(5 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ
  • 11:00 - 17:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 29,00%

Koninginneweg 25, - 1217 KR Hilversum, NL, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)35 6400989

Schätzpreis

1258 Los(e)

  • 1258 Los(e)

5-delig Frans porseleinen kaststel met decor van wapenschilden in Chine-de-commande-stijl, vermoedelijk Samson, h. 28 cm ...[more]

serie van 6 polychrome kop en schotels met decor van medaillon met figuur omgeven door florale motieven, Yongzheng, circa 1735 ...[more]

Franse aardewerk dekseldoos met chinoiserie decor van dames in interieur, voorzien van bronzen montuur, Japonisme, 19e eeuw, h. 39 cm  ...[more]

2 blauw/wit Chinese porseleinen trekpotjes met landschappelijk en floraal decor, 18e eeuw, h. 9 en 9,5 (beschadigingen) ...[more]

4 blauw/wit Chinees porseleinen roombordjes met landschappelijk decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 17 cm (3 x A, 1 x haarlijn) ...[more]

Chinees porseleinen trekpotje met famille verte decor in cartouches, Qianlong, 18e eeuw, h. 10 cm (randschilfers en chip aan tuit) ...[more]

5 Chinees porseleinen famille rose kopjes en 7 schoteltjes met floraal decor en capucijner buitenkant, Qianlong, circa 1740 ...[more]

gestoken houten en vergulde sculptuur met voorstelling van Boeddha, 18e/19e eeuw, h. 27 cm -hoofddeksel los- ...[more]

gefacetteerde Chinees porseleinen kom met decor van onsterfelijken, gemerkt: Tongzhi, 2e helft 19e eeuw, diam. 11 cm (A) ...[more]

Chinews porseleinen theepot met polychroom decor van figuren en huis in landschap, Tongzhi, 19e eeuw, h. 15 cm (2 x A) ...[more]

stel Chinees porseleinen famille rose schotels met decor van rolschildering en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 32 cm (2 x A) ...[more]

Chinese spekstenen sculptuur met voorstelling van wijsgeer op hert, rustend op gestoken houten voet, totale hoogte: 24 cm ...[more]

3 blauw/wit Chinees porseleinen schotels met decor van bloemen bij hek, Kangxi, 18e eeuw, diam. 26-28 cm (2 x haarlijn) ...[more]

Chinees porseleinen kom met decor van hert en florale motieven, kleine Chinese kop, 19e eeuw en Japans bordje, diam.12-29 cm (3 x A) ...[more]

Chinees porseleinen schaaltje met reliëfdecor van krabben en florale motieven, 19e eeuw, br. 17 cm (A) en Chinese jade ring, 19e eeuw ...[more]

3 blauw/wit Chinees porseleinen kastvazen met decor van figuren in cartouches, 19e eeuw, h. 24 cm (dekselvaasje en deksel beschadigd) ...[more]

stel Chinees porseleinen Imari schotels met decor van bloemen bij hek, 1e helft 18e eeuw, diam. 35 cm (1 x A, 1 x B) ...[more]

kris met gestoken houten greep voorzien van gouden montuur in schede voorzien van zilveren beslag, 19e eeuw, l. 38 cm ...[more]

Chinees porseleinen famille rose schotel met decor van eenden en bloemen, Qianlong, 18e eeuw, diam. 32 cm (gerestaureerd) ...[more]

  • 1258 Los(e)