No Image
(4 day sale)
library_books Catalogue

Auction dates


Viewing dates

  • 11:00 - 17:00 CEST
  • 11:00 - 17:00 CEST
  • 11:00 - 17:00 CEST
  • 11:00 - 17:00 CEST

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Venue address

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

Auction house

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Refine your search

Estimate

Filter by Price Range

Category

1814 item(s)
  • List
  • Grid
  • 1814 item(s)
    /page

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

GRAAS, GUST (1924), ges. r.m., Reflets d'Islande (1976), gemengde techniek op doek 110 x 100 cm.Graas, Gust (1924), signed, reflections of Iceland...

GRAAS, GUST (1924), ges. r.o., abstract, tweeluik op doek (1994) 130 x 200 cm.Graas, Gust (1924), signed, abstract, dyptich, canvas 130 x 200 cm.

VREDE, ANTON (1953), ges. m.o., Joko Lama, doek 140 x 200 cm.Vrede, Anton (1953), signed, Joko Lama, canvas 140 x 200 cm.

LUSSANET, PAUL DE (1940), ges m.o., staande figuur (1987), gemengde techniek op papier 168 x 98 cm.Lussanet, Paul de (1940), signed, standing figu...

BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), onges, compositie, doek 180 x 180 cm.BEN ALI, RACHID (BORN 1978), unsigned, composition, oil on canvas 180 x 180 cm.

BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), onges, compositie 'Mega Mania', doek 180 x 180 cm.BEN ALI, RACHID (BORN 1978), unsigned, composition 'Mega Mania', oi...

ONBEKEND, zonder signatuur, naakt liggend op steenblokken, foto/print 85 x 177 cm. (ijzeren frame zonder glas)Unknown, not signed, lying nude, pr...

KINGMA, LIEUWE (1957), ges. r.o., voorjaar in de Provence, doek 140 x 160 cm.Kingma, Lieuwe, signed, spring in the Provence, canvas 140 x 160 cm.

PUTTEN, HENDRI VAN DER (1940), ges. verso, geel abstract (1989), doek 350 x 200 cm. (gaatje)Putten, Hendri van der, signed, yellow abstract, canva...

PUTTEN, HENDRI VAN DER (1940), ges. verso, geel abstract (1989), doek 350 x 200 cm.Putten, Hendri van der, signed, yellow abstract, canvas 350 x 2...

ALTENA, ALLIE VAN (1952), ongesigneerd, abstract, tekening in houtskool, 152 x 121 cm.Altena, Allie van, not signed, abstract, charcoal drawing, 1...

Jubileumcadeau in de vorm van een lichtbak met stilistische voorstellingen van o.a. een kraan, schip en molen, uit glas, kunststof, hout, verlic...

DEURZEN, SANDER VAN (GEB. 1974), ges. en gedat.'03 verso, 'Fast-Food Toys', doek 150 x 150 cm.DOORS, SANDER VAN (BORN 1974), sign. and dated '03 ...

BENKö, MARIANNE, ges. verso, abstract (1997), doek 100 x 150 cm.Benkö, Marianne, signed, abstract, canvas 100 x 150 cm.

SCHUTTE, MARIAN, ges. verso, witte bloem (Vita), doek 150 x 130 cm.Schutte, Marian, signed, white flower, canvas 150 x 130 cm.

NIEUWENHUIS, ADRIAAN (1957), ges. r.o., Veules-les-Roses, doek 150 x 100 cm.Nieuwenhuis, Adriaan, signed, Veules-les-Roses, canvas 150 x 100 cm.

YBANEZ, MIGUEL (1946), ges. l.o., vogel en slak (1997), gemengde techniek op papier, 87 x 153 cm.Ybanez, Miguel (1946), signed, bird and snail, mi...

ONBEKEND, zonder signatuur, Geel abstract, doek, 21-delig, 150 x 213 cm.Unknown, not signed, yellow abstract, canvas 150 x 213 cm.

GRIMM, ARTY (1950), ges. m.l., abstract, doek 140 x 100 cm.Grimm, Arty (1950), signed, abstract, canvas 140 x 100 cm.

KURPERSHOEK, LOES (1948), ges. l.o., abstract (1990), doek 180 x 80 cm.Kurpershoek, Loes, signed, abstract, canvas 180 x 80 cm.

WOLVECAMP, THEO (1925-1992), ges. r.o., abstract, litho (59/150,1989) 98 x 84 cm.Wolvecamp, Theo (1925-1989), signed, abstract, lithography 98 x 8...

YBANEZ, MIGUEL (1946), ges. m.o., abstract (1989), doek 150 x 255 cm.Ybanez, Miguel (1946), signed, abstract (1989), canvas 150 x 255 cm.

VEEN, FRANS VAN (1950), ges. r.o., Bamboescherm (1981), pastel 127 x 250 cm.Veen, Frans van, signed, bamboo screen, pastel 127 x 250 cm.

PLATTEL, IMKE (1960), zonder signatuur, gele boot, board 113 x 105 cm.Plattel, Imke, not signed, yellow boat, board 113 x 105 cm.

BAAS, JAN (1960), ges. l.o., blauw abstract (1994), doek 120 x 100 cm.Baas, Jan, signed, abstract in blue, canvas 120 x 100 cm.

SAUERBIER, GINO (1969), ges. r.o., vogels, doek 100 x 100 cm.Sauerbier, Gino, signed, birds, canvas 100 x 100 cm.

NIEUENDIJK, HELEN (GEB. 1946), ges. en gedat. Rome '88 r.o., figuren bij de Trevifontein, potlood en pastel 90 x 25 cm.

GRASSERE, GERARD (1915-1994),ges. en gedat. '81 r.b. genummerd verso 91, 'compositie Muzikale geluiden', doek 85 x 80 cm.

NIEUWENDIJK, HELEN (GEB. 1946), ges. en gedat. '91 r.o., abstract compositie met vrouwfiguur, olieverf op papier 90 x 65 cm.

BEEKMAN, TJEBBE (1972), ges. verso, twee vrouwenfiguren (2000), doek 75 x 75 cm. -op dit kavel is volgrecht van toepassing-

SAYENKO, RUSLAN, ges. r.o., geometrische figuren (1997), doek 65 x 75 cm.Sayenko, Ruslan, signed, geometric figures (1997), canvas 65 x 75 cm.

FAUBLéE, MICHEL (1939), ges. r.o., guirlande van bloemen en fruit (1995), board 130 x 97 cm.Faublée, Michel (1939), signed, flowers, board 130 x 9...

RELANGE, JEAN MAXIME (1938-2017), ges. r.o., zeilboten (les voiliers rouge), doek 73 x 100 cm.Relange, Jean Maxime (1938-2017), signed, sailboats,...

VELDE, BRAM VAN (1895-1981), gemon. BvV l.o., compositie, litho 90/100 98 x 62 cm.VLEDE, BRAM VAN (1895-1981), monogrammed BvV l.l., composition,...

UECKER, GUNTHER (GEB. 1930), ges. en gedat. '91 r.o., 'Splitter', litho 145/200 29,5 x 42 cm.UECKER, GUNTHER (GEB. 1930), signed and dated '91 l.r...

KUIJPERS, THEO (GEB. 1939), ges. en gedat. '88 l.o., compositie, gem. tech. 70 x 50 cm.KUIJPERS, THEO (BORN 1939), signed and dated '88 l.l., com...

KEIZER, JERRY (1938-2016), ges. en gedat. '70 verso, compositie met rode bal, doek 100 x 135 cm. -gaatje in doek-KEIZER, JERRY (1938-2016), signe...

ALECHINSKY, PIERRE (GEB. 1927), ges. en gedat. 1979 r.o., Frontière naturelle sur aquarellade', ets opgehoogd met aquarel 6/20 94 x 63 cm.ALECH...

YBANEZ, MIGUEL (1946), ges. m.o., abstract, drieluik, gemengde techniek op paneel 87 x 110 cm.Ybanez, Miguel (1946), signed, abstract, tryptich, m...

MIDDENDORF, CHRISTIANE (1961), ges. verso, abstract, doek 120 x 80 cm.Middendorf, Christiane, signed, abstract, canvas 120 x 80 cm.

GRAAS, GUST (1924), ges. r.o., landschap (1995) 80 x 100 cm. (krasjes)Graas, Gust (1924), signed, landscape, canvas 80 x 100 cm. (scratches)

MIDDENDORF, CHRISTIANE (1961), ges. verso, Lava, pendant op doek, 80 x 80 cm. (2x)Middendorf, Christiane, signed, Lava, pendant 80 x 80 x 2

Loading...Loading...
  • 1814 item(s)
    /page

Recently Viewed Lots