- Armband- und Taschenuhren (9)
- Arms (2)
- Asian Art (225)
- Bücher und Graphiken (14)
- Ceramics (19)
- European porcelain (27)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (4)
- Ikonen (3)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (241)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (23)
- Varia (84)
1258 Los(e)/Seite
Lucien Seevagen (1887-1959)doek, 50 x 61, Mediterraans kustgezicht bij Collioure, gesigneerd r.o.
Lucien Seevagen (1887-1959)doek, 50 x 61, Mediterraans kustgezicht bij Collioure, gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 24 x 30,5, Zeilschepen aan de kust, onduidelijk gesigneerd midden onder, omgeving van
Jacobus Jan Koeman (1889-1974)doek, 28,5 x 52, Stilleven met vissen, gesigneerd r.o. ...[more]
Henri Pieck (1895-1972)pastel, 50 x 64, 'Caïro', gesigneerd en gedateerd l.o. 20 ...[more]
Joseph Van Severdonck (1819-1905)doek, 40 x 32,5, Militair te paard, gesigneerd r.o. ...[more]
Andrej Smirnoff (1960-)doek, 50 x 40, Vrouw met rood mutsje, gesigneerd en gedateerd r.o. 09
Andrej Smirnoff (1960-)doek, 50 x 40, Vrouw met rood mutsje, gesigneerd en gedateerd r.o. 09 ...[more]
Theo Daamen (1939-)doek, 78 x 59, Zelfportret, gesigneerd en gedateerd midden onder 1986 ...[more]
Theo Daamen (1939-)aquarel, 29,5 x 22,5, Zittend meisje met vlecht, gesigneerd en gedateerd r.o.
Theo Daamen (1939-)aquarel, 29,5 x 22,5, Zittend meisje met vlecht, gesigneerd en gedateerd r.o. 1970 ...[more]
Willem Cornelis Rip (1856-1922)doek, 50,5 x 70, 'Plas bij Almkerk', gesigneerd l.o. en op verso
Willem Cornelis Rip (1856-1922)doek, 50,5 x 70, 'Plas bij Almkerk', gesigneerd l.o. en op verso ...[more]
Jaap Weiland (1891-1970)aquarel, 23 x 33, Paadje naar het dorp, gesigneerd l.o. ...[more]
doek, 76 x 63, Portret van een dame met parel collier, Engelse School, 18de eeuw ...[more]
doek, 60 x 90, Winterlandschap met ijspret, naar 19de eeuws voorbeeld ...[more]
doek, 36 x 97, Spelende putti, onduidelijk gesigneerd r.o. -met scheur- ...[more]
Eugène Mulertt (1869-1915)doek, 47 x 38,5, Interieur met handwerkende dame, gesigneerd r.o. ...[more]
Johannes Cornelis Neervoort (1863-1940)paneel, 31,5 x 40, Jachthond, gesigneerd r.o. -verfverlies-
Johannes Cornelis Neervoort (1863-1940)paneel, 31,5 x 40, Jachthond, gesigneerd r.o. -verfverlies- ...[more]
Henk Gerritsen (1948-2008)aquarel, 29,5 x 34, Heidetuin, gesigneerd en gedateerd r.o. '81 ...[more]
paneel, 14 x 23,5, Herder met schapen in landschap, gesigneerd l.o. de Salle ...[more]
doek, 70 x 50, Huisje in het Zwarte Woud, gesigneerd en gedateerd midden onder G. Metzer 1885
doek, 70 x 50, Huisje in het Zwarte Woud, gesigneerd en gedateerd midden onder G. Metzer 1885 ...[more]
Conrad Kickert (1882-1965)board, 38,5 x 46, Kust bij Yport, gesigneerd l.o., anno 1939 -verfverlies rechtsonder- ...[more]
paneel, 24,5 x 19, Jonge ouders in interieur, gesigneerd l.o. navolger J.M. Bogman ...[more]
doek, 22 x 41, Koeien in landschap, gesigneerd r.o. A. Cordé, Franse School ...[more]
Emile Dehé jr. (1917-2011)board, 24 x 25, Eendjes aan de waterkant, gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 17 x 23, Houtsprokkelaar met hond, met resten van signatuur l.o. ...[more]
paneel, 17,5 x 25, Figuren op het ijs, gesigneerd l.o. Bovic ...[more]
Willem Hendrik Mühlstaff (1894-1982)doek, 33 47, Stilleven met kolen, gesigneerd en gedateerd
doek, 65 x 5, Het gesprek bij de molens, met resten van een signatuur r.o., 19de eeuw ...[more]
Lilith (=pseudoniem Henriëtte van Gasteren) (1964-)cibachrome afdruk, fotografie, 77,5 x 110, 'In
ronde zilveren serveerschaal met gecontourneerde rand op draaibare voet, circa 1925, diameter 34
ronde zilveren serveerschaal met gecontourneerde rand op draaibare voet, circa 1925, diameter 34 cm., gewicht 1540 gram ...[more]
zilveren broodmand voorzien van spijlen en parelrand, anno 1963, lengte 29 cm. en idem bonbonmandje,
stel grote Engelse zilveren kolomkandelaars op ronde voet versierd met acanthusbladmotieven, schacht
zilveren koektrommel met gecontourneerde randen op bijpassende onderschotel, anno 1939, meester
14 krt. gouden armband lengte: 19 cm., breed: 19 mm., gewicht: 29 gram ...[more]
14 krt. witgouden entourage juweelring met hoog opgeslepen cabochon smaragd omringd door 16 briljant
18 krt. witgouden rivière ring bezet met 11 briljanten van totaal circa 0.32 karaat in chatonzetting, Top Wesselton, ringmaat 17 1/2 ...[more]
14 krt. gouden armband met bewerkte ovale gouden schakels, lengte: 18,5 cm., breed: 9 mm., gewicht: 24,95 gram ...[more]
18 krt. witgouden barette broche bezet met 11 briljant geslepen diamanten van tezamen circa 2.15
ronde zilveren koektrommel afgezet met kabelrand, vroeg biedermeier, anno 1837, meester Theodorus
stel zilveren flessenbakken voorzien van filetrand, anno 1931, meester T. Fabery de Jonge, Goes,
5-delig zilveren mokkaservies, kardinaalmodel, bestaande uit mokkakan, anno 1933, waterkan, anno
zilveren broodmand met spijlen en leeuwenmascarons, afgezet met filetrand, anno 1957, meester fa. A.
set van 12 zilveren tafelcouverts, Hollands glad, anno 1899, meester fa. van de Brink, Amsterdam,
set van 18 kleine zilveren viscouverts versierd met palmetten, circa 1900, meester fa. J.M. van
14 krt. gouden schakelarmband met gouden Oostenrijkse dukaat 1915, diameter: 20 mm., totaal
14 krt. gouden schakelarmband met gouden Oostenrijkse dukaat 1915, diameter: 20 mm., totaal gewicht: 18,95 gram ...[more]
14 krt. gouden schakelarmband voorzien van 3 gouden 10 gulden munthangers, anno 1877, 1875 en
14 krt. gouden schakelarmband voorzien van 3 gouden 10 gulden munthangers, anno 1877, 1875 en 1912, totaal gewicht: 53,8 gram ...[more]
2 gouden tientjes vermaakt tot manchetknopen, diameter: 23 mm., totaal gewicht: 20,4 gram ...[more]
moderne 18 krt. witgouden armband bezet met 11 parels, lengte: 20 cm., breed: 16 mm., gewicht: 44,
moderne 18 krt. witgouden armband bezet met 11 parels, lengte: 20 cm., breed: 16 mm., gewicht: 44,8 gram ...[more]
Zwitsers 18 krt. witgouden dameshorloge met vierkante wijzerplaat waaromheen gezet 24 briljantjes,
14 krt. witgouden ankercollier met 1 witgouden half gebogen hanger met 3 vrijhangende staafjes,
14 krt. witgouden slagring bezet met 2 briljanten van elk circa 0.10 karaat en stel 14 krt.
zilveren beker versierd met graveerwerk, voorzien van sierrand met bloemmotieven en greep in de vorm
antieke zilveren Louis XV snuifdoos met 2 compartimenten, circa 1770, meesterteken onduidelijk,
antieke zilveren Louis XV snuifdoos met 2 compartimenten, circa 1770, meesterteken onduidelijk, hoogte 6,5 cm. ...[more]
zilveren Louis XIV pijpencomfoor met ajourgezaagde rand en gebogen pootjes, Utrecht anno 1755,
antieke zilveren beker versierd met graveerwerk van acanthusbladmotieven, Danzig circa 1740,
stel zilveren 5-lichts kandelabers op vierkante voet, versierd met guirlandes en rozetten, afgezet
18 krt. wit- en geelgouden ring bezet met 5 baguette- en 28 briljantgeslepen diamanten van totaal
18 krt. wit- en geelgouden ring bezet met 5 baguette- en 28 briljantgeslepen diamanten van totaal circa 0.65 karaat, gewicht 6.5 gram ...[more]
platina 'Belle epoque' broche bezet met tientallen oudslijpsel briljanten van tezamen circa 1.00
18 krt. gouden hanger met peervormige smaragd van circa 1.10 karaat en kleine diamantjes, gewicht
18 krt. gouden hanger met peervormige smaragd van circa 1.10 karaat en kleine diamantjes, gewicht 3,2 gram ...[more]
14 krt. witgouden solitairring bezet met 1 briljant geslepen diamant van 0.98 karaat, kleur H,
14 krt. witgouden solitairring bezet met 1 briljant geslepen diamant van 0.98 karaat, kleur H, zuiverheid I/2 -met AIG certificaat- ...[more]
18 krt. gouden bandring, bezet met blauwe saffier en diamant ...[more]
1258 Los(e)/Seite