1814 item(s)/page
Lot van 7 celadon kopjes, 5 schoteltjes en 3 rijstlepels, herkomst Vung Tau Cargo Christie's,
Lot van een celadon kom, diam. 14 cm. (randschilfer), en 2 blauw/wit porseleinen kommen, (1 x
Lot van een Yongzheng kom met met decor van perziken en vleermuizen, met zegelmerk, China 20e
Porseleinen Swatow "Zhangshou" schotel met centraal een gestilerde "Fu" karakter, wat staat voor
Porseleinen chine de commande wapenbord met decor van "Grote wapen" van Koning van Pruisen, China
Porseleinen chine de commande wapenbord met decor van "Grote wapen" van Koning van Pruisen, China 20e eeuw, diam. 39 cm.
Stel rechthoekige porseleinen plaquette's met decor van man met paarden en zittende figuur, China
Stel rechthoekige porseleinen plaquette's met decor van man met paarden en zittende figuur, China 20e eeuw, 36 x 25 cm.
Porselein polychroom octagonale koepelvormgige dekseldoos waarin gestapelde bakjes, en 3 lades met
Porseleinen houder met draken decor en 5 kalligrafie penselen, china 20e eeuw, h. 42, br. 35 cm.
Porseleinen theepot met decor van spelende zotjes op porseleinen komfoor met decor van vleermuizen
Porseleinen penseelspoeler (Bitong) met polychroom doorlopend decor van figuren in landschap,
Porseleinen Famille Noir diabolo vormige dekseldoos met decor van 5-tenige draak en feniks, China
Porseleinen Famille Noir diabolo vormige dekseldoos met decor van 5-tenige draak en feniks, China 20e eeuw, h. 9, br. 21, d. 13 cm..
Porseleinen theebus met tinnen dop en famille verte decor van figuren bij Qilin, China 20e eeuw,
Porseleinen theebus met tinnen dop en famille verte decor van figuren bij Qilin, China 20e eeuw, h. 11 cm.
Porseleinen schaal met millefleur decor van bloemen, centraal decor van draak en vogel, China
Lot van 6 porseleinen borden w.o. decor van 2 europese dames in landschap,en een met decor van
Lot van 6 porseleinen borden w.o. decor van 2 europese dames in landschap,en een met decor van Shao met gestippeld sikahert, China 20e eeuw..
Lot van een polychroom porseleinen penselendoos met decor van draken en Feniks, gemerkt met 6
Lot van porseleinen meerkleurige Meiping vaas, 2 ossenbloed vaasjes, ossenbloed pelgrimfles en 3
Lot van porseleinen meerkleurige Meiping vaas, 2 ossenbloed vaasjes, ossenbloed pelgrimfles en 3 diverse kopjes, divers gemerkt, China 20e eeuw
Lot van een 2 celadon pijlenvazen, schenkkan, theebus en 3 kommen, China 20e eeuw
Porseleinen gemberpot met decor van karakter in cartouches omringd door vliegende vogels in de Wanli
Porseleinen pelgrimfles met decor van cartouches, China 20e eeuw, h. 37 cm.
Porseleinen bloempot met decor van Hoogwaardigheidsbekleders in landschap, met zegelmerk, China
Porseleinen bloempot met decor van Hoogwaardigheidsbekleders in landschap, met zegelmerk, China 20e eeuw, h. 28 cm.
Kapitale porseleinen Kangxi octagonale balustervormige dekselvaas met vakverdeling waarin decor
Porseleinen trompetvaas met decor van baars en onderwater planten, gemerkt met 8 karakters, China
Porseleinen trompetvaas met decor van baars en onderwater planten, gemerkt met 8 karakters, China 20e eeuw, h. 46 cm.
Porseleinen Meiping vaas met decor van figuren in tuin en bloemenrand, gemerkt met 6 karakter, China
Porseleinen Meiping vaas met decor van figuren in tuin en bloemenrand, gemerkt met 6 karakter, China 20e eeuw, h. 38 cm.
Porseleinen dekselpot met Famille Verte doorlopend decor van hoogwaardigheidsbekleders, China 19e
Stel porseleinen siervazen op 8-kantige voet met decor van bloemen, China 20e eeuw, h. 29 cm.
Stel porseleinen dekselpotten met decor van krijgers, Kangxi gemerkt met 6 karakters, China 20e
Stel porseleinen dekselpotten met decor van krijgers, Kangxi gemerkt met 6 karakters, China 20e eeuw, h. 29 cm.
Stel polychroom porseleinen gu vazen met doorlopend decor van lange lijzen en zotjes in tuin,
Stel polychroom porseleinen gu vazen met doorlopend decor van lange lijzen en zotjes in tuin, China 20e eeuw, h. 48, diam. 23 cm.
Porseleinen celadon trompetvaas met blauw/wit decor van feniks, China 1862-1875, h. 60 cm. (
Porseleinen celadon trompetvaas met blauw/wit decor van feniks, China 1862-1875, h. 60 cm. (randschilfertjes)
Porseleinen penseelspoeler met doorlopend decor van figuren in tuin en karakters, onderzijde gemerkt
Porseleinen pijlenvaas met rood decor van Arabische tekens, China 20e eeuw, h. 34 cm.
Porseleinen dekselpot op verhoogde voet met decor van sprinkhaan, rotspartij en vogels, zegelmerk
Porseleinen dekselpot op verhoogde voet met decor van sprinkhaan, rotspartij en vogels, zegelmerk Qianlong, China 20e eeuw, h. 29 cm.
Porseleinen vaas met decor van draken en bloemen, zegelmerk Qianlong, China 20e eeuw, h. 39 cm.
Stel porseleinen dekselpotten met decor van figuren in landschap, Kangxi gemerkt met 6 karakters,
Stel porseleinen dekselpotten met decor van figuren in landschap, Kangxi gemerkt met 6 karakters, China 20e eeuw, h. 29 cm.
Porseleinen octagonale Japans Arita vaas met vlakverdeling waarin afwisselend decor van vogels en
Stel porseleinen dekselvazen met decor van bloesemboom, vogels en rotspartijen, China 20e eeuw, h.
Stel porseleinen dekselvazen met decor van bloesemboom, vogels en rotspartijen, China 20e eeuw, h. 36 cm.
Lot bestaande uit 9 Imari borden en schotels, Meiji-periode, Japan 1868-1913A collection of 9
Lot bestaande uit 9 Imari borden en schotels, Meiji-periode, Japan 1868-1913A collection of 9 Imari plates and dishes, Meiji-period, Japan
Stel porseleinen vazen met Imari decor van vogels en bloemen, Japan 19e eeuw, h. 38 cm.
Stel Japans Goud Imari porseleinen schalen, rond en gebombeerd en o.a. met decor van pijnbomen in
Lot diverse Japans Imari porselein, w.o. vier geschulpte kommen, een grote, twee kleinere en een
Japans Goud-Imari porseleinen schaal, bloemvormig en vijflobbig, gemerkt met vier karakters merk "
Stel porseleinen sculpturen van zittende honden, China 20e eeuw, h. 30 cm.
Stel porseleinen Meiping vazen met cartouches met decor van Whipping willow, China 20e eeuw, h. 28
Stel porseleinen neksteunen als echtpaar, China 20e eeuw, h. 24, br. 39 cm.
Blanc de chine Guanyin met duizend armen, met zegelmerk, China 20e eeuw, h. 54 cm.
Porseleinen vaas met decor van 5-tenige draken en bloemen, China 20e eeuw, h. 29, diam. 32 cm.
Porseleinen Kangxi-stijl paraplubak met decor van hoogwaardigheidsbekleders, China 20e eeuw, h. 48
Porseleinen Kangxi-stijl paraplubak met decor van hoogwaardigheidsbekleders, China 20e eeuw, h. 48 cm.
Porseleinen wandschotel met papegaaien en bloemdecor, China 20e eeuw, diam. 40 cm.
Porseleinen siervaas als 2 pauwen met decor van 5-tenige draak, China 20e eeuw, h. 27 cm.
Stel porseleinen cache-pots met cartouches van vogels in landschap decor, China 20e eeuw, h. 23,
Stel porseleinen cache-pots met cartouches van vogels in landschap decor, China 20e eeuw, h. 23, diam. 40 cm.
Porseleinen balustervormige vaas geflankeerd door drakengrepen en decor van figuren in landshap,
Porseleinen balustervormige vaas geflankeerd door drakengrepen en decor van figuren in landshap, China 20e eeuw, h. 42 cm.
Celadon schaal met verborgen decor van 5-tenige draak en Feniks, China 20e eeuw, diam. 20 cm. in
Celadon schaal met verborgen decor van 5-tenige draak en Feniks, China 20e eeuw, diam. 20 cm. in verpakking.
Porseleinen maanfles met decor van rivierlandschap met vissers, China 20e eeuw, h. 30 cm.
Serie van 3 porseleinen flessen met smalle hals en decor van figuur in landschap, bamboe en
Serie van 3 porseleinen flessen met smalle hals en decor van figuur in landschap, bamboe en vissers op rivier, China 20e eeuw, h. 27 cm.
Porseleinen siervaas met 2 drakengrepen en decor van draken in achtervolging van de vlammende parel,
Lot van 2 porseleinen plaquettes met polychroom decor van dame in houten kader, China 20e eeuw,
Lot van 2 porseleinen plaquettes met polychroom decor van dame in houten kader, China 20e eeuw, 120 x 36 cm.
Porseleinen dekselvaas met decor van figuren en paarden, China 20e eeuw, h. 24 cm. (dekselrand met
Porseleinen dekselvaas met decor van figuren en paarden, China 20e eeuw, h. 24 cm. (dekselrand met randschilfers)
Porseleinen 8-kantige vaas geflankeerd door drakengrepen en decor van figuren in landshap, China 20e
Porseleinen 8-kantige vaas geflankeerd door drakengrepen en decor van figuren in landshap, China 20e eeuw, h. 42 cm.
Porseleinen vaas met decor van heesters, vogels en vlinder in medaillon met 2 grepen, gemerkt 4
Porseleinen vaas met decor van heesters, vogels en vlinder in medaillon met 2 grepen, gemerkt 4 karakters, China 20e eeuw, h. 60 cm.
1814 item(s)/page