1814 item(s)/page
BERVOETS, FRED (1942), ges. l.o. figuratief, gem. tech. 34 x 24 cm.
GILTAY, met sign. en gedat. 1958 compositie, papier 27 x 37 cm.
Onbekend, compositie, papier 35 x 44 cm.
LAVROV, met sign. r.o. compositie, board 39 x 59 cm.
LHOTE, ANDRé (1885-1962), ges. l.b., gezicht op stenenbrug over rivier, marouflé op board 27 x 34
KAMERLINGH ONNES, HARM (1893-1985), gemon. HKO r.o., stoomtrein bij delving, gouache 19 x 26 cm.
HEEL, JAN VAN (1898-1990), ges. en gedat. Parijs '50 r.o., gezicht op restaurant, aquarel 30 x 22
KLEE, PAUL (1879-1940), ges. in druk r.o., gedat. 1914 in druk l.o., naar ontwerp van, 'Jerusalem
STENNEBERG DEN DAS, PIET (1902-1972), ges. en gemon. l.o., compositie, gouache en werk op doek 35
STENNEBERG DEN DAS, PIET (1902-1972), ges. en gemon. l.o., compositie, gouache en werk op doek 35 x 25 cm.
SAALBORN, LOUIS (1890-1957), div. voorstellingen, schetsboek 32 x 24 cm.
SCHUT, HENDRIK (1872-1961), gemon. HS en gedat. 1919 r.o., huizen en bootje aan sloot, marouflé 26 x
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '87 r.o., compositie, litho E/A 29 x 38 cm.
PEETERS, ANTONIETTA (GEB. 1967), ges. en gedat. maart 2001 Nes A.D. Amstel verso, 'Twee Baaien',
Haller Baggesen, Lise (geb. 1969), gemon. en gedat. 2003 r.o., Schreeuwend kind, aquarel 33 x 25
Haller Baggesen, Lise (geb. 1969), gemon. en gedat. 2003 r.o., Schreeuwend kind, aquarel 33 x 25 cm.
ARGIMON, DANIEL (1929-1996), ges. en gedat. '68 r.o., 'Loving Couple', gem. tech. 27 x 36 cm.
CORNEILLE (1922-2010), beide ges en gedat. '96 r.o., compositie met figuren en beesten, stel litho's
CORNEILLE (1922-2010), beide ges en gedat. '96 r.o., compositie met figuren en beesten, stel litho's 142/200 en 140/200 32 x 26 cm.
Dawidowitsch, Gershon (1914-1988), ges. r.o., abstracte compositie, doek 27 x 33 cm.
ELOYAN, ARMEN (1966), ges. l.m., Landschap bij nacht, aquarel 38 x 52 cm.
KOOPMANS, G., ges. en gedat. 1998 m.o., landschap, pastel 28 x 39 cm.
VINKENOOG, SIMON (1928-2009), ges. en gedat. 92 het hoogste woord, zeefdruk 44 x 40 cm.
WOLVECAMP THEO (1925-1992), ges. en gedat. '89 r.o., compositie, zeefdruk 69/150 32 x 47 cm.
GRIMM, ARTY (GEB. 1950), ges. en gedat. '96 verso, compositie, doek 80 x 60 cm.
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '90 r.o., 'Visages', zeefdruk 160/200 80 x 80 cm.
BLAUPOT TEN CATE, ANNE MARIE, gemon. l.o., 'Totem', relief doek 90 x 50 cm.
Map div. aziatische prenten w.o. Japanse houtsnede
Map div. grafiek w.o. div. werk van Hans Abbing, M de Jager en Corneille
Map div. moderne kunst w.o. grafiek van ges. Patrick Creyghton (geb. 1934), Pierre van Soest (1930-
Map div. moderne kunst w.o. grafiek van ges. Patrick Creyghton (geb. 1934), Pierre van Soest (1930-2001), Pieter Engels (geb. 1938)
FREYMUTH, ALPHONS (GEB. 1940), gemon. en gedat. '82 l.o. en tevens ges. en gedat. '82 verso, '
FREYMUTH, ALPHONS (GEB. 1940), ges. en gedat. '82 verso, 'compositie met naakt, doek 45 x 35 cm.
NIEUWENDIJK, HELEN (GEB. 1946), marionetten paardje, gouache 60 x 47 cm.
HAAS, HARRI DE, ges. en gedat. Jan'68 r.o. 'de dood van de handelsreiziger', aquarel 17 x 17 cm.
JAS, allen ges. en gedat., compositie, lot van 3 zeefdrukken 28 x 28 cm.
TÖKE, ges. midden onder, surrealistische beestenkop, board 61 x 45 cm.
NIEUWENDIJK, HELEN (GEB. 1946), ges. en gedat. '93 l.o., meisje van plezier op bed, paneel 36 x 29
NIEUWENDIJK, HELEN (GEB. 1946), ges. en gedat. '93 l.o., meisje van plezier op bed, paneel 36 x 29 cm.
DEURZEN, SANDER VAN (GEB. 1974), onges., compositie, gem. tech. 23 x 21 cm.DOORS, SANDER VAN (BORN
DEURZEN, SANDER VAN (GEB. 1974), ges. achterzijde, compositie, gem. tech. 36 x 26 cm.DOORS, SANDER
TEEKEN, TOON (1944), gedat. '86 r.o., compositie, gouache 35 x 50 cm.
POLÉE, MARK (1927), ges. l.o., figuren met hond, board 45 x 64 cm.
ADAMI, VALERIO, naar ontwerp van, 'Galleri GKM' 'Fiac '87', zeefdruk/standposter 95 x 68 cm.
ZADKIN, OSSIP (1890-1967), ges. r.o., man met beest, litho 73/350 62 x 48 cm.
SUGAI, KUMI (1919-1996), ges. en gedat. '70 m.o., compositie, zeefdruk 75 x 53 cm.
SMISSAERT, PIET (GEB. 1930), ges. en gedat. '63 r.b., 'Witte tekens', board 50 x 100 cm.
BUTHE, MICHAEL (1944-1990), ges. en gedat. '68 r.o., compositie, zeefdruk 43 x 67 cm.Buthe, Michael,
POSTHUMA, SIMON (GEB. 1939), onges, compositie met hoofd, gouache 64 x 50 cm.POSTHUMA, SIMON (BORN
HARROLD, MARC, ges. r.o., figuren aan het strand, foto C-print 38 x 88 cm.
PEETERS, FRANCISCUS (GEB. 1925), w.o. ges. en gedat. 1968, div. voorstellingen, map met 11 stuks
PEETERS, FRANCISCUS (GEB. 1925), w.o. ges. en gedat. 1968, div. voorstellingen, map met 11 stuks grafiek
SURVAGE, LEOPOLD (1879-1968), ges. en gedat. '55 r.o., is mogelijk, 'Venezia', aquarel en stift 44 x
VELDE, BRAM VAN (1895-1981), onges. t.a., compositie, litho 32 x 60 cm.
Onbekend, onduid. ges. compositie, lot van 3 aquarel en tekening
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. '09 l.m., boom aan weg, doek 99 x 99 cm.
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. '08 m.o., vierluik met bomen op één doek, doek 142 x
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. '08 m.o., vierluik met bomen op één doek, doek 142 x 142 cm.
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. 2010 r.o., landschap, doek 100 x 100 cm.
MONDFRANS, ERNA VAN (geb. 1931), ges. en gedat. 2008 r.m., bomen in landschap, doek 142 x 142 cm.
MENSION, CORNELIS JAN (1882-1950), w.o. ges., div. voorstellingen w.o. dieren, lot van 5 studietekeningen
KRUININGEN, HARRY VAN (1906-1996), ges. l.o., Ommetocht der leproosen, ets (2/20), 73 x 244 cm. (
PICASSO, naar, Tores y Toreros, litho 67 x 46 cm. (2X)
Onbekend, onduid. ges. r.o. tulpenveld, monoprint 55 x 72 cm.
Cordemans, met sign. r.o. zeilschepen, doek 59 x 49 cm.
MAMMEN, JAN (1899-1978), ges. en gedat. 1955 Christus in het hof van olijven, doek 90 x 75 cm.
1814 item(s)/page