1814 item(s)/page
Bombo barkruk van Magis, ontwerp van Stefane Giovanni, Italie.
Fiberglas Kuipstoel met grijze stof bekleed op verchroomde aluminium poot, ontwerp Charles and Ray
Chromen design bijzettafel met glazen blad, h. 66 diam. 60 cm.Chroome design side table with glass
Chromen design bijzettafel met glazen blad, h. 66 diam. 60 cm.Chroome design side table with glass sheet, h. 66 diam. 60 cm.
Houten gestoken deels white wash opiumtafel, h. 70 br. 156 d. 70 cm.Wooden carved partly white
Houten gestoken deels white wash opiumtafel, h. 70 br. 156 d. 70 cm.Wooden carved partly white wash opium table, h. 70 w. 156 d. 70 cm.
Serie van 8 stoelen, w.o. 2 armstoelen hierbij een tafel met glazen blad op poten in de vorm van
Serie van 8 stoelen, w.o. 2 armstoelen hierbij een tafel met glazen blad op poten in de vorm van olifantstanden, h. (1 poot defect)
Wandtafel met glazen blad rustend op poten in de vorm van olifant tanden, h. 73, br. 120, d. 50
Wandtafel met glazen blad rustend op poten in de vorm van olifant tanden, h. 73, br. 120, d. 50 cm. (blad beschadigd)
Houten wandmeubel met 2 paneeldeuren geflankeerd door olifantstanden, h. 76, br. 155, d. 48 cm.
Wit geschilderde buffetkast met 4 glazen vensterdeuren en 4 paneeldeuren, h. 235, br. 225, d. 46
Wit geschilderde buffetkast met 4 glazen vensterdeuren en 4 paneeldeuren, h. 235, br. 225, d. 46 cm.
Messing serveerwagen met 2 glasplaten geflankeerd door zittende leeuwen, h. 62, br. 69, d. 50 cm.
Messing wandtafel met 2 glasplaten geflankeerd door zittende leeuwen, h. 63, br. 120, d. 35 cm. (
Messing wandtafel met 2 glasplaten geflankeerd door zittende leeuwen, h. 63, br. 120, d. 35 cm. (barst in glas)
Messing salontafel met 2 glasplaten geflankeerd door zittende leeuwen, h. 43, br. 140, d. 80 cm. (
Messing salontafel met 2 glasplaten geflankeerd door zittende leeuwen, h. 43, br. 140, d. 80 cm. (glasplaat defect)
Lot van 2 tafellampen en plafondlamp.
Tapijt, Ziegler loper 355 x 83 cm.Carpet, Ziegler 355 x 83 cm.
Tapijt, Afghaan Belouch 300 x 230 cm.Carpet, Afghaan Belouch 300 x 230 cm.
Stel Arend fauteuils met blauwe stoffering.
Armfauteuil met bruin leer bekleed, aangekocht bij Vorm & Stijl. ...[more]
Hoefvormige clubfauteuil met bruin schaapsleer bekleed, aangekocht bij Vorm & Stijl. ...[more]
Lot van 3 halve romp scheepsmodellen op wandplateau, w.o. Draken.
Art Deco tafellampje met albasten kap, h. 41 cm. (randschilfer)
Serie van 10 aardewerk voorraad- en kruidenpotten met tekst en bloemdecor, gemerkt: Gretl. (div.
Serie van 10 aardewerk voorraad- en kruidenpotten met tekst en bloemdecor, gemerkt: Gretl. (div. kwal.)
Houten wandplaquette met doorsnede van sloep "Argonaut", 107 x 32 cm.
Marmeren sculptuur met uitgehakte fossielen in ammoniet vormen, 98 x 55 cm.
Aardewerk vaas met gestileerd decor, gemerkt H. Bequet Quaregnon, Belgie 50-er jaren, h. 40 cm.
Polarex Symach 9 mm telescoop op statief, h. 53 cm.
Dazor-floating fixture lamp met loep, type 270 25 3XL, St. Louis USA, ca. 1950.
Ichiko metalen schaalmodel van een Mercedes-Benz 300 SE met wrijving drive, Japan ca. 1980. in
Ichiko metalen schaalmodel van een Mercedes-Benz 300 SE met wrijving drive, Japan ca. 1980. in originele verpakking.
Aardewerk tableau met relief decor van gezicht, ges. achterzijde Karel van Wilk 2003, getiteld
Aardewerk tableau met relief decor van gezicht, ges. achterzijde Karel van Wilk 2003, getiteld Montezuma's glimlach, 62 x 73 cm.
Lot diverse model locomotieven, w.o. blik
Lot van 3 kunststof gegoten miniatuur schepen, w.o. ponton en botter.
Amsterdamse school tafellamp op bronzen voet en glazen kap, ca. 1920, h. 68 cm.
Bronzen design 3-lichts tafelkandelaar, h. 17 cm.Bronse design 3-lights table candlestick holder, h.
Bronzen design 3-lichts tafelkandelaar, h. 17 cm.Bronse design 3-lights table candlestick holder, h. 17 cm.
Bronzen Art Deco sculptuur dame, ges. C. Morin, h. 18 cm.
Bronzen buste van dame met Scheveningse klederdracht, ges. Betsy Verstijnen, fonderie artistique
Gipsen buste van oude dame met Scheveningse klederdracht, t.a. Betsy Verstijnen, h. 43 cm.
Bronzen Art Deco 6-lichts hanglamp met glazen vlamkapjes.
Zwart aardewerk Italiaanse vaas als lampvoet met 2 grepen, onderzijde gemerkt: L'Arte Del Vasalo
Zwart aardewerk Italiaanse vaas als lampvoet met 2 grepen, onderzijde gemerkt: L'Arte Del Vasalo Obvieto 99 Paolo Golia, h. 37 cm.
Gietijzeren cache-pot voorzien van reliëf decor van bloemen afgezet met handgrepen in de vorm van
Lot van 9 boeken door Louis Couperus met handtekenigen.
Stel gestoken houten bruidsbeelden van man en vrouw, Bali, h. 40 cm.
Houten gestoken sculptuur van vechtende Garuda met draak, Indonesie, h. 43 cm.
Houtsnede, letter van het Chinese alfabet, ges. Kichiemon Okamura, ca. 1916, 44 x 34 cm.
Stel sculpturen van man en vrouw, h. 40 cm.
Art Deco tafellamp op deels houten voet met opaalglazen kap, h. 52 cm.
Art Deco tafellamp met glazen schaalkap, h. 63 cm.
Kristalen 7 delen waterset met 6 glazen en kan, h. 28 cm.Cristal water set, 6 glasses and a jug,
Kristalen 7 delen waterset met 6 glazen en kan, h. 28 cm.Cristal water set, 6 glasses and a jug, h. 28 cm.
Kristalen 7 delen wiskeyset met 6 glazen en karaf, h. 28 cm.Cristal wiskey set, 6 glasses and a
Kristalen 7 delen wiskeyset met 6 glazen en karaf, h. 28 cm.Cristal wiskey set, 6 glasses and a karafe, h. 28 cm.
Stel blank met zwart glazen 1-lichts kandelaars, h. 20 cm.A pair of glass candlesticks, h. 20 cm.
Kristalen 7 delen champagneset met 6 glazen en koeler, h. 21 cm.Cristal champagne set, 6 glasses and
Kristalen 7 delen champagneset met 6 glazen en koeler, h. 21 cm.Cristal champagne set, 6 glasses and a cooler, h. 21 cm.
Stel kristallen dekselcoupes, h. 35 cm.A pair of craistal coupes, h. 35 cm.
Lot van een kristallen coupe op schotel en een kristallen schuitje met ruitslijpsel. (randschilfers)
Bronzen Amsterdamse school 12-lichts kaarsenkroon met vetranden, ca. 1920.
Deels smeedijzeren staande schemerlamp met glazen bloemkapjes, h. 192 cm.
Stel kristallen 1-lichts kandelaars, h. 30 cm.A pair of cristal candlesticks, h. 30 cm.
Kristallen ronde fruitschaal op hoge voet, h. 24, diam. 34 cm.Cristal fruit bowl, h. 24, diam. 34
Kristallen ronde fruitschaal op hoge voet, h. 24, diam. 34 cm.Cristal fruit bowl, h. 24, diam. 34 cm.
Lot van 3 opaline glazen bruidsvazen met verguld decor, Duitsland .
Lot tin, w.o. terrine (vermoedelijk ca. 1765) hierbij een brandewijnkom, jachtbekers, maatbekers,
Lot tin, w.o. terrine (vermoedelijk ca. 1765) hierbij een brandewijnkom, jachtbekers, maatbekers, e.a.
Een lot bestaande uit 6 diverse wandversieringen, met onder andere voorstelling van een bad.
Lot van 3 tinnen borden, 18e eeuw, w.o. diam. 38 cm.
Lot van 3 merklappen, w.o. een ingelijst, gedat. 1788, 47 x 48 cm.
Bronzen dekseldoos als vogel, China 20e eeuw, h. 25 cm.
1814 item(s)/page