1814 item(s)/page
EEDEN, PAUL LOUIS VAN (1907-1996), ges. r.o. stilleven met verfbussen en blikken, doek 64 x 59
EEDEN, PAUL LOUIS VAN (1907-1996), ges. r.o. stilleven met verfbussen en blikken, doek 64 x 59 cm. (aangekocht bij kunsthandel het Interbellum)
ROOSEN, GERARD (1869-1933), ges. r.o., stilleven met rozen in pot, doek 70 x 60 cm.
OSNAGHI, JOSEFINE (1861-1939), ges. l.b., stilleven met antiquiteiten op kanten tafelkleed, paneel
ROSSUM, JACOB VAN (1881-1963), ges. r.o., doorkijkje, doek 60 x 50 cm.
Onbekend, onges. bloemen in vaas, doek 58 x 48 cm.
GUILLAUME, PIERRE (GEB. 1954), ges. l.o., een wandeling, paneel 21 x 32 cm.GUILLAUME, PIERRE (GEB.
JANSSEN, MIEK (1890-1953), gemon. MJ, is mogelijk, een zonnebloem, paneel 42 x 35 cm.JANSSEN MIEK (
KEIZER, ANTHONY ALBERT (1897-1961), ges. en gedat. '41 l.o., stilleven met bloemen in koperen
KEIZER, ANTHONY ALBERT (1897-1961), ges. en gedat. '41 l.o., stilleven met bloemen in koperen theekan, doek 31 x 24 cm.
GENT, JOAN VAN, ges. r.o., stilleven met bloemen in tinnen pot, doek 24 x 31 cm.
Onbekend, onges. 19e eeuw, bloemstilleven, paneel 23 x 16 cm.Unknown, unsigned 19th century,
Onbekend, onges. 19e eeuw, bloemstilleven, paneel 23 x 16 cm.Unknown, unsigned 19th century, flower piece, oil on panel 23 x 16 cm.
HEIJTMAN, WILLEM (GEB. 1950), ges. r.o., stilleven met wijnfles en bloemen, doek 40 x 50 cm.
MARIS, FRITS (1873-1935), ges. en gedat. 1898 l.o., stilleven met bloemen in raamkozijn, doek 41 x
Onbekend, onges. bloemstilleven, paneel 50 x 40 cm.
POL, WILLEM JILTS (1905-1988), ges. r.o., stilleven met bloemen in vaas, board 60 x 50 cm.
KROPFF, JOOP (1892-1979), ges. r.o., stilleven met bloemen in vaas naast boek, paneel 50 x 50 cm.
Onbekend, gemon. AK. en gedat. 6 dec. '91 r.o., stilleven met bloemen in vaas op dienblad, board
Onbekend, gemon. AK. en gedat. 6 dec. '91 r.o., stilleven met bloemen in vaas op dienblad, board 45 x 36 cm.
Onbekend, onduid. ges. l.o., bloemstilleven, doek 61 x 51 cm.
WANING, MARTIN VAN (1889-1972), ges. l.o., stilleven met appels in mand, doek 40 x 50 cm.
VERMEULEN, MARINUS CORNELIS THOMAS (1868-1941), ges. r.o., stilleven met viooltjes, doek 31 x 42
VERMEULEN, MARINUS CORNELIS THOMAS (1868-1941), ges. r.o., stilleven met viooltjes, doek 31 x 42 cm.
RITSEMA, COBA (1876-1961), ges. r.o., stilleven met bloemen in vaas, doek 58 x 47 cm.RITSEMA,
Onbekend, met toegevoegd sign. r.o., jachtstilleven met fazant en fruit, doek 40 x 60 cm.
TESKE, PAULUS JACOB (1879-1962), ges. r.o., stilleven met viooltjes, doek 28 x 34 cm.TESKE PAULUS
HERSCHEL, OTTO JOHN, ges. l.b., portret van professor Goldsmith, paneel 70 x 60 cm.
HOEVENAAR, JOZEF (1840-1926), ges. en gedat. 1874 r.o., 'de laatsten', krijttekening 50 x 40 cm.
DOM, POL (1885-1978), ges. r.o., Noordermarkt, ets 32 x 32 cm.Dom, Pol, signed, Noordermarkt,
DOM, POL (1885-1978), ges. r.o., Noordermarkt, ets 32 x 32 cm.Dom, Pol, signed, Noordermarkt, Amsterdam, etching 32 x 32 cm.
DECAMPS, ALEXANDRE (1803-1860), ges. en gedat. '46 r.m., orientaalse voorstelling met figuren in
DECAMPS, ALEXANDRE (1803-1860), ges. en gedat. '46 r.m., orientaalse voorstelling met figuren in interieur, aquarel/gouache 62 x 49 cm.
Onbekend, onges. Meisje in witte jurk, paneel 25 x 18 cm.
PASCAL, PAUL B. (1832-CA.1903), ges. l.o., Arabische figuren met kamelen bij oase, aquarel 30 x 40
MOLL, EVERT (1878-1955), ges. l.o., rododendrons, doek 60 x 40 cm.
BLOMMERS, BERNARDUS JOHAN (1845-1914), ges. r.o., jong boerengezin met oma aan tafel, aquarel 36 x
NAKKEN, WILLEM KAREL (1835-1926), ges. en gedat. '90 r.o., zigeuners aan de lunch, aquarel 35 x 55
SMITH, HOBBE (1862-1942), ges. r.o., gezicht op de Magere Brug te Amsterdam, doek 32 x 42 cm.
VERHOESEN, ALBERTUS (1806-1881), ges. en gedat. 1856 l.o., herderjongens met schapen en geit, paneel
JANSEN, WILLEM GEORGE FREDERIK (1871-1949), ges. r.o., schelpenvisser aan de kust, aquarel 40 x 70
WIEGERS, JAN (1893-1959), ges. r.o., gezicht op boerderij, aquarel/potlood 35 x 50 cm.
KNIKKER JR., JAN SIMON (1911-1990), bedrijvigheid aan Prins Hendrikkade met de Sint Nicolaaskerk
KNIKKER JR., JAN SIMON (1911-1990), bedrijvigheid aan Prins Hendrikkade met de Sint Nicolaaskerk op de achtergrond te Amsterdam, doek 40 x 50 cm.
Onbekend, onges., dame op stoel, studietekening aquarel 25 x 21 cm.
MOLL, EVERT (1878-1955), ges. r.o. de Maashaven te Rotterdam, doek 49 x 69 cm. (aangekocht bij
MOLL, EVERT (1878-1955), ges. r.o. de Maashaven te Rotterdam, doek 49 x 69 cm. (aangekocht bij kunsthandel het Interbellum)
ROSMALEN, HAKKIE VAN (1923-2001), ges. en gedat. '85 r.o., figuren op de Keizersgracht in de
WINTER, LEO DE (1917-1983), ges. r.o., figuren op bloemenmarkt, doek 40 x 50 cm.
HAAREN, DIRK JOHANNES VAN (1878-1953), ges. r.o., bedrijfigheid aan de Prins Hendrikkade met het
MASTENBROEK, JOHAN HENDRIK VAN (1870-1945), ges. en gedat. '98 r.o. en ges. en gedat. 'Amsterdam' 98
KATE, MARI TEN (1831-1910), ges. r.o., het bespieden van de kat, aquarel 32 x 40 cm.KATE TEN,
Onbekend, ges. Raffay, fresco-stijl bloemen in vaas, doek 120 x 140 cm. -Herkomst: Hotel Krasnapolsky Amsterdam-
BOEUFF, PIERRE LE, ges. r.o., figuren op plein te 'Beauvais', doek 25 x 36 cm. -gedoubleerd-
Onbekend, onges. ca. 1800, Maria en Elisabeth met een jonge Jezus en Johannes, paneel 26 x 36 cm.
LINDE, JAN VAN DER (1864-1945), ges. r.o., molen aan vaart bij zonsondergang, doek 86 x 101 cm. -
HAMBUCHEN, WILHELM (1869-1939), ges. r.o., visser voor de kust bij Katwijk aan zee, doek 60 x 80 cm.
SALENTIN, HUBERT (1822-1910), onges. t.a., drie kinderen met geit in berglandschap, doek 62 x 72
Onbekend, onges. gedat. 24 sep. 1816 l.o., 'St. Joire Savoy', gezicht op bergwand, Oost-Indische
WALTER, W., ges. l.o., naar 19e eeuws voorbeeld, winterlandschap met figuren op het ijs, doek 80 x
KOEKKOEK JOHANNES HERMANUS BEREND (1840-1912) onges. t.a., zeer onstuimig weer met figuren in
BEYFUSS, LUDWIG (1805-????), ges. en gedat. 1847 r.o., portret van dame, doek 79 x 63 cm. -
BEIJNEM, J VAN, ges. l.o., naar 19e eeuws voorbeeld, winterlandschap met figuren op het ijs,
EICKELBERG, WILLEM HENDRIK (1845-1920), gemon. W.H.E. is mogelijk, schepen voor de kust, marouflé 20
ES, JACOB VAN (1608-1665), omgeving van, figuren aan het strand, paneel 35 x 51 cm.ES, JACOB VAN (
VERTANGEN, DANIEL (C.1598-1681/84), ges. l.o., 'De verdrijving uit het paradijs', schildering op
1814 item(s)/page