Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 53c, PB Middelburg, 4338, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)118 650680

Schätzpreis

402 Los(e)

  • 402 Los(e)

Los 181

Los 182

Cross vulpen en balpen, Lapis Lazuli. Incl. boekje, vullingen en inktpot in doos.

Los 183

Los 184

Los 185

Los 186

Los 187

Los 188

Los 189

Twee (bouw) keramieken friezen. Etruskisch, 600 - 450 v. Chr. Provenance: Dhr. H.C.F.A. van der Aa (1904-1980). Gekocht in de periode 1960 - 1978.

Los 190

Los 191

Los 192

Los 193

Los 194

Los 195

Los 196

Los 197

Los 198

Los 199

Los 200

Los 201

Los 202

Los 203

Los 204

Los 205

Een puur gouden (999‰) pixus. Tot. gew. ca. 98,5 g. Provenance: Dhr. H.C.F.A. van der Aa (1904-1980). Gekocht in de periode 1960 - 1978.

Los 206

Een aardewerken schotel en papkom, met decor van een vogel en bloemen. Gedateerd 1616 en 1603. Enkhuizen/Werra. Diam. schotel 23,5 cm.

Los 207

Rood aardewerken kan voorzien van loodglazuur met slibdecoratie. Vlaanderen, vermoedelijk Mechelen, 14e/15e eeuw. H. 13 cm.

Los 208

Een aardewerken bord op drie lobben uitgevoerd in slibtechniek met symbool van afweer. Holland, ca. 1400. Diam. 23,5 cm.

Los 209

Los 210

Een aardewerken zgn. monniksbeker voorzien van polychroom loodglazuur, ca. 1600. Monniksbekers waren bedoeld als pronkdrinkgerei. H. 21,5 cm.

Los 211

Een aardewerken zgn. 'grabbelbakje'. Holland, 17e eeuw. L. ca. 12,5 cm.

Los 212

Een polychroom aardewerken steelpot voorzien van slibdecoratie. Duitsland, Hessen, 17e eeuw. H. 8,5 cm.

Los 213

Een steengoed puntneuskruikje met originele tinnen klep. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 10 cm.

Los 214

Een steengoed puntneuskruik. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 12,5 cm.

Los 215

Een steengoed miniatuur puntneuskruikje. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 5,5 cm.

Los 216

Een steengoed hengselkruik met dubbel oor. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 18 cm.

Los 217

Een paar steengoed narrenfluitjes. Duitsland, Raeren, ca. 1500. H. 6 - 7,5 cm.

Los 218

Een steengoed trechterhalsbeker, zgn. drinkuit. Duitsland, Siegburg, 16e eeuw. H. 17 cm.

Los 219

Een steengoed trechterhalsbeker met in reliëf het portret van Pene Lopeulys. Duitsland, Siegburg, 16e eeuw. H. 12,5 cm.

Los 220

Een steengoed eikentakkenkan. Duitsland, Keulen, 16e eeuw. H. 12,5 cm.

Los 221

Een steengoed rozentakkan. Duitsland, Keulen, 16e eeuw. H. 10,5 cm.

Los 222

Een steengoed boerendanskruik met tekst en datering 1597. Duitsland, Raeren, 1597. H. 21,5 cm.

Los 223

Een steengoed baardmankruik met rozet. Duitsland, Frechen, 17e eeuw. H. 24,5 cm.

Los 224

Een steengoed baardmankruik met wapen van Amsterdam. Duitsland, Frechen, 17e eeuw. H. 21,5 cm.

Los 225

Een steengoed baardmankruik met heraldisch medaillon in reliëf. Duitsland, Frechen, ca. 1600. H. 17,5 cm.

Los 226

Een steengoed kruik met tinnen klep en reliëfdecor van apostelen. Duitsland, Raeren/Westerwald, ca. 1600. H. 22 cm.

Los 227

Een crèmekleurige steengoed kan met reliëfdecor van bloemen. Duitsland, Westerwald, 2e helft 17e eeuw. H. 19,5 cm.

Los 228

Een steengoed noppenkan met 19e eeuwse tinnen klep. Duitsland, Raeren/Westerwald, 17e eeuw. Deksel gemerkt J.F. Schutjes 1806-1883. H. 16,5 cm.

Los 229

Een steengoed fopkan met ajour hals. Duitsland, Westerwald, 17e eeuw. H. 18 cm.

Los 230

Een aardewerken Majolica schotel met decor van fabelfiguren en heraldiek. Ongemerkt. Italië, Urbino, 17e eeuw. Diam. 29,5 cm.

Los 231

Een aardewerken Majolica tazza, met decor van fabeldieren en de godin van de oogst. Italië, Urbino, ca. 1600. Diam. 27 cm.

Los 232

Een blauw wit aardewerken plaquette met decor van een lange lijs. Delft, 18e eeuw. H. 29,5 cm.

Los 233

Een polychrome aardewerken plaquette met decor van een landschap. Delft, 18e eeuw. Afm. 26,5 x 26,5 cm.

Los 234

Een polychrome aardewerken plaquette met decor van een boom en bloemen. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 24,5 cm. B. 28,5 cm.

Los 235

Een polychroom aardewerken sculptuur van een papegaai. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 8,5 cm.

Los 236

Een paar polychrome aardewerken dekselpotten met decor van een lange lijs. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. H. 20 cm.

Los 237

Een blauw wit porseleinen dekselvaas, met decor van bloemen. Ongemerkt. Delft, ca. 1750. Provenance: gekocht bij Bascourt, Antwerpen. H. 42,5 cm.

Los 238

Een paar blauw wit porseleinen vazen met floraal decor. Genummerd. Delft, 17e eeuw. H. 22 cm.

Los 239

Twee paar polychrome aardewerken borden met decor van vogels en bloemen. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22,5 cm.

Los 240

Een paar polychrome aardewerken pannenkoekborden met decor van bloemen en een vogel. Ongemerkt. Delft, 18e eeuw. Diam. 22 cm.

  • 402 Los(e)