Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 28,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%

Kleverskerkseweg 53c, PB Middelburg, 4338, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +31 (0)118 650680

Schätzpreis

402 Los(e)

  • 402 Los(e)

Los 301

Henri Knip (1819-1897) 'Alpenmeer', gesigneerd r.o., doek. Afm. 75 x 100 cm.

Los 302

Henri Knip (1819-1897) 'Winterse boslaan', gesigneerd l.o., doek. Afm. 75 x 100 cm.

Los 303

Johannes Hermanus Barend Koekkoek (1840-1912) 'Schelpenvisser aan het strand bij Katwijk', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 26,5 x 36 cm.

Los 304

Verm. Engelse School (19e eeuw) 'Zeegezicht', gesigneerd W.C.S. r.o., doek. Afm. 46 x 81 cm.

Los 305

Frederik Engel (1872-1958) 'Zomermorgen aan de IJssel', gesigneerd en gedateerd '53 l.o., doek. Afm. 41 x 54 cm.

Los 306

Désiré Donny (1798-1861) 'Bomschuiten voor de kust van Katwijk', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 25,5 x 35 cm.

Los 307

Victor Olivier Gilsoul (1867-1939) 'Landschap in de Ardennen', gesigneerd r.o., doek. Afm. 49 x 74 cm.

Los 308

Anna Koppenol - Lehman (1876-1956) 'Kade in vissersstadje', gesigneerd l.o., doek. Afm. 75 x 100 cm.

Los 309

Philip Sadée (1837-1904) 'Terugkeer van de visafslag', gesigneerd r.o., doek. Afm. 73 x 97 cm.

Los 310

Louis Soonius (1883-1956) 'Strandplezier', gesigneerd en gedateerd 1917 r.o., doek. Afm. 40 x 60 cm.

Los 311

Jan Simon Knikker II (1911-1990) 'Schreierstoren met Sint Nicolaaskerk in het verschiet', gesigneerd l.o., doek. Afm. 36 x 51 cm.

Los 312

Ole Ring (1902-1972) 'Pakhuizen aan de gracht', gesigneerd l.o., doek. Afm. 21 x 31 cm.

Los 313

Frederik Willem Estoppeij (1821-1897) 'De Amsterdamse poort te Haarlem', gesigneerd r.o., doek. Afm. 29 x 36,5 cm.

Los 314

Anton Nicolaas Marie Karssen (1945-2019) 'Rotterdams stadsgezicht met Wijnhaven', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 50 cm.

Los 315

Adriaan Philippus la Riviere (1857-1941) 'Regenachtig Rotterdam met paard en koetsje', gesigneerd l.o., doek. Afm. 35 x 63 cm.

Los 316

Octave Soudan (1872-1948) Pendanten, 'Winters sneeuwlandschap' en 'Vlaams hofje met bloemen', gesigneerd r.o., doek. Afm. 55 x 65 cm en 50 x 60 cm.

Los 317

Paul von Ravenstein (1854-1938) 'Karlsruhe', gesigneerd en gedateerd 1906 l.o., doek. Afm. 96 x 70 cm.

Los 318

Felicien Bobeldijk (1876-1964) 'Oudekerksplein Amsterdam', gesigneerd r.o., twee houtskooltekeningen. Afm. 22 x 24 en 22,5 x 29,5 cm.

Los 319

Los 320

Anna Koppenol - Lehman (1876-1956) 'Gracht in Leiden', gesigneerd r.o., doek. Afm. 33 x 23 cm.

Los 321

Charles Paul Gruppe (1860-1940) 'Zeilschip op het strand', gesigneerd r.o., doek. Afm. 48 x 38 cm.

Los 322

Anton Nicolaas Marie Karssen (1945-2019) 'Dorpsgezicht', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 23,5 x 18 cm.

Los 323

Jan Simon Knikker I (1889-1957) 'Stadsgezicht op Oudewater', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40 x 30 cm.

Los 324

Cornelis Koppenol (1865-1946) 'Liggend naakt', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 13,5 x 18 cm.

Los 325

Constant Artz (1870-1951) 'Eendenfamilie aan de waterkant', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 40 x 50 cm.

Los 326

Hendrik Johannes Haverman (1857-1928) 'Tanger', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 28 x 38 cm.

Los 327

Jules Francois Bernard (1884-1942) 'Naakte vrouw op een sofa', gesigneerd en gedateerd 1926 r.o., pastel. Afm. 50 x 65 cm.

Los 328

Los 329

Hollandse School (19e eeuw) 'De baai van Rio-de-Janeiro en de Stad van die naam', niet gesigneerd, aquarel. Afm. 24,5 x 37,5 cm.

Los 330

Willy Sluiter (1873-1949) 'Blij weerzien', gesigneerd en 'VD' (Volendam) r.b., aquarel. Afm. 50 x 32,5 cm.

Los 331

Johan Hubert Adams (1899-1970) 'Sedes Sapientae', verso gesigneerd en gedateerd 1966 - 1967, board. Afm. 60 x 50 cm.

Los 332

Geert van Fastenhout (1935-) 'Jolande', gesigneerd en gedateerd '65 l.o., doek. Afm. 90 x 110 cm.

Los 333

Los 334

Los 335

Jan Strube (1892-1985) 'Het Markdal te Breda in de winter', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 70 x 102 cm.

Los 336

Jan Holtrup (1917-1995) 'Rivierlandschap', gesigneerd en gedateerd '46 r.o., board. Afm. 26,5 x 39,5 cm.

Los 337

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978) 'Havengezicht te Rotterdam, met kantoor Holland Amerika Lijn', gesigneerd r.o., doek. Afm. 70 x 121 cm.

Los 338

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978) 'Havengezicht te Rotterdam', gesigneerd r.o., doek. Afm. 60 x 100,5 cm.

Los 339

Hendrik Fleurbaaij (1896-1975) 'Schepen en silo's in de Maashaven', gesigneerd l.o., doek. Afm. 60 x 90 cm.

Los 340

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978) 'Rijnhaven met dukdalf', gesigneerd r.o., doek. Afm. 60 x 100 cm.

Los 341

Marinus Johannes de Jongere (1912-1978) 'Maashaven met rijnaak', gesigneerd r.o., doek. Afm. 60 x 100 cm.

Los 342

Pierre Jean Dumont (1884-1936) 'Scheepswerf te Duinkerken', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 40 x 50 cm.

Los 343

Maurice Góth (1873-1944) 'Saint-Tropez', gesigneerd l.o., doek. Afm. 40 x 50 cm.

Los 344

Lucie van Dam van Isselt (1871-1949) 'De grote kerk van Veere', gesigneerd r.o., doek. Afm. 80 x 110 cm.

Los 345

Hans Heeren (1926-2016) 'De haven van Vlissingen', gesigneerd en gedateerd '94 r.o., doek. Afm. 80 x 120 cm.

Los 346

Los 347

Dirk Jan Koets (1895-1956) 'Bootje op het droge te Veere', gesigneerd m.o., doek. Afm. 62 x 78 cm.

Los 348

Jan Verheul (1860-1948) 'Entree van het buitengoed het Huis der Boede te Koudekerke', gesigneerd en gedateerd Oct. 1939, aquarel. Afm. 38 x 49 cm.

Los 349

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Westkapelse boer', gesigneerd en gedateerd '37 r.o., doek. Afm. 43,5 x 39 cm.

Los 350

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Matroos', gesigneerd en gedateerd '40 r.o., houtskooltekening. Afm. 65 x 49 cm.

Los 351

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boerenjongen', gesigneerd en gedateerd '40 l.o., houtskooltekening. Afm. 63,5 x 48,5 cm.

Los 352

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boer', gesigneerd en gedateerd '40 r.o., houtskooltekening. Afm. 63 x 49 cm.

Los 353

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Zeeuwse boerin', gesigneerd en gedateerd '40 r.b., houtskooltekening. Afm. 63,5 x 48,5 cm.

Los 354

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Bloemen in een pot', gesigneerd l.o., doek. Afm. 53,5 x 40 cm.

Los 355

Reimond Kimpe (1885-1970) 'De Grote Kerk van Veere in de winter', gesigneerd en gedateerd 1926 r.o., doek. Afm. 65 x 68 cm.

Los 356

Reimond Kimpe (1885-1970) 'Annunciatie', gesigneerd l.o., doek. Afm. 130 x 90 cm.

Los 357

'De Noordhavenpoort te Zierikzee', gemonogrammeerd JA en gedateerd '84 r.o., paneel. Afm. 20 x 24,5 cm.

Los 358

Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'De Grote Kerk van Veere in de winter', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 35 x 30 cm.

Los 359

Maurice Góth (1873-1944) 'Zomers laantje met wandelaars', gesigneerd en gedateerd 1917 l.o., board. Afm. 40 x 32,5 cm.

Los 360

Jan Strube (1892-1985) 'De vismarkt te Middelburg', gesigneerd met initialen, doek. Afm. 56 x 40 cm.

  • 402 Los(e)