Möbel & Design

7135 Los(e)

Verfeinern Sie Ihre Suche

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Auktionsort

Kategorie

Künstler / Marke

Auktionstyp

  • Live Übertragung (7135)
Filter entfernen

Land

Auktionshaus

Sortieren nach:

  • Oberkategorie,
  • Auktionstyp
  • Liste
  • Galerie
  • 7135 Los(e)
    /Seite

A pair of French wooden marquetry and parquetry bedside tables, 20th C.H 74 - L 24 - D 22 cm

Eikenhouten rechthoekige designsalontafel, ontwerp: Frem Rojle, Denemarken, jaren 60, met brandmerk onderzijde, 45 x 130 x 53 cm.

Gebogen triplexhouten limited edition "Alvar Aalto" armstoel met gevlochten leder en hoofkussen, ontwerp Noboru Nakamura model De Poang, uitgave I...

Geglazuurde keramieken designappel, ontwerp Lisa Pappon voor Bull & Stein, Brazilië, 2000, hoogte 25 cm.

Tapijt, Tabriz 300 x 205 cm.

Designtafel met glazen blad op rvs poot uitlopend in rond plateau, Metaform, model Orfis, 74 x 110 cm.

Serie van 4 designarmstoelen met opengewerkt ruitjespatroon rugleuning op chroom buisonderstel, model Vis-a-Vis, uitvoering Vitra, met label onder...

Writing desk in Boulle marquetry with brass scrolls on a red tortoiseshell background. Interior with mahogany compartments, top covered in blue ve...

Tapijt, Moud 202 x 202 cm.

Peter Fonda and Dennis Hopper Easy Rider Photo Print  Measures 31.5 x 18.5 inches

Serie van 6 cremekleurige kunststoffen designstoelen, gemerkt Rotus model Luxus.

Wit retro design koelkast, fabrikant SMEG, klein model, 95 x 50 x 61 cm.

A pair of large French gilt bronze Louis XVI style three-light wall appliques with hunting design, 19th C.H 91 - L 45 cm

Serie van 4 schoolstoelen met multiplex zitting op metalen onderstel, 70-er jaren.

Serie van 4 teakhouten designstoelen met stoffen bekleding, ontwerp Louis Van Teeffelen voor Wébé, model Hamar, 50-er jaren.

Stalen hanglamp, model Parentesi, ontwerp Achille Castiglioni en Pio Manzù, voor Flos, met doos en papieren.

Metall Hängelampe mit Vogeldekor und Milchglasschirm, Petroleumlampe elektrifiziert, Funktion nicht geprüft, Alters- und Gebrauchsspuren

A French gilt copper and crystal 21-light chandelier, 20th C.H 82 cm - Dia.: 60 cm

Los 715

Arco floorlamp

Verchroomde vintage vloerlamp, Five Fingers Economy, Arke Design, met wit marmeren ronde voet.

Teakhouten vintage modulaire wandkast met 6 paneeldeuren en 6 laden, Cees Braakman voor Pastoe, uit de serie Made to Measure, jaren 50.

Salvatore Di FRANCO (attr. to) Neapolitan santon in polychrome terracotta, 18th century. The hands are missing. - Weight: 200 g - Shipping unavail...

Deels chromen design staande lamp, model De Tube. ontwerper Eileen Gray, voor ClassiCon, gemerkt bodem, hoogte: 105 cm.

Salvatore Di FRANCO (attr. to) Neapolitan santon in polychrome terracotta, 18th century. The hands are missing. - Weight: 250 g - Shipping unavail...

Deels verchroomd metalen vloerlamp, Italië, hoogte 192 cm.

Vintage Space Age roodlederen hokker op 3 verchroomd stalen poten, Italië, 70-er jaren, hoogte 45, diameter 40 cm.

Chromen designbijzettafel, serie Laccio, ontwerp Marcel Breuer voor Tectra, 38 x 45 x 45 cm.

Tapijt, Keshan, 220 x 135 cm.

A Dutch Louis XV mahogany and floral marquetry two-door cabinet, second half 18th C.H 231 - L 183 - D 66 cm Provenance: -Possibly a wedd...

Serie van 3 Swarovski kristallen sculpturen, serie Magie van de dans, Isadora, Antonio en Anna, 2002, 2003 en 2004, systeemnummers 7400/200/100, 7...

Serie van 5 Swarovski kristallen sculpturen, De Buffel, Arend, Dromedaris, Reiger en Jachtluipaard, 2003, 1995, 2004, 2005 en 1994, systeemnummers...

Twelve French gilt and patinated wooden Empire chairs with blue velvet upholstery, first quarter 19th C.H 93 - L 49 - D 54 cm Provenance: ...

Serie van 3 Swarovski kristallen sculpturen, serie Maskerade, Colombine, Crystal Planet, en 2000, 2001 en 2000, systeemnummers 7400/200/000, 7400/...

Lot van een kristallen vaas, hoogte 24 cm., 4 kristallen vingerkommen en een stopkaraf, gemerkt Moser. Conditie: vaas met randschilfers, 1 vingerk...

An Italian Belloni partly gilt wooden wall console with floral design, 20th C.H 92 - L 120 - D 42 cm

Gevlochten fauteuil met bordeauxrode kussens, etiket Lloyd Loom.

Roodleren design-armstoel op chroombuis onderstel.

Wit metalen designbureaulamp, ontwerp Louis Kalff, hoogte 38 cm.

Zwartmetalen “Z” salontafel met glazenblad, design bij Harvink 80-er jaren, 38 x 97 x 97 cm.

Serie van 6 Vintage stapelbare stoelen met houten zitting op verchroomd buisframe, fabrikant: Pagholtz, Duitsland, 50-er jaren, gemerkt onderzijde...

A French Louis XVI style gilt bronze mounted marquetry bureau a cylindre, 18th/19th C.H 110 - L 97 - D 58 cm

Messing 6-lichts kandelaar, waaraan geslepen pegels, en bladeren, ontwerper Maroeska Metz, gemerkt, hoogte 69 cm. met bijpassende kaarsen dover.

Stel 2-lichts Art Deco kandelaars met modern glas, ontwerper Feigl & Morawetz, voor Libochovice, hierbij dikglazen schaal met geëtst decor op verh...

A historicizing ebonized wooden wall console, ca. 1900H 98 - L 90 - D 43 cm

Damsma Nella (1931-2024) "Bij de postzegelhandelaar", rechthoekige emaille plaquette met afbeelding van een echtpaar in een postzegel winkel in Ha...

Automate "Oiseaux chanteurs" Small cage with manual winding mechanism. - Weight: 1.07 kg - Shipping unavailable - Region: France - Sizes: H 280MM ...

Design RVS vooraadpot, bekroond met halve maan, model Kalisto, ontwerp Clare Brass, voor Alessi, hierbij 2 vooraadpotten, Alessi, allen gemerkt, I...

Desing RVS toastrek, ontwerper Christopher Dresser, hierbij perculator 'La Conica', ontwerper Aldo Rossi, beide voor Alessi, gemerkt, Italië.

Design RVS fluitketel, ontwerper Richard Sapper voor Alessi, nieuw in doos, hierbij citruspers, HD2003, ontwerper Alessandro Mendini & Stefano Mar...

Design matzwart geemailleerde theeketel met teakhouten knop en handvat, ontwerper Michael Lax, voor Copco, jaren ’60, gemerkt, hoogte 12.5 cm., di...

Dikglazen gekleurde ronde design schaal, mogelijk Scandinavië, diameter 37 cm.

Fiberglass designlamp, model Athena, ontwerp Georgia Jacob, gesigneerd, 1970, hoogte 51 cm.

An 18th century carved wooden cherub with open wings. - Weight: 1.60 kg - Shipping unavailable - Sizes: H 280MM X L 560MM - At first glance: norma...

Design 2-lichts vintage Qube lamp, fabrikant Zijlstra, jaren '80/'90, hoogte 32 cm.

Zamak model van een Fokker F VII vliegtuig op rechthoekig zwart glazen voetstuk, 20e eeuw, lengte 14 cm.

A pair of imposing French 'sac-a-perles' gilt bronze chandeliers with mascarons and ram's heads, 20th C.H 180 cm - Dia.: 98 cm

Design lampenkap, bestaande uit filigrain bloemen, model Garland, ontwerper Tord Boontje.

Stel metalendesign 1-lichts wandlampjes met dikglazen kappen met reliëf, fabrikant Vitrika, Denemarken, jaren '60, hoogte 18 cm.

An alabaster lamp on stand with floral design, 20th C.H 165 cm (total height)

A pair of wooden Louis XIII style armchairs with embroidered floral upholstery, 19th/20th C.H 119 - L 68 - D 73 cm

Porseleinen Jugendstil cachepot met beschilderd bloemdecor, gemerkt Franz Anton Mehlem Bonn op piëdestal, Duitsland, circa 1900/10, hoogte 105 cm....

Loading...Loading...

Kürzlich aufgerufene Lose