(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

1258 Los(e)

  • 1258 Los(e)

5 Delfts aardewerk borden met decor van bloemenmand, o.a. gemerkt: De Drie Klokken, 18e/19e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers) ...[more]

ovaal miniatuur schilderij met voorstelling van man en vrouw in interieur, voorzien van messing lijstje, circa 1900, h. 14 cm ...[more]

vergulde zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons op gezwart houten voet, 18e eeuw, h. 95 cm ...[more]

stel verzilverde en vergulde processielampen met decor van lambrequins en cherubijnen op messing houder, 19e eeuw, h. 190 cm ...[more]

antiek glas-in-lood raam versierd met florale ornamenten en voorzien van gecontourneerde bovenkant, 40 x 27 cm ...[more]

Delfts bord met polychroom decor van bloem omgeven door gestileerde ranken, 18e eeuw, diam. 31 cm. (forse schilfers) ...[more]

stel verzilverde bronzen kolomkandelaars met balustervormige schacht en gecontourneerde voet, Louis XV-stijl, hoogte 28 cm. ...[more]

smeedijzeren vetbrander, 18e/19e eeuw, h. 25 cm ...[more]

Perzische papier-maché lakwerk pendoos met Christelijke voorstelling, Qajar-periode, 19e eeuw, gesigneerd: Sjah Najaf, l. 21 cm ...[more]

Perzische papier-maché lakwerk pendoos met Christelijke voorstelling, Qajar-periode, 19e eeuw, gesigneerd: Abbas Shirazi, h. 22 cm ...[more]

12 flessen rode wijn waaronder 3 flessen Chateau du Tertre 1974 en 2 flessen Chateau Palmer 1976 en 1977, 2 labels los ...[more]

royale spiegel in gestoken en vergulde lijst versierd met  eikenblad motieven en gecanneleerde bies, 1e helft 19e eeuw, h. 260, br. 70 ...[more]

2 spiegels met gestoken houten lijst, bekroond door cartouche, versierd met meanderrand en rocailles, Louis XIV-stijl, 19e eeuw, h. 55 ...[more]

  • 1258 Los(e)