(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

  • Fine Art & Antiques (1223)
1223 Los(e)

  • 1223 Los(e)

petit point tapisserie met decor van een jongeman in een parkachtig landschap in gestoken en vergulde houten lijst, 18e eeuw, h. 86 cm ...[more]

Franse gepatineerde en verguld bronzen empire pendule met emaille cijferring en bekroond door ornament van bloem, circa 1820, h. 44 cm ...[more]

C. Valton (1851-1918)gepatineerd bronzen sculptuur met voorstelling van leeuwin met welpen, gesigneerd op basement, l. 38 cm.  ...[more]

gepatineerde bronzen beeld met voorstelling van hand voor gezicht, rustend op natuurstenen voet, gemonogrammeerd: WMSvH, h. 41 cm ...[more]

lindehouten sculptuur met voorstelling van Maria met Jezus, Nederland, 18e eeuw, rustend op vierkante houten voet, h. 33 cm. ...[more]

polychroom beschilderd vruchtenhouten wandsculptuur van St. Christoffel met Christuskind, Duitsland, 18e eeuw, h 60 cm ...[more]

  • 1223 Los(e)