(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

1258 Los(e)

  • 1258 Los(e)

stel Japanse rolschilderingen met voorstelling van karaktertekens, afmetingen: 105 x 17 cm -in bijpassend cederhouten kistje- ...[more]

3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van bloemen en landschap in medaillon, 18e eeuw, diam. 22 cm (2 x A, 1 x barstje) ...[more]

blauw/wit Chinees porseleinen penseelhouder/wasser met decor van landschap en antiquiteiten, 19e eeuw, h. 6 cm (A) ...[more]

blauw/wit Chinees porseleinen klapmuts kommetje met decor van bloemen en antiquiteiten, Kangxi, circa 1700, diam. 10 cm (a) ...[more]

Hollands porseleinen kop en schotel met polychroom decor van meisje met harp en jongen, gemerkt: Amstel, circa 1800 (2 x A) ...[more]

Engelse porseleinen mand met blauw floraal decor, gemerkt: Bow, Worchester, 2e helft 18e eeuw, h. 10, br. 22 cm (A/B) ...[more]

serie van 3 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor van figuren in landschap, circa 1700, diam. 34 cm (randschilfers) ...[more]

Delfts aardewerk terrine in de vorm van vrucht, gemerkt: De Porceleyne Bijl en bladvormige schotel met onduidelijk merk ...[more]

gestoken houten tabaksdoos met bijbelse voorstelling van 'de eerste vis die Petrus ving had een geldstuk in de bek', 18e eeuw, br. 13cm ...[more]

Indonesische Ikat doek, 230 x 230 cm ...[more]

  • 1258 Los(e)