No Image
(4 day sale)
library_books Catalogue

  • 11:00 - 17:00 CEST
  • 11:00 - 17:00 CEST
  • 11:00 - 17:00 CEST
  • 11:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

1814 item(s)
  • 1814 item(s)

Chromen design bijzettafel met glazen blad, h. 66 diam. 60 cm.Chroome design side table with glass sheet, h. 66 diam. 60 cm.

Houten gestoken deels white wash opiumtafel, h. 70 br. 156 d. 70 cm.Wooden carved partly white wash opium table, h. 70 w. 156 d. 70 cm.

Serie van 8 stoelen, w.o. 2 armstoelen hierbij een tafel met glazen blad op poten in de vorm van olifantstanden, h. (1 poot defect)

Wandtafel met glazen blad rustend op poten in de vorm van olifant tanden, h. 73, br. 120, d. 50 cm. (blad beschadigd)

Messing salontafel met 2 glasplaten geflankeerd door zittende leeuwen, h. 43, br. 140, d. 80 cm. (glasplaat defect)

Lot van 2 tafellampen en plafondlamp.

Stel Arend fauteuils met blauwe stoffering.

Armfauteuil met bruin leer bekleed, aangekocht bij Vorm & Stijl. ...[more]

Polarex Symach 9 mm telescoop op statief, h. 53 cm.

Ichiko metalen schaalmodel van een Mercedes-Benz 300 SE met wrijving drive, Japan ca. 1980. in originele verpakking.

Aardewerk tableau met relief decor van gezicht, ges. achterzijde Karel van Wilk 2003, getiteld Montezuma's glimlach, 62 x 73 cm.

Lot diverse model locomotieven, w.o. blik

Zwart aardewerk Italiaanse vaas als lampvoet met 2 grepen, onderzijde gemerkt: L'Arte Del Vasalo Obvieto 99 Paolo Golia, h. 37 cm.

Stel sculpturen van man en vrouw, h. 40 cm.

Art Deco tafellamp met glazen schaalkap, h. 63 cm.

Kristalen 7 delen wiskeyset met 6 glazen en karaf, h. 28 cm.Cristal wiskey set, 6 glasses and a karafe, h. 28 cm.

Kristalen 7 delen champagneset met 6 glazen en koeler, h. 21 cm.Cristal champagne set, 6 glasses and a cooler, h. 21 cm.

Lot van een kristallen coupe op schotel en een kristallen schuitje met ruitslijpsel. (randschilfers)

Lot van 3 tinnen borden, 18e eeuw, w.o. diam. 38 cm.

  • 1814 item(s)