- Armband- und Taschenuhren (9)
- Arms (2)
- Asian Art (225)
- Bücher und Graphiken (14)
- Ceramics (19)
- European porcelain (27)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (4)
- Ikonen (3)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (241)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (23)
- Varia (84)
1258 Los(e)/Seite
stel Japanse rolschilderingen met voorstelling van karaktertekens, afmetingen: 105 x 17 cm -in
stel Japanse rolschilderingen met voorstelling van karaktertekens, afmetingen: 105 x 17 cm -in bijpassend cederhouten kistje- ...[more]
Chinees porseleinen Sang-de-boef vaas, 19e/20e eeuw, h. 34 cm (chip aan standring) ...[more]
ingelijste Chinese schildering op zijde met voorstelling van Boeddha met zotjes, 28 x 30 ...[more]
Chinees gestoken houten paneel met voorstelling van Boeddha geflankeerd door staande figuren, h. 31,
Chinees gestoken houten paneel met voorstelling van Boeddha geflankeerd door staande figuren, h. 31, br. 40 ...[more]
boek Legendes Japonaise, verzameld en geillustreerd door T. Foujita.Parijs editions de L'abeille d'
boek Legendes Japonaise, verzameld en geillustreerd door T. Foujita.Parijs editions de L'abeille d'or. Exemplaar 347 ...[more]
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen en landschap in medaillon, 18e eeuw,
3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen en landschap in medaillon, 18e eeuw, diam. 22 cm (2 x A, 1 x barstje) ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen penseelhouder/wasser met decor van landschap en antiquiteiten, 19e
blauw/wit Chinees porseleinen penseelhouder/wasser met decor van landschap en antiquiteiten, 19e eeuw, h. 6 cm (A) ...[more]
Chinese geglazuurd aardewerk brushpot met blauw/wit decor, 19e eeuw, h. 10 cm ...[more]
2 diverse Chinese schilderingen op zijde, 19e eeuw, 20 x 12 en 28 x 18 ...[more]
10 diverse Chinees porseleinen borden met blauw/wit decor, Qianlong, midden 18e eeuw, 16/23 cm
10 diverse Chinees porseleinen borden met blauw/wit decor, Qianlong, midden 18e eeuw, 16/23 cm ...[more]
8 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 9 schotels met floraal decor, Kangxi, circa 1700 ...[more]
blauw/wit Chinees porseleinen dekselvaasje met floraal decor, h. 15 (1 x A, 1 x B) ...[more]
groen geglazuurd Chinees keramisch watersprenkelaartje, Tang dynastie, h. 6 cm (D) ...[more]
4 Chinees porseleinen kop en schotels met blauw/wit krab-en baars decor, 19e eeuw (B/C) ...[more]
lot divers Aziatisch porselein bestaande ui kommen en schotels, 19e/20e eeuw ...[more]
2 Japans bronzen vaasjes met gravé decor van bloemen en schrifttekens, Meiji-periode, circa 1900, h.
2 Japans bronzen vaasjes met gravé decor van bloemen en schrifttekens, Meiji-periode, circa 1900, h. 15 en 10 cm ...[more]
3 Chinees porseleinen inktdoosjes met decor van onder andere landschap en figuur, 20e eeuw ...[more]
Chinees porseleinen schaal met polychroom geschilderd decor van bloemen en vogels op verhoogde,
blauw/wit Chinees porseleinen klapmuts kommetje met decor van bloemen en antiquiteiten, Kangxi,
blauw/wit Chinees porseleinen klapmuts kommetje met decor van bloemen en antiquiteiten, Kangxi, circa 1700, diam. 10 cm (a) ...[more]
djati huisaltaar versierd met raamwerk en florale motieven, 19e eeuw, h. 102, br. 104 ...[more]
Chinees porseleinen kop en schotel met decor van Joosje te paard en kom, 19e eeuw ...[more]
stel grote 4-lichts kristallen kandelaren, voorzien van lekbakjes en bobeches in ruitjes/waaier
Hollandse Louis XV spiegel, bekroond door verguld metalen en houtgestoken guirlandes en palmetten
vergulde gestoken leeuw met wapenschild van de stad Rotterdam, 18e eeuw, h. 36 cm ...[more]
ivoren beeldje met voorstelling van beer rustend op ovale voet, 2e helft 19e eeuw, h. 8 cm ...[more]
2 Duits porseleinen beeldjes met voorstelling van putto met chocoladeketel aan tafel en putti in
porseleinen kop en schotel met polychroom decor van kippen, gemerkt: Den Haag, circa 1780 (2 x A)
porseleinen kop en schotel met polychroom decor van kippen, gemerkt: Den Haag, circa 1780 (2 x A) ...[more]
Hollands porseleinen kop en schotel met polychroom decor van meisje met harp en jongen, gemerkt:
Hollands porseleinen kop en schotel met polychroom decor van meisje met harp en jongen, gemerkt: Amstel, circa 1800 (2 x A) ...[more]
28-delig Engels porseleinen servies met blauw floraal decor, gemerkt: Bow, 18e eeuw ...[more]
Engelse porseleinen mand met blauw floraal decor, gemerkt: Bow, Worchester, 2e helft 18e eeuw, h.
Engelse porseleinen mand met blauw floraal decor, gemerkt: Bow, Worchester, 2e helft 18e eeuw, h. 10, br. 22 cm (A/B) ...[more]
5 Engelse porseleinen bordjes met blauw floraal decor, toegeschreven aan Bow, 18e eeuw, diam. 20
5 Engelse porseleinen bordjes met blauw floraal decor, toegeschreven aan Bow, 18e eeuw, diam. 20 cm (1 x chip) ...[more]
4 antieke aardewerk bierpullen met tinnen deksel, 18e en 19e eeuw, h. 26 cm (25 cm ...[more]
stel bronzen haardbokken versierd met engelenkopjes, 18e eeuw, h. 31 cm ...[more]
Poolse 12-armige bronzen bolkroon, bekroond door tweekoppige arend, met gebogen armen, 18e eeuw,
Poolse 12-armige bronzen bolkroon, bekroond door tweekoppige arend, met gebogen armen, 18e eeuw, h. 105 ...[more]
houten scheepsmodel van een botter in mahonie vitrine, 20e eeuw, b. 120 x d. 40 x h. 110 ...[more]
zeer groot scheepsmodel van een 18e eeuws Brits linie schip, l. 240 cm ...[more]
grootformaat houten schaalmodel van een driemaster, l. 150 cm -beschadigingen- ...[more]
scheepschronometer in mahonie behuising, voorzien van messing cardanische ophanging en verziverde
Hollands ebbenhouten reiskistje voorzien van opklapbaar bovenblad en lade, 17e eeuw, h. 28, br.
Hollands ebbenhouten reiskistje voorzien van opklapbaar bovenblad en lade, 17e eeuw, h. 28, br. 46, d. 28 ...[more]
antiek glas met gegraveerd decor van driemaster en opschrift 'Het well vaaren van Seeland, 18e eeuw,
Russische ikoon met voorstelling van 4 scenes, 19e eeuw, h. 44, br. 39 ...[more]
Russische ikoon met voorstelling van St. Nicolaas, 19e eeuw, h. 36, br. 31 ...[more]
2 ikonen met voorstelling van o.a. moeder met kind geflankeerd door 4 heiligen, 19e eeuw, h. 27 en
2 ikonen met voorstelling van o.a. moeder met kind geflankeerd door 4 heiligen, 19e eeuw, h. 27 en 28 cm ...[more]
kapitale statenbijbel in lederen band voorzien van bronzen sloten, door Hendrik en Jacob Keur,
kapitale statenbijbel in lederen band voorzien van bronzen sloten, door Hendrik en Jacob Keur, anno 1686 ...[more]
antieke statenbijbel in lederen band, Amsterdam, 1786 ...[more]
5 diverse antieke boeken waaronder beschrijving der stad Amsterdam, door M Fokkens, anno 1662 en
serie van 3 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor van figuren in landschap, circa 1700,
serie van 3 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor van figuren in landschap, circa 1700, diam. 34 cm (randschilfers) ...[more]
blauw/wit aardewerk plooischotel met chinoiserie decor van figuren in landschap, vermoedelijk Delft,
Delfts aardewerk terrine in de vorm van vrucht, gemerkt: De Porceleyne Bijl en bladvormige schotel
Delfts aardewerk terrine in de vorm van vrucht, gemerkt: De Porceleyne Bijl en bladvormige schotel met onduidelijk merk ...[more]
Charles van Wijk (1875-1917)gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van hooiende boerin,
Gerrit van der Veen (1909-2004)gepatineerd bronzen sculptuur met voorstelling van Juliana, rustend
Charles Mercié Gantragovergulde bronzen plaquette met inscriptie: 'La Fraternité Des Artistes A
mahonie gefineerde bestekkist versierd met biesintaria, 18e eeuw, h. 34 cm ...[more]
Hollands mahonie theekistje met bronzen handgreep en slotplaat, 18e eeuw, h. 13 cm ...[more]
gestoken houten tabaksdoos met bijbelse voorstelling van 'de eerste vis die Petrus ving had een
gestoken houten tabaksdoos met bijbelse voorstelling van 'de eerste vis die Petrus ving had een geldstuk in de bek', 18e eeuw, br. 13cm ...[more]
stel bronzen wandappliques met opengewerkte wandplaat en gebogen arm voorzien van vetvanger, 17e/18e
stel bronzen wandappliques met opengewerkte wandplaat en gebogen arm voorzien van vetvanger, 17e/18e eeuw, h. 28 cm ...[more]
stel koloniale bronzen schijfkandelaas, 18e eeuw, h. 32 ...[more]
Indonesische Ikat doek, 230 x 230 cm
Indonesische Ikat doek, 230 x 230 cm ...[more]
Georges van der Straeten (1856-1928)gepatineerde bronzen Art Nouveau buste met voorstelling van
Antoine Louis Barye (1796-1875)gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van kat, bij leven
1258 Los(e)/Seite