1814 item(s)/page
GRAAS, GUST (1924), ges. r.m., Reflets d'Islande (1976), gemengde techniek op doek 110 x 100 cm.
GRAAS, GUST (1924), ges. r.o., abstract, tweeluik op doek (1994) 130 x 200 cm.Graas, Gust (1924),
GRAAS, GUST (1924), ges. r.o., abstract, tweeluik op doek (1994) 130 x 200 cm.Graas, Gust (1924), signed, abstract, dyptich, canvas 130 x 200 cm.
VREDE, ANTON (1953), ges. m.o., Joko Lama, doek 140 x 200 cm.Vrede, Anton (1953), signed, Joko Lama,
VREDE, ANTON (1953), ges. m.o., Joko Lama, doek 140 x 200 cm.Vrede, Anton (1953), signed, Joko Lama, canvas 140 x 200 cm.
LUSSANET, PAUL DE (1940), ges m.o., staande figuur (1987), gemengde techniek op papier 168 x 98 cm.
ONBEKEND, onduid. ges. r.o., abstract, doek 180 x 180 cm.Unknown, abstract, canvas 180 x 180 cm.
MING, CUI AI (GEB. 1970), ges. en gedat. 2007 r.o., 'Boy with frog', doek 145,5 x 100,5 cm.
BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), onges, compositie, doek 180 x 180 cm.BEN ALI, RACHID (BORN 1978),
BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), onges, compositie, doek 180 x 180 cm.BEN ALI, RACHID (BORN 1978), unsigned, composition, oil on canvas 180 x 180 cm.
BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), onges, compositie 'Mega Mania', doek 180 x 180 cm.BEN ALI, RACHID (BORN
ONBEKEND, zonder signatuur, naakt liggend op steenblokken, foto/print 85 x 177 cm. (ijzeren frame
KINGMA, LIEUWE (1957), ges. r.o., voorjaar in de Provence, doek 140 x 160 cm.Kingma, Lieuwe, signed,
KINGMA, LIEUWE (1957), ges. r.o., voorjaar in de Provence, doek 140 x 160 cm.Kingma, Lieuwe, signed, spring in the Provence, canvas 140 x 160 cm.
PUTTEN, HENDRI VAN DER (1940), ges. verso, geel abstract (1989), doek 350 x 200 cm. (gaatje)
PUTTEN, HENDRI VAN DER (1940), ges. verso, geel abstract (1989), doek 350 x 200 cm.Putten, Hendri
ALTENA, ALLIE VAN (1952), ongesigneerd, abstract, tekening in houtskool, 152 x 121 cm.Altena,
Jubileumcadeau in de vorm van een lichtbak met stilistische voorstellingen van o.a. een kraan, schip
SCHAPERKOTTER, GERARD (1914-2006), ges. en gedat. '95 r.o., compositie, gouache 28 x 38 cm.
DEURZEN, SANDER VAN (GEB. 1974), ges. en gedat.'03 verso, 'Fast-Food Toys', doek 150 x 150 cm.DOORS,
BENKö, MARIANNE, ges. verso, abstract (1997), doek 100 x 150 cm.Benkö, Marianne, signed, abstract,
BENKö, MARIANNE, ges. verso, abstract (1997), doek 100 x 150 cm.Benkö, Marianne, signed, abstract, canvas 100 x 150 cm.
SCHUTTE, MARIAN, ges. verso, witte bloem (Vita), doek 150 x 130 cm.Schutte, Marian, signed, white
SCHUTTE, MARIAN, ges. verso, witte bloem (Vita), doek 150 x 130 cm.Schutte, Marian, signed, white flower, canvas 150 x 130 cm.
NIEUWENHUIS, ADRIAAN (1957), ges. r.o., Veules-les-Roses, doek 150 x 100 cm.Nieuwenhuis, Adriaan,
NIEUWENHUIS, ADRIAAN (1957), ges. r.o., Veules-les-Roses, doek 150 x 100 cm.Nieuwenhuis, Adriaan, signed, Veules-les-Roses, canvas 150 x 100 cm.
YBANEZ, MIGUEL (1946), ges. l.o., vogel en slak (1997), gemengde techniek op papier, 87 x 153 cm.
ONBEKEND, zonder signatuur, Geel abstract, doek, 21-delig, 150 x 213 cm.Unknown, not signed,
ONBEKEND, zonder signatuur, Geel abstract, doek, 21-delig, 150 x 213 cm.Unknown, not signed, yellow abstract, canvas 150 x 213 cm.
GRIMM, ARTY (1950), ges. m.l., abstract, doek 140 x 100 cm.Grimm, Arty (1950), signed, abstract,
GRIMM, ARTY (1950), ges. m.l., abstract, doek 140 x 100 cm.Grimm, Arty (1950), signed, abstract, canvas 140 x 100 cm.
KURPERSHOEK, LOES (1948), ges. l.o., abstract (1990), doek 180 x 80 cm.Kurpershoek, Loes, signed,
KURPERSHOEK, LOES (1948), ges. l.o., abstract (1990), doek 180 x 80 cm.Kurpershoek, Loes, signed, abstract, canvas 180 x 80 cm.
WOLVECAMP, THEO (1925-1992), ges. r.o., abstract, litho (59/150,1989) 98 x 84 cm.Wolvecamp, Theo (
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '90 r.o., compositie met beest, litho e/a 23 x 31 cm.
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '90 r.o., kat, vogel en muzieknoten, litho e/a 23 x 30 cm.
YBANEZ, MIGUEL (1946), ges. m.o., abstract (1989), doek 150 x 255 cm.Ybanez, Miguel (1946),
YBANEZ, MIGUEL (1946), ges. m.o., abstract (1989), doek 150 x 255 cm.Ybanez, Miguel (1946), signed, abstract (1989), canvas 150 x 255 cm.
VEEN, FRANS VAN (1950), ges. r.o., Bamboescherm (1981), pastel 127 x 250 cm.Veen, Frans van, signed,
VEEN, FRANS VAN (1950), ges. r.o., Bamboescherm (1981), pastel 127 x 250 cm.Veen, Frans van, signed, bamboo screen, pastel 127 x 250 cm.
PLATTEL, IMKE (1960), zonder signatuur, gele boot, board 113 x 105 cm.Plattel, Imke, not signed,
PLATTEL, IMKE (1960), zonder signatuur, gele boot, board 113 x 105 cm.Plattel, Imke, not signed, yellow boat, board 113 x 105 cm.
BAAS, JAN (1960), ges. l.o., blauw abstract (1994), doek 120 x 100 cm.Baas, Jan, signed, abstract in
BAAS, JAN (1960), ges. l.o., blauw abstract (1994), doek 120 x 100 cm.Baas, Jan, signed, abstract in blue, canvas 120 x 100 cm.
SAUERBIER, GINO (1969), ges. r.o., vogels, doek 100 x 100 cm.Sauerbier, Gino, signed, birds,
SAUERBIER, GINO (1969), ges. r.o., vogels, doek 100 x 100 cm.Sauerbier, Gino, signed, birds, canvas 100 x 100 cm.
VIJLBRIEF, ERNST (1934-2010), ges. en gedat. febr. '63, compositie, doek 65 x 65 cm.
NIEUENDIJK, HELEN (GEB. 1946), ges. en gedat. Rome '88 r.o., figuren bij de Trevifontein, potlood en
NIEUENDIJK, HELEN (GEB. 1946), ges. en gedat. Rome '88 r.o., figuren bij de Trevifontein, potlood en pastel 90 x 25 cm.
GRASSERE, GERARD (1915-1994), ges. en gedat. '85 l.b., compositie, board 70 x 50 cm.
GRASSERE, GERARD (1915-1994),ges. en gedat. '81 r.b. genummerd verso 91, 'compositie Muzikale
GRASSERE, GERARD (1915-1994),ges. en gedat. '81 r.b. genummerd verso 91, 'compositie Muzikale geluiden', doek 85 x 80 cm.
BLEYENBERG, KAREL (1913-1981), gemon. KB l.o. en ges. en gedat. '76 verso, compositie 115 x 90 cm.
NIEUWENDIJK, HELEN (GEB. 1946), ges. en gedat. '91 r.o., abstract compositie met vrouwfiguur,
NIEUWENDIJK, HELEN (GEB. 1946), ges. en gedat. '91 r.o., abstract compositie met vrouwfiguur, olieverf op papier 90 x 65 cm.
CHEE CHEE, BENJAMIN (1944-1977), ges. en gedat. '77 l.o., beweging van vogel, zeefdruk 41 x 54 cm.
BEEKMAN, TJEBBE (1972), ges. verso, twee vrouwenfiguren (2000), doek 75 x 75 cm. -op dit kavel is
BEEKMAN, TJEBBE (1972), ges. verso, twee vrouwenfiguren (2000), doek 75 x 75 cm. -op dit kavel is volgrecht van toepassing-
SAYENKO, RUSLAN, ges. r.o., geometrische figuren (1997), doek 65 x 75 cm.Sayenko, Ruslan, signed,
SAYENKO, RUSLAN, ges. r.o., geometrische figuren (1997), doek 65 x 75 cm.Sayenko, Ruslan, signed, geometric figures (1997), canvas 65 x 75 cm.
FAUBLéE, MICHEL (1939), ges. r.o., guirlande van bloemen en fruit (1995), board 130 x 97 cm.Faublée,
RELANGE, JEAN MAXIME (1938-2017), ges. r.o., zeilboten (les voiliers rouge), doek 73 x 100 cm.
ONBEKEND, ges. l.o.: D96, huis, doek 100 x 135 cm.Unknown, signed D96, house, canvas 100 x 135 cm.
MOTZ, WIM, ges. en gedat. '60 l.o.,, compositie, litho 37 x 36 cm.
VELDE, BRAM VAN (1895-1981), gemon. BvV l.o., compositie, litho 90/100 98 x 62 cm.VLEDE, BRAM VAN (
VELDE, BRAM VAN (1921-2012), ges. r.o., compositie, litho 160/190 42 x 32 cm.
HUSSEM, WILLEM (1900-1974), ges. m.o., compositie, zeefdruk 30/40 74 x 54 cm.
UECKER, GUNTHER (GEB. 1930), ges. en gedat. '91 r.o., 'Splitter', litho 145/200 29,5 x 42 cm.UECKER,
KUIJPERS, THEO (GEB. 1939), ges. en gedat. '88 l.o., compositie, gem. tech. 70 x 50 cm.KUIJPERS,
BREGMAN, KLAAS, onges. 'Kabre', stel doeken 50 x 50 cm.
Onbekend, onduid. gemon. r.b., compositie, doek 70 x 60 cm.
KEIZER, JERRY (1938-2016), ges. en gedat. '70 verso, compositie met rode bal, doek 100 x 135 cm. -
ALECHINSKY, PIERRE (GEB. 1927), ges. en gedat. 1979 r.o., Frontière naturelle sur aquarellade',
YBANEZ, MIGUEL (1946), ges. m.o., abstract, drieluik, gemengde techniek op paneel 87 x 110 cm.
MIDDENDORF, CHRISTIANE (1961), ges. verso, abstract, doek 120 x 80 cm.Middendorf, Christiane,
MIDDENDORF, CHRISTIANE (1961), ges. verso, abstract, doek 120 x 80 cm.Middendorf, Christiane, signed, abstract, canvas 120 x 80 cm.
WIRTZA, W., met sign. r.o. abstracte voorstelling, board 48 x 48 cm.
VEDOVA, I., met sign. l.o. abstracte voorstelling, doek 40 x 60 cm.
GRAAS, GUST (1924), ges. r.o., landschap (1995) 80 x 100 cm. (krasjes)Graas, Gust (1924), signed,
GRAAS, GUST (1924), ges. r.o., landschap (1995) 80 x 100 cm. (krasjes)Graas, Gust (1924), signed, landscape, canvas 80 x 100 cm. (scratches)
MIDDENDORF, CHRISTIANE (1961), ges. verso, Lava, pendant op doek, 80 x 80 cm. (2x)Middendorf,
MIDDENDORF, CHRISTIANE (1961), ges. verso, Lava, pendant op doek, 80 x 80 cm. (2x)Middendorf, Christiane, signed, Lava, pendant 80 x 80 x 2
BERVOETS, FRED (1942), ges. r.o. figuur bij kat, doek 34 x 44 cm.
1814 item(s)/page