1994 Los(e)/Seite
Onbekend, onges. portret van man met baard, paneel 12 x 11 cm. ...[more]
Onbekend, onges. ca. 1700, portret van man met pruik en harnas, ovaal schildering op koper 13 x 10
Onbekend, onges. 18e eeuw, portret van man, ronde schildering op paneel diam. 7,5 cm. ...[more]
Elsheimer, Adam, onges. in de manier van, 17e eeuw, religieuze voorstelling, schildering op koper 18
SOEST, LOUIS WILLEM VAN (1867-1948), ges. l.o., duinlandschap, marouflé 16 x 21 cm. ...[more]
OLDEWELT, FERDINAND GUSTAAF (1857-1935), ges. r.o., boerin schilt de piepers, aquarel 42 x 30 cm.
TUKE, HENRY SCOTT (1858-1929), ges. en gedat. 1892 l.o., is mogelijk, aan de kust, board 22,5 x 33,5
HEMELMAN, ALBERT (1883-1951), ges. r.o., gezicht op Centraal Station en Nicolaaskerk te Amsterdam,
ALBERS, TON (1923), ges. r.o., gezicht op Ouderkerk, litho (50/90) 55 x 65 cm. Albers, Ton,
PETRI, J., ges. r.o., jongedame met hoedje, tekening in zwart krijt 22 x 22 cm. Petri, J., signed,
QUANTE, OTTO (1875-1947), ges. r.o., de dronkaard, ets 15/100 20 x 11 cm. QUANTE, OTTO (1875-
PLAS, LAURENS (1828-1888), ges. l.o., koeien, schapen en geit in landschap, paneel 30 x 40 cm.
SLUITER, WILLY (1873-1949), ges. r.o., figuren op het strand, aquarel 30 x 40 cm. SLUITER, WILLY (
Onbekend, onges., vissers voor de kust, paneel 41 x 31 cm. ...[more]
Renard, P., ges. r.o., figuren op het strand, paneel 31 x 41 cm. ...[more]
CROSS, AMY (1856-1939), ges., lot van 2 aquarellen van landschap, ca. 19 x 26 cm. Cross, Amy,
DELL, H.W. VAN DE, met sign. l.o. boerenmeisje vist aan de waterkant, paneel 15 x 21 cm. ...[more]
BREITNER, GEORGE HENDRIK (1857-1923), gemon. GHB l.o., bedrijvigheid aan kade, potloodtekening 11
BREITNER, GEORGE HENDRIK (1857-1923), ges. l.o., bedrijvigheid in haven, potloodtekening 15 x 20 cm.
SCHIJNVOET, JACOBUS (1685-1733), Amsterdam 1720, "Spiegel der Reden voor de wanhopende Actionist"
Onbekend, onduid. ges. 19e eeuw, jongens met slee op het ijs, paneel 14,5 x 18,5 cm. Unknown,
Onbekend, vissende jongen en meisje aan waterkant, board 18 x 16 cm. ...[more]
SAENREDAM, JAN PIETERSZ. (1565-1607), naar BLOEMAERT ABRAHAM (1564-1651), gedat. 1604, Serie van 3
BLOEMAERT II CORNELIS (c.1603-1692), naar ALBANI FRANCESCO, Drie Hesperiden brengen sinaasappelen
Onbekend, met sign. r.o., herder in heuvellandschap, paneel 22 x 14 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. l.o., portret van meisje, schildering op koper 10 x 8 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., korenschoven aan zandweg, board 13 x 19 cm. ...[more]
onbekend , onges. heidelandschap met schapen en kerk op achtergrond, doek 24,5 x 19,5 cm. ...[more]
VADDER, FRANS DE, ges. r.o., koeien in landschap, paneel 20 x 30 cm. ...[more]
GILST, ARNOUT VAN (1898-1942), ges. r.o., schepen op de Zuiderzee, paneel 15 x 24 cm. ...[more]
JURRES, JOHANNES HENDRICUS (1875-1946), ges. l.o., reiziger en paard bij waterpoel, paneel 10,5 x 14
Onbekend, onges. strijdtoneel van cavaleristen, paneel 27,5 x 38,5 cm. ...[more]
ISRAELS, ISAAC LAZERUS (1865-1934), voorzien van atelier stempel r.o., figuren, studietekening 25
Onbekend, Balinese danseres, board 23 x 19 cm. ...[more]
HEPPENER, J.J., met sig. boten op zee bij strand, paneel 12 x 17 cm. ...[more]
SOER, CHRIS (1882-1961), ges. l.o., gezicht op Dinant, paneel 20 x 39 cm. ...[more]
GROOTHUIZEN, LAETUS, ges. r.o., boerderij, doek 70 x 60 cm. Groothuizen, Laetus, signed, farm,
GROOTHUIZEN, LAETUS, ges. r.o., boerderij, doek 70 x 60 cm. Groothuizen, Laetus, signed, farm, canvas 70 x 60 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 18e/19e eeuw, landschap bij maanlicht, schildering op koper 12 x 25 cm. Unknown,
GROENEWEGEN, ADRIANUS JOHANNES (1874-1963), ges. r.o., boer met koeien in weiland, aquarel 17 x 24
BERGEN, DIRCK VAN DEN (1645-1690), ges. m.o., herder met hond en vee bij schuur, aquarel 53 x 66 cm.
Onbekend, onduid. ges. l.o., meisje in boereninterieur, doek 30 x 25 cm. ...[more]
WENGHART, RUDOLF (1887-1965), ges. en gedat. 1920 r.o., portret van jongen, board 30,5 x 26 cm.
Onbekend, naar JEAN BERAUD met sign. l.o. dame met parasol, board 39 x 29 cm. ...[more]
Onbekend, onges., portret van man, ovaal paneel 45 x 34 cm. (beschadigingen) Unknown, portrait of
POORTENAAR, JAN (1886-1958), ges. r.o., bouwarbeiders, ets 21 x 65 cm. Poortenaar, Jan, signed,
POORTENAAR, JAN (1886-1958), ges. r.o., bouwarbeiders, ets 21 x 65 cm. Poortenaar, Jan, signed, workers, etching 21 x 65 cm. ...[more]
LEUSDEN, WILLEM VAN (1886-1974), ges. r.o., gezicht op kathedraal, ets (2/40,1909) 66 x 49 cm.
Onbekend, onges. 19e eeuw, Italiaans landschap met figuren en waterval bij Tivoli, gouache 42 x 56
GILST, ARNOUT VAN (1898-1942), ges. r.o., bloemstilleven, paneel 25 x 35 cm. ...[more]
Lot van 2 Japanse prenten, verschillend formaat Lot of 2 Japanese prints ...[more]
Schildering op zijde van Japanse acteur, 102 x 48 cm. Painting on silk of a Japanese actor, 102 x 48
Schildering op zijde van Japanse acteur, 102 x 48 cm. Painting on silk of a Japanese actor, 102 x 48 cm. ...[more]
Lot van 4 div. Japanse prenten w.o. Utagawa Kuniyoshi (1797-1861) - 'Desiring to View the Cherry
Goudleren schouwstuk met allegorische voorstelling van Verenigd Koninklijk der Nederlanden,
WENCKEBACH, LUDWIG WILLEM REIJMERT (1860-1937), gemon. L.W.R.W. l.o., landschap, doek 29 x 44 cm.
VEENSTRA, G., ges. l.o., sluis bij haven, doek 30 x 40 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., schepen in Rotterdamse haven, aquarel/potloodtekening 12 x 26 cm.
Onbekend, onduid. ges. r.o., schepen in Rotterdamse haven, aquarel/potloodtekening 12 x 26 cm. ...[more]
GILST, ARNOUT VAN (1898-1942), ges. r.o., gezicht op de Montelbaanstoren te Amsterdam, doek 50 x
POORTUGAEL, A.C. DEN BEER, ges. r.o., ruiter bij herberg, aquarel 19 x 23 cm. Poortugael, A.C. den
Fels, C. ges. r.o., stadsgezicht met huizen en kerken, paneel 41 x 60 cm. ...[more]
1994 Los(e)/Seite