- Oberkategorie
219 Los(e)/Seite
Engels mahonie naaitafeltje versierd met intarsia van fijnhout, rustend op tapstoelopende poten, 19e
Engels mahonie naaitafeltje versierd met intarsia van fijnhout, rustend op tapstoelopende poten, 19e eeuw, h. 81 ...[more]
pietra dura schaaktafel op ijzeren voet, h. 35 ...[more]
Franse eiken keukentafel met rechthoekig blad, rustend op rechte poten verbonden door regel, 19e
Franse eiken keukentafel met rechthoekig blad, rustend op rechte poten verbonden door regel, 19e eeuw, h. 76 br. 220 d. 81 ...[more]
koloniale teakhouten kist met bronzen grepen, siernagels en slotplaat, 18e/19e eeuw, h.70, b. 130,
koloniale teakhouten kist met bronzen grepen, siernagels en slotplaat, 18e/19e eeuw, h.70, b. 130, d. 70 ...[more]
koloniale teakhouten kist met bronzen grepen en beslag op gezwart houten bolpoten, 19e eeuw, h.
koloniale teakhouten kist met bronzen grepen en beslag op gezwart houten bolpoten, 19e eeuw, h. 52, b. 72, d. 40 ...[more]
spiegel in gestoken en verguld houten empire lijst met decor van parelranden en rozetten, circa
spiegel in gestoken en verguld houten empire lijst met decor van parelranden en rozetten, circa 1810, 135 x 70 cm ...[more]
Hollandse eiken bolpoottafel in renaissance-stijl met uitschuifbaar blad, h. 80, b 107, d. 74
Hollandse eiken bolpoottafel in renaissance-stijl met uitschuifbaar blad, h. 80, b 107, d. 74 ...[more]
Hollands mahonie empire trumeau met witmarmeren blad waaronder lade en 2 pilasters met verguld
Hollands mahonie Louis XVI klapbuffet met besteklade waaronder twee deuren, rustend op blokpoten, h.
Hollands mahonie Louis XVI klapbuffet met besteklade waaronder twee deuren, rustend op blokpoten, h. 84, b. 74, d. 42 -1 poot missend- ...[more]
Hollands empire mahonie tafel met rond blad en gestoken decor van acanthusbladeren en parelrand,
2 diverse armfauteuils bekleed met rood leer waarvan 1 rustend op zwenkwieltjes ...[more]
mahonie empire trumeau met witmarmeren blad rustend op konische gecanneleerde zuilen met gestoken en
Hollands mahonie biedermeier naaitafeltje met opklapbaar blad waaronder een nest van vakken en
mahonie biedermeier coulissentafel met ovaal blad en rustend op kolompoot, circa 1840, h. 75,
set van 14 mahonie stoelen met gestoffeerde rug enm zitting, rustend op sabelpoten -2 met afwijkende
set van 14 mahonie stoelen met gestoffeerde rug enm zitting, rustend op sabelpoten -2 met afwijkende bekleding- ...[more]
Hollandse eiken beeldenkast met 2 paneeldeuren in de bovenkast en 2 paneeldeuren in de onderkast,
Utrechtse eiken renaissance poortkast bekroond door gestoken knorranden, met 2 deuren versierd met
mahonie commode met marmeren blad en 4 laden, versierd met verguld bronzen palmet, circa 1840, h.
mahonie commode met marmeren blad en 4 laden, versierd met verguld bronzen palmet, circa 1840, h. 102, br. 132, d. 60 ...[more]
Hollands wortelnoten gefineerd Louis XV kabinet met oplopende kap bekroond door cartouche, waaronder
Franse gestoken en verguld houten wandconsole met gecontourneerd marmeren blad, rustend op gebogen
Vlaams wortelnoten Louis XIV topbureau, met timpaanvormige kap, in de bovenkast 2 deuren met
Hollands Louis XIV mahonie hoekkabinet, met gebogen kap waaronder 4 deuren met gecontourneerde
Hollandse kersen partnerdesk, met 11 laden en 1 deurtje met faux laden, h. 74, circa 1900, bladmaat 140 x 113 ...[more]
koloniaal teakhouten kistje met koperen beslag rustend op gezwart houten bolpoten, 19e eeuw, h.
koloniaal teakhouten kistje met koperen beslag rustend op gezwart houten bolpoten, 19e eeuw, h. 40, b. 75, d. 40 ...[more]
Franse rozenhouten Louis XVI poudreuse met biesintarsia en verguld bronzen beslag, het geheel
Franse Louis XV pendant spiegel in verguld houten lijst met gestoken ornamenten, 18e eeuw, h. 98 -
Franse Louis XV pendant spiegel in verguld houten lijst met gestoken ornamenten, 18e eeuw, h. 98 -glas gebroken en lijst met defecten- ...[more]
eiken kast met geprofileerde kap versierd met gestoken mascarons en 2 deuren waarop pallisander
Hollands gezwart houten wandvitrine met beglaasde deur en zijdes waarin roedeverdeling, het geheel
Hollandse mahonie Louis XVI boekenkast met geprofileerde kap waaronder 2 begaasde paneeldeuren,
vruchtenhouten armstoel met gespijlde rugleuning en stoffen zitting, het geheel met geschilderd faux
Hollandse noten theetafel met gecontourneerd blad, rustend op driespant, h. 62, diam. 77 ...[more]
Victoriaanse coulissentafel met gecontourneerde rand, rustend op gedraaide en gecanneleerde poten
eiken tafel met rechthoekig blad, rustend op gedraaide bolpoten verbonden door regel, renaissance-
mahonie empire trumeau met witmarmeren blad, de fries versierd met bronzen griffioenen en zonnen,
mahonie empire armfauteuil bekeed met groen velours, circa 1820, h. 96 ...[more]
Franse noten transition commode met marmeren blad waaronder 3 rechte laden, versierd met bronzen
Franse mahonie gefineerde secretaire a abbatant met lade, interieur achter opklapbaar schrijfblad en
Drentse noten barok pastoorskast, met geprofileerde rechte kap, 2 paneeldeuren, verborgen lade in de
grote eiken beschilderde servieskast met geprofileerde kap waaronder 3 beglaasde deuren met gotische
stel crème gelakte beuken empire tabourets bekleed met groen velours en afgezet met koperen nagels, circa 1820 ...[more]
set van 8 grijsbeschilderde empire stoelen waarvan 2 met armleggers, voorzien van paardenhaar
witbeschilderde bank voorzien van armleggers versierd met rozetten en rustend op gedraaide poten,
mahonie hoekkastje met marmeren blad en kwartrond bol front waarin 2 laden en jaloeziedeurtje, circa
mahonie hoekkastje met marmeren blad en kwartrond bol front waarin 2 laden en jaloeziedeurtje, circa 1800, h. 84, d. tot de hoek 66 ...[more]
Hollandse eiken Louis XV hoekkast met oplopende kap, bekroond door een gestoken cartouche met C-
Hollandse wortelnoot gefineerde kaptafel, uitgevoerd in de vorm van een secretaire, achter de
set van 6 iepen Louis XVI eetkamerstoelen, met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde poten,
set van 6 iepen Louis XVI eetkamerstoelen, met gespijlde rug en rustend op gecanneleerde poten, bekleed met groen velours, circa 1785 ...[more]
Friese eiken renaissance keeftkast, met geprofileerde kap waarop bolle fries, waaronder 2 deuren
eiken Louis XVI secretaire met schuingeplaatse schrijfklep versierd met guirlandes en 3 laden,
Engelse mahonie bachelors chest met 5 laden en uitklapbaar bovenblad, 19e eeuw, h. 84, br. 74, d. 42
Engelse mahonie bachelors chest met 5 laden en uitklapbaar bovenblad, 19e eeuw, h. 84, br. 74, d. 42 ...[more]
stel Hollandse vruchtenhouten barok stoelen met opengewerkte rug, rustend op gebogen poten verbonden
rode Japanse laqué kist met ophehoogde goudbeschilderde voorstelling van arend op rots, 18e/19e
rode Japanse laqué kist met ophehoogde goudbeschilderde voorstelling van arend op rots, 18e/19e eeuw, h. 89, br. 122, d. 61 ...[more]
219 Los(e)/Seite