(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

1258 Los(e)

  • 1258 Los(e)

Franz Xaver Pieler (1876-1952)doek, 52 x 41, Bloemstilleven met insecten, gesigneerd r.o. -voorstel taxatie: 500-700- ...[more]

Johannes Embrosius van de Wetering de Rooy (1877-1972)doek, 30 x 50, gezicht op Enkhuizen, geisgneerd r.o. ...[more]

navolger Frans van Mieris (1635-1681)paneel, 23 x 17, Portret van een man in historisch kostuum, met pijp op een terras ...[more]

Louis Herman Hendrik Schutte (1904-1979)aquarel, 60,5 x 87,5, Ochtenddrukte in Vilafranca del Penedès, gesigneerd r.o. ...[more]

Willem Justus Ising (1858-1939)marouflé, 49 x 37,5, Stilleven met Japanse poppen en waaier, gesigneerd r.o. ...[more]

Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)doek, 60 x 80, Landschap nabij Mijdense Dijk, Nieuwersluis, gesigneerd l.o. ...[more]

Frederik Nachtweh (1857-1941)doek, 35 x 50, Stilleven met koperen ketel en Chinese kom, gesigneerd en gedateerd r.o. 26 ...[more]

Elchanon Leonardus Verveer (1826-1900)paneel, 30,5 x 24,5, Visser met kleinkind en trekpop, gesigneerd en gedateerd r.o. 1880 ...[more]

  • 1258 Los(e)