(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

1258 Los(e)

  • 1258 Los(e)

doek, 40 x 58, Gezicht op Zierikzee, onbekend ...[more]

Victor Abeloos (1881-1965)ovaal doek, 101 x 70, Portret van een dame in bloemenjurk, gesigneerd en gedateerd l.o. 1918 ...[more]

Heinrich Hermanns (1862-1942)doek, 61 x 80,5, Markt te Dordrecht met zicht op de Nieuwe Haven, gesigneerd r.o. ...[more]

Louis Apol (1850-1936)houtskool en aquarel, 23 x 29, Landschap met watermolen, afkomstig uit schetsboek, gesigneerd r.o. ...[more]

Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945)potloodtekening, 19 x 23, Zicht op Vlissingen, gesigneerd en gedateerd r.o. 1900 ...[more]

François Auguste Ortmans (1827-1884)paneel, 36,5 x 32, Bosrijk landschap bij Fontainebleau, gesigneerd en gedateerd r.o. 1850 ...[more]

Clemens Merkelbach van Enkhuizen (1937-)doek, 50 x 50, 'Mevrouw K.', Portret van een dame met hoed, gesigneerd linksboven ...[more]

Ruggero Alfredo Michalles (1898-1976)doek, 65 x 50,5, Reizend gezelschap, gesigneerd met monogram en gedateerd r.o. 74 ...[more]

Aloys van Wieringen (1942-2007)paneel, 33 x 40, ''s-bocht in Reitdiep', gesigneerd en gedateerd midden onder 1995 ...[more]

Bernard te Gempt (1826-1879)doek, 85 x 125, Ruzie bij de waterbak, gesigneerd l.o. -klein plekje verfverlies linksboven- ...[more]

Louis Chantal (1822-1899)ovale aquarel, 26 x 35,5, Handwerkende vrouw in interieur, gesigneerd en gedateerd r.o. 85 ...[more]

  • 1258 Los(e)