- Armband- und Taschenuhren (9)
- Arms (2)
- Asian Art (225)
- Bücher und Graphiken (14)
- Ceramics (19)
- European porcelain (27)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (4)
- Ikonen (3)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (241)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (23)
- Varia (84)
1258 Los(e)/Seite
stel bronzen appliques in de vorm cherubijnen, 19e eeuw, l. 12 cm ...[more]
Engels slingerglas en Hollands slingerglas, beide 18e eeuw, h. 17 en 19 cm (schilfers aan voetrand)
Engels slingerglas en Hollands slingerglas, beide 18e eeuw, h. 17 en 19 cm (schilfers aan voetrand) ...[more]
2 Delfts aardewerk sculpturen met voorstelling van boer en boerin bij koe, 18e eeuw, h. 17 cm (
2 Delfts aardewerk sculpturen met voorstelling van boer en boerin bij koe, 18e eeuw, h. 17 cm (beschadigingen) ...[more]
Delfts aardewerk puddingvorm met floraal decor, 18e eeuw, l. 26 cm (randschilfers) ...[more]
2 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor in Wanli-stijl, 17e/18e eeuw, diam. 33 cm (
2 Delfts aardewerk schotels met chinoiserie decor in Wanli-stijl, 17e/18e eeuw, diam. 33 cm (randschilfers) ...[more]
5 Delfts aardewerk borden met decor van bloemenmand, o.a. gemerkt: De Drie Klokken, 18e/19e eeuw,
5 Delfts aardewerk borden met decor van bloemenmand, o.a. gemerkt: De Drie Klokken, 18e/19e eeuw, diam. 22 cm (randschilfers) ...[more]
2 Franse porseleinen dekselvazen met decor van oosterse figuren, 19e eeuw, h. 30 cm (1 vaas
2 Franse porseleinen dekselvazen met decor van oosterse figuren, 19e eeuw, h. 30 cm (1 vaas beschadigd) ...[more]
2 Delfts aardewerk pauwenborden, midden 18e eeuw, diam. 30 en 35 cm ...[more]
antieke bronzen grape op 3 pootjes, voorzien van smeedijzeren hengsel, 17e eeuw, h. 20 cm ...[more]
2 hoepelvormige gepatineerde en verguld bronzen empire wandlusters, circa 1820, diam. 17 cm
2 hoepelvormige gepatineerde en verguld bronzen empire wandlusters, circa 1820, diam. 17 cm ...[more]
ovaal miniatuur schilderij met voorstelling van man en vrouw in interieur, voorzien van messing
ovaal miniatuur schilderij met voorstelling van man en vrouw in interieur, voorzien van messing lijstje, circa 1900, h. 14 cm ...[more]
vergulde zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons op gezwart houten
vergulde zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons op gezwart houten voet, 18e eeuw, h. 95 cm ...[more]
stel verzilverde en vergulde processielampen met decor van lambrequins en cherubijnen op messing
stel verzilverde en vergulde processielampen met decor van lambrequins en cherubijnen op messing houder, 19e eeuw, h. 190 cm ...[more]
antiek glas-in-lood raam versierd met florale ornamenten en voorzien van gecontourneerde bovenkant, 40 x 27 cm ...[more]
handbeschilderd portretminiatuur met voorstelling van dame, in zilveren lijstje, circa 1900, 9 x 7
handbeschilderd portretminiatuur met voorstelling van dame, in zilveren lijstje, circa 1900, 9 x 7 cm. ...[more]
stel silhouetportretten met voorstelling van dame en heer, 19e eeuw, h. 15 cm ...[more]
Delfts bord met polychroom decor van dame met boeket, 18e eeuw, diam. 30 cm. (schilfers) ...[more]
Delfts bord met polychroom decor van bloem omgeven door gestileerde ranken, 18e eeuw, diam. 31
Delfts bord met polychroom decor van bloem omgeven door gestileerde ranken, 18e eeuw, diam. 31 cm. (forse schilfers) ...[more]
Delfts aardewerk bord met blauw/wit chinoiserie decor van visser bij pagode in rivierlandschap,
47-delen Engels aardewerk servies met decor 'Moss Rose', gemerkt: Wedwood ...[more]
Henrik Schotler ( - ), bronzen beeld van een dame met lelie, gesigneerd op de voet, 1e helft 20e
Henrik Schotler ( - ), bronzen beeld van een dame met lelie, gesigneerd op de voet, 1e helft 20e eeuw, h. 40 ...[more]
bronzen sculptuur met voorstelling van zittende wijsgeer, 19e eeuw, h. 27 cm ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van man en vrouw op stenen voet, gemonogrammeerd T.
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van man en vrouw op stenen voet, gemonogrammeerd T.H.R., h. 17 cm ...[more]
porseleinen tete a tete serviesje met polychroom decor van vogels en vlinders, gemerkt: Herend
porseleinen tete a tete serviesje met polychroom decor van vogels en vlinders, gemerkt: Herend ...[more]
stel verzilverde bronzen kolomkandelaars met balustervormige schacht en gecontourneerde voet,
stel verzilverde bronzen kolomkandelaars met balustervormige schacht en gecontourneerde voet, Louis XV-stijl, hoogte 28 cm. ...[more]
stel bronzen bouillotte lampjes met groene metalen kap, h. 52 cm ...[more]
coco de mer voorzien van gedreven zilveren beslag en vermaakt tot dekseldoos, h. 20 cm ...[more]
gepatineerde bronzen sculptuur met voorstelling van ramskop, h. 14 cm ...[more]
Franse messing lantaarnklok met tinnen cijferring en bekroon door haantje, 18e eeuw, h. 31 cm
Franse messing lantaarnklok met tinnen cijferring en bekroon door haantje, 18e eeuw, h. 31 cm ...[more]
smeedijzeren vetbrander, 18e/19e eeuw, h. 25 cm ...[more]
Perzische papier-maché lakwerk pendoos met Christelijke voorstelling, Qajar-periode, 19e eeuw,
Perzische papier-maché lakwerk pendoos met Christelijke voorstelling, Qajar-periode, 19e eeuw, gesigneerd: Sjah Najaf, l. 21 cm ...[more]
Perzische papier-maché lakwerk pendoos met Christelijke voorstelling, Qajar-periode, 19e eeuw, gesigneerd: Abbas Shirazi, h. 22 cm ...[more]
verguld zachthouten mastwortel met gestoken decor van guirlandes en mascarons, gemonteerd op faux
Martha Waijop (1945-)bronzen borstbeeld van prinses Beatrix, gesigneerd en gedatterd '96, h. 50 cm
Martha Waijop (1945-)bronzen borstbeeld van prinses Beatrix, gesigneerd en gedatterd '96, h. 50 cm ...[more]
ingekleurde gravure met voorstelling van Nonio Magum (Nijmegen), uit I. Blaeu, 17e eeuw, h. 42,
eiken documentenkistje versierd met koperen hoekstukken en slotplaat, neogotiek, 19e eeuw, h. 14,
eiken documentenkistje versierd met koperen hoekstukken en slotplaat, neogotiek, 19e eeuw, h. 14, br. 29 ...[more]
portretminiatuur in inkt en profile en portretminiatuur met gestoken ivoor in verguld bronzen lijst,
portretminiatuur in inkt en profile en portretminiatuur met gestoken ivoor in verguld bronzen lijst, 18e/19e eeuw ...[more]
Franse hutkoffer versierd met houten stootbanden, koperen hoekstukken en bekleed met bedrukte
Engelse krokodillen koffer met messing sloten, circa 1930, h. 51 br. 34 ...[more]
Engelse krokodillen leren koffer, met messing sloten en hoekstukken, circa 1930, h. 37, br. 47 d. 38
Engelse krokodillen leren koffer, met messing sloten en hoekstukken, circa 1930, h. 37, br. 47 d. 38 ...[more]
porseleinen sculptuur met voorstelling van paard met man, gemerkt: Herend, h. 19 (A) ...[more]
12 flessen rode wijn waaronder 3 flessen Chateau du Tertre 1974 en 2 flessen Chateau Palmer 1976
12 flessen rode wijn waaronder 3 flessen Chateau du Tertre 1974 en 2 flessen Chateau Palmer 1976 en 1977, 2 labels los ...[more]
ijzeren haardplaat met decor van gekroond familliewapen met halve manen, 17e/18e eeuw, h. 86, br. 66
ijzeren haardplaat met decor van gekroond familliewapen met halve manen, 17e/18e eeuw, h. 86, br. 66 ...[more]
paar Delfts aardewerk schalen met blauw-wit floraal decor, gemerkt: De Porceleyne Claeuw, midden
gestoken eiken koekplank met portret van Willem III, 18e/19e eeuw, h. 68 cm ...[more]
Frans porseleinen theebus met floraal decor, Samson, 19e eeuw, h. 12 cm (2 x A) ...[more]
bronzen sluitgewicht bekroond door ornament van paard en olifant, h. 15 cm ...[more]
Boheemse kristallen lampenvoet met decor van figuren te paard in landschap, hoogte: 50 cm. ...[more]
royale spiegel in gestoken en vergulde lijst versierd met eikenblad motieven en gecanneleerde bies,
royale spiegel in gestoken en vergulde lijst versierd met eikenblad motieven en gecanneleerde bies, 1e helft 19e eeuw, h. 260, br. 70 ...[more]
fraaie 3-lichts bronzen kroonlamp bekroond door vergulde palmetten, de gepatineerd bronzen koorden
Peinte, Henri (1845-1912)Franse bronzen sculptuur van boogschutter, getiteld: 'Sarpedon'. h. 32 -
Peinte, Henri (1845-1912)Franse bronzen sculptuur van boogschutter, getiteld: 'Sarpedon'. h. 32 -pees ontbreekt- ...[more]
stel vuursteen ruiterpistolen met noten kolf, gegraveerde slotplaat en messing sierstukken, de deels
12 fruitcouverts met parelmoer heft, in mahonie kist, circa 1910 ...[more]
set van 24 dinermessen met parelmoer heft in kist ...[more]
3-delig galvano pendulestel bestaande uit pendule bekroond door sculptuur van dame en stel 5-
2 spiegels met gestoken houten lijst, bekroond door cartouche, versierd met meanderrand en rocailles, Louis XIV-stijl, 19e eeuw, h. 55 ...[more]
stel Duits porseleinen schalen met decor van korenbloemen, gemerkt met gekruisde zwaarden, 19e eeuw,
stel Duits porseleinen schalen met decor van korenbloemen, gemerkt met gekruisde zwaarden, 19e eeuw, l. 51 cm (2 x A) ...[more]
1258 Los(e)/Seite