eeuw, h. 86 cm ...[more]
Franse gepatineerde en verguld bronzen empire pendule met emaille cijferring en bekroond door
Franse gepatineerde en verguld bronzen empire pendule met emaille cijferring en bekroond door ornament van bloem, circa 1820, h. 44 cm ...[more]
stel 5-lichts koperen wandappliqués versierd met blad- en strikmotieven, met matglazen kappen, Louis
stel 5-lichts koperen wandappliqués versierd met blad- en strikmotieven, met matglazen kappen, Louis XVI-stijl, h. 97 ...[more]
stel Franse bronzen Charles X kandelaren met gecanneleerde stam en rustend op ronde voet, circa
stel Franse bronzen Charles X kandelaren met gecanneleerde stam en rustend op ronde voet, circa 1830, h. 27 cm. ...[more]
Engelse eiken tantalus met koperen monturen en drie kristallen karaffen, ca. 1920 ...[more]
C. Valton (1851-1918)gepatineerd bronzen sculptuur met voorstelling van leeuwin met welpen,
C. Valton (1851-1918)gepatineerd bronzen sculptuur met voorstelling van leeuwin met welpen, gesigneerd op basement, l. 38 cm. ...[more]
Helmuth Schievelkamp (1849-1890)bronzen sculptuur, twee kinderen in omhelzing, gesigneerd in de
Helmuth Schievelkamp (1849-1890)bronzen sculptuur, twee kinderen in omhelzing, gesigneerd in de voet, h. 17 cm ...[more]
gepatineerde bronzen beeld met voorstelling van hand voor gezicht, rustend op natuurstenen voet,
gepatineerde bronzen beeld met voorstelling van hand voor gezicht, rustend op natuurstenen voet, gemonogrammeerd: WMSvH, h. 41 cm ...[more]
Italiaanse albast sculptuur met voorstelling van annunciatie, 17e eeuw, h. 19 cm. op houten voet
Italiaanse albast sculptuur met voorstelling van annunciatie, 17e eeuw, h. 19 cm. op houten voet ...[more]
lindehouten sculptuur met voorstelling van Maria met Jezus, Nederland, 18e eeuw, rustend op
lindehouten sculptuur met voorstelling van Maria met Jezus, Nederland, 18e eeuw, rustend op vierkante houten voet, h. 33 cm. ...[more]
lot van 9 stuks tin waaronder wijwateremmer, 18e en 19e eeuw ...[more]
lot van 24 stuks tin bestaande uit schotels, borden, bekers, hoofdzakelijk 19e eeuw ...[more]
polychroom beschilderd vruchtenhouten wandsculptuur van St. Christoffel met Christuskind, Duitsland,
polychroom beschilderd vruchtenhouten wandsculptuur van St. Christoffel met Christuskind, Duitsland, 18e eeuw, h 60 cm ...[more]
Duitse bronzen penkandelaar met geknoopte stam en rustend op ronde voet, 16e/17e eeuw, h. 28 cm.
Duitse bronzen penkandelaar met geknoopte stam en rustend op ronde voet, 16e/17e eeuw, h. 28 cm. ...[more]
verzilverd bouillottelampje met 2 gebogen armen versierd met rocailles en bladmotieven, met
1223 Los(e)/Seite