- Oberkategorie
219 Los(e)/Seite
Hollandse eiken commode met 4 laden, rustend op ronde poten, 19e eeuw, h. 98, br. 122, d. 51 -in
Hollandse eiken commode met 4 laden, rustend op ronde poten, 19e eeuw, h. 98, br. 122, d. 51 -in matige staat- ...[more]
Duitse mahonie biedermeir trumeau rustend op ronde zuilen met gestoken kapitelen waarboven spiegel
Hollands eiken Louis XV kabinet, de gebogen kap bekroond met gestoken cartouche, paneeldeuren en
Hollandse mahonie linnenpers, bekroond door timpaanvormige kap met onderin jaloeziedeur, rustend
Hollands eiken Louis XV-kabinet vermaakt tot vitrinekast met gebogen kap waaronder 2 beglaasde
grenen keukenkast met opstand en 4 paneeldeurtjes en 2 laden, 19e eeuw, h. 115, br. 140, d. 40
grenen keukenkast met opstand en 4 paneeldeurtjes en 2 laden, 19e eeuw, h. 115, br. 140, d. 40 ...[more]
Amsterdams staand horloge met gestoken kuif en ajour bewerkte kap, de verzilverde cijferring met
set van 6 Engelse iepen en vruchtenhouten spindlebackstoelen met gespijlde rug en bekleed met biezen
set van 6 Engelse iepen en vruchtenhouten spindlebackstoelen met gespijlde rug en bekleed met biezen zitting, 19e eeuw ...[more]
eiken hangvitrine met gecontourneerde kap, voorzien van beglaasde deur met roedeverdeling, 18e eeuw,
eiken hangvitrine met gecontourneerde kap, voorzien van beglaasde deur met roedeverdeling, 18e eeuw, h. 124, br. 100, d. 25 ...[more]
mahonie gefineerd 1-deurs halkastje met 1 lade en gebogen front, biedermeier, circa 1850, hoogte:
Engelse Victoriaanse linnenkast met spiegeldeur en lade onderin, rustend op gedraaide poten, 19e
Engelse Victoriaanse linnenkast met spiegeldeur en lade onderin, rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h.209, br. 104, d. 53 ...[more]
mahonie buffet met 2 paneeldeuren geflankeerd door afgeschuinde zijden, rustend op bolpoten, circa
mahonie buffet met 2 paneeldeuren geflankeerd door afgeschuinde zijden, rustend op bolpoten, circa 1800, h. 96, br. 114, d. 55 ...[more]
Engels eiken wandtafeltje met lade en rustend op rechte poten, begin 19e eeuw, h. 71 br. 82 d. 45
Engels eiken wandtafeltje met lade en rustend op rechte poten, begin 19e eeuw, h. 71 br. 82 d. 45 ...[more]
uitgebreid lot eiken lambrizerings delen versierd met gecontourneerde panelen, waarin verwerkt 2
uitgebreid lot eiken lambrizerings delen versierd met gecontourneerde panelen, waarin verwerkt 2 hoekkastjes, 19e eeuw, h. 80 cm. ...[more]
eiken en beuken eettafel met rechthoekig blad waaronder lade, h. 79, bladmaat: 230 x 88 ...[more]
set van 5 iepen Louis XVI stoelen waarvan 1 met armleggers, bekleed met wit/rode stoffering, met
spiegel in vergulde lijst versierd met parelrand, 19e eeuw, h. 183, br. 93 ...[more]
mahonie empire spiegel, de fries versierd met vergulde en gestoken palmetten, de spiegel omlijst
mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad rustend op zuilvormige poot met
mahonie biedermeier coulissentafel met rond uitschuifbaar blad rustend op zuilvormige poot met driespant ...[more]
grenen hoekkast met rechte geprofileerde kap en 4 deurtjes uitlopend in boogvorm en versierd met
Hollandse mahonie gefineerde Louis XVI secretaire met lade, interieur achter schrijfblad en stel
eiken kast met 3 deuren versierd met palissander kussens, geflankeerd door gestoken mascarons en
wortelnoten gefineerde theetafel met gebogen front waarin lade en rustend op gebogen poten, Louis
wortelnoten gefineerde theetafel met gebogen front waarin lade en rustend op gebogen poten, Louis XIV-stijl, h. 74, bladmaat: 81 x 51 ...[more]
Friese eiken keeftkast met rechte geprofileerde kap waaronder 2 gestoken paneeldeuren, geflankeerd
Franse eiken kast met boogvormige kap en 2 deuren versierd met panelen, geflankeerd door gestoken
ovale satijnhout gefineerde theetafel versierd met blokrand en versierd met marquetterie van
eiken rococo fauteuil bekroond door cartouche met gebogen armen, versierd met rocailles en rustend
Engels mahonie bibliotheektrapje met 3 treden, h. 80 ...[more]
stel octagonale eiken bijzettafeltjes met facetgeslepen glazen blad, h. 44 ...[more]
eiken archiefkastje met jalouziedeur waarachter uitschuifbare legplanken, h. 110, d. 48 br. 42
eiken archiefkastje met jalouziedeur waarachter uitschuifbare legplanken, h. 110, d. 48 br. 42 ...[more]
eiken stoel met hoge rug versierd met gestoken decor van wijnranken en vogelkoppen, met armleggers
naaitafeltje met gecontourneerd blad en 2 laden met bronzen grepen, rustend op gebogen poten, 19e
naaitafeltje met gecontourneerd blad en 2 laden met bronzen grepen, rustend op gebogen poten, 19e eeuw -naar 18e eeuws voorbeeld- ...[more]
oude gebeitste grenen hoekkast met geboden front, voorzien van 4 paneelderen, hoogte: 210, br. 80,
oude gebeitste grenen hoekkast met geboden front, voorzien van 4 paneelderen, hoogte: 210, br. 80, d. 55 ...[more]
eiken boerenkast met 2 deuren waarin verdiepte panelen en 2 laden, 19e eeuw, h. 202, br. 180, d. 60
eiken boerenkast met 2 deuren waarin verdiepte panelen en 2 laden, 19e eeuw, h. 202, br. 180, d. 60 ...[more]
goudbeschilderde spiegel met kuif versierd met opengewerkte cartouche en bladmotieven, 19e eeuw,
goudbeschilderde spiegel met kuif versierd met opengewerkte cartouche en bladmotieven, 19e eeuw, h. 154, br. 87 ...[more]
Hollandse Louis XV spiegel, bekroond door verguld metalen en houtgestoken guirlandes en palmetten
noten cilinderbureau, zogenaamd meesterstukje, 19e eeuw, h. 25 cm ...[more]
219 Los(e)/Seite