1814 item(s)/page
Lot van 5 div. schilderijtjes w.o. visser, winterlandschap en modern
Lot van 3 schilderijen, landschap en staand meisje
Stel ovale schilderij lijsten, binnenmaat 46 x 37 cm.
Onbekend, onges. woelige zee, paneel 25 x 35 cm.
Schoolplaat met afbeelding van het Rokin te Amsterdam.
Lot van 4 div. wandversieringen w.o. boerin in interieur en landschap
ENGELMAN, MARTIN (1924-1992), ges. r.o., landschap met dieren (1961), doek 295 x 160 cm. (gaatje)
BOOG, PIET VAN DEN, ges. r.o. "lantaarn Shi-yo sha" te Nikko Tosho, doek 105 x 140 cm. -herkomst:
BOOG, PIET VAN DEN, ges. r.o. "lantaarn Shi-yo sha" te Nikko Tosho, doek 105 x 140 cm. -herkomst: Galerie Siau te Amsterdam
HEDDEMA, SIXTA (1912-1988), ges. en gedat. Jan'44 r.b., 'Kamp Jane's Sunbarry's double', hond
LEE, TERRY (1935), ges. r.o. bloemen in vaas op tafel, doek 95 x 75 cm.
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. '09 l.o., 'Twee in Éen', doek 50 x 60 cm.
FIRTH, OLIVIA (1951), ges. en gedat. 1998. "Mountain Sunset", doek 54 x 59 cm. (aangekocht bij
FIRTH, OLIVIA (1951), ges. en gedat. 1998. "Mountain Sunset", doek 54 x 59 cm. (aangekocht bij kunsthandel Rob van Rijn)
CHEMIN, MICHEL (GEB. 1945), ges. l.o., 'Trio Baroque', doek 46 x 65 cm.CHEMIN, MICHEL (GEB. 1945),
LEE, TERRY (1935), ges. r.o. bloemen in vaas op tafel, doek 95 x 95 cm.
CHEMIN, MICHEL (GEB. 1945), ges. l.o., 'Allégorie', doek 54 x 65 cm.CHEMIN, MICHEL (GEB. 1945),
CHEMIN, MICHEL (GEB. 1945), ges. l.o., 'Allégorie', doek 54 x 65 cm.CHEMIN, MICHEL (GEB. 1945), signed ll, 'Allégorie', oil on canvas 54 x 65 cm.
Franken, J. gezicht op de Montelbaanstoren te Amsterdam, doek 60 x 80 cm.
VIEGERS-RIJSSENBEEK, LIES (1922-2012), ges. r.o., stilleven met bloemen en appels, doek 100 x 120
SPIERENBURG, LEON (1952), gemon. LS en gedat. '01 r.o. Tjalk te Amsterdam. doek 80 x 100 cm. (
SPIERENBURG, LEON (1952), gemon. LS en gedat. '01 r.o. Tjalk te Amsterdam. doek 80 x 100 cm. (aangekocht bij De Galerie Haarlem)
BOOM, JAN (1922-2001), ges. l.o., havengezicht (1958), board 122 x 150 cm.Boom, Jan, signed,
BOOM, JAN (1922-2001), ges. l.o., havengezicht (1958), board 122 x 150 cm.Boom, Jan, signed, harbor view, board 122 x 150 cm.
Onbekend, onduid. ges. l.o., figuren in tuin, paneel 30 x 46 cm.
GRIMONT, THéRèSE (1901-????), ges. en gedat. 1926 r.o., meisje met boek, marouflé 46 x 39 cm.
JASPERS, DOLF (1933-1976), ges. r.o. landschap, aquarel 50 x 65 cm.
BERKES, ANTAL (1874-1938), ges. en gedat. 1931 l.o., stadsgezicht in de winter, board 43 x 53 cm.
ROOY, BEN VAN, zonder signatuur, havengezicht, doek 73 x 85 cm.Rooy, Ben van, not signed, harbor
ROOY, BEN VAN, zonder signatuur, havengezicht, doek 73 x 85 cm.Rooy, Ben van, not signed, harbor view, canvas 73 x 85 cm.
Onbekend, onges. staand meisje, doek 110 x 48 cm.
Onbekend, gemon. M.H. en gedat. 1979 r.o., Boer met stier bij waterput, achterglasschildering 20 x
Onbekend, gemon. M.H. en gedat. 1979 r.o., Boer met stier bij waterput, achterglasschildering 20 x 25 cm.
TAKAC, DRAGO, ges. en gedat. 1979 r.o., figuur in landschap, achterglasschildering 25 x 30 cm.
NIEUWENDIJK, HELEN (GEB. 1946), ges. r.o., meisje onder boom, doek 82 x 55 cm.
COLNOT, KAREL (1921-1996), ges. en gedat. '60 l.o., gezicht op Frans dorpje 'Eygalieres', inkttekening 37 x 49 cm.
Onbekend, onduid. gemon. en gedat. 1978 r.o., aan het kruis uitkijkend over het dorre land, paneel
Onbekend, onduid. gemon. en gedat. 1978 r.o., aan het kruis uitkijkend over het dorre land, paneel 36 x 51 cm.
TROSTMAN, JOSIP (GEB. 1939), ges. en gedat. '65 r.o., gezicht op de haven van vermoedelijk Sarajevo,
TROSTMAN, JOSIP (GEB. 1939), ges. en gedat. '65 r.o., gezicht op de haven van vermoedelijk Sarajevo, marouflé 60 x 42 cm.
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. '16 r.o., 'Maileon', doek 60 x 50 cm.
CSAKY, JOSEPH (1881-1971), ges. en gedat. '56 r.o., 4 naakten, roodkrijttekening 42 x 30 cm.
Onbekend, onduid. ges. l.o., havengezicht (Nieuwpoort), doek 50 x 70 cm.
WESTERMANN, GERARD (1880-1971), gemon. l.o., staand naakt met rode doek, board 74 x 58 cm.
CORDUWENER, HENK (1915-2001), ges. r.b., stilleven, paneel 30 x 42 cm.
Onbekend, onges. huizen aan gracht, aquarel 32 x 43 cm.
Onbekend, onduid. ges. r.o., dansend paar, doek 61 x 46 cm.
BEN DAVID, A.J., zonder signatuur, portret van man met rode broek, doek 124 x 72 cm.Ben David, A.J.,
BEN HAENEN, SIMONE, ges. en gedat. '82/92 r.o., vrouw aan het strand, doek 100 x 100 cm.
ONBEKEND, onduid. ges. r.o., elegante dames op de rug gezien, doek 140 x 100 cm.Unknown, 3 elegant
ONBEKEND, onduid. ges. r.o., elegante dames op de rug gezien, doek 140 x 100 cm.Unknown, 3 elegant ladies, canvas 140 x 100 cm.
BERG, CAROLIEN VAN DE, ges. r.o. "Theater XV en De Wallen XIII, tekening 38 x 28 cm.
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. '86 l.o., 'Op weg naar Art Provence', doek 40 x 50
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. '86 l.o., 'Op weg naar Art Provence', doek 40 x 50 cm.
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. '92 'Rue sur Nalzan', doek 50 x 60 cm.
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. 1988 r.o., 'Op weg naar Castel Naudary', doek 60 x
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. 1988 r.o., 'Op weg naar Castel Naudary', doek 60 x 65 cm.
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat.'86 l.o., Gezicht op huizen in de Provence, doek 46 x
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat.'86 l.o., Gezicht op huizen in de Provence, doek 46 x 60 cm.
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. 4-5-'11, bouwkeet bij bollenveld, doek 50 x 60 cm.
PLAS, NIEK VAN DER (GEB. 1954), ges. r.o., figuren aan het strand, paneel 35 x 50 cm.PLAS VAN DER
SIERHUIS, JAN (GEB. 1928), ges. l.o., gezicht op dorpje aan de kust, aquarel 48 x 62 cm.
SNEL, HAN (1925-1998), ges. en gedat. Bali '75 l.o., drie naakte dames, doek 100 x 60 cm. -op dit
HEIJLIGERS, HENDRIK (1877-1967), ges. l.o., deftige figuren stappen aan boord in Venetië, doek 100 x
VOERMAN JAN JR. (1890-1976), ges. r.o., bloemen in vaas, litho 32 x 27 cm.
KUYT, HERMAN (DE RETHEL) (1893-1978), onges., stilleven met fruit, fles en schenkkan, marouflé op
KUYT, HERMAN (DE RETHEL) (1893-1978), onges., dorpje tussen de bergen aan rivier, vermoedelijk
BIERMAN, RUDY (1921-1972), ges. en gedat. '66 l.o., stadsgezicht, aquarel 47 x 36 cm.
SLUIJTERS JR., JAN (1914-2005), ges. m.o., staand naakt, poltood/krijttekening 40 x 20 cm.
SLUIJTERS JR., JAN (1914-2005), ges. r.o., naakt, potloodtekening 38 x 25 cm.
SLUIJTERS JR., JAN (1914-2005), ges. r.o., groepstekenen van naakt, potloodtekening 29 x 41 cm.
1814 item(s)/page