1994 Los(e)/Seite
Rond beschilderd houten dansmaker, Teke, Zaire, diam. 25 cm. ...[more]
Deels met koper omtrokken houten Kota beeld Mbulu Ngulu, Gabon, 70-er jaren, h. 55 cm. (dit soort
Memoriebord aan voorouders, Ibibio, Nigeria, 45 x 29 cm. ...[more]
Beschilderd houten masker, Nigeria, h. 38 cm. ...[more]
Houten erotiche sculptuur, Kameroen, h. 20 cm. ...[more]
Lot van 2 houten voorouderbeeld, Timor, h. 40 cm. en Sepik, h. 30 cm. ...[more]
Lot van 2 houten maskers, Buthaan en Timor, Indonesie, h. 24 cm. ...[more]
Houten Bwa Bobo masker, Burkina Faso, 20e eeuw, h. 156 cm. Wooden Bwa Bobo mask, Burkina Faso,
Houten Bwa Bobo masker, Burkina Faso, 20e eeuw, h. 156 cm. Wooden Bwa Bobo mask, Burkina Faso, 20th century, h. 156 cm. ...[more]
Stoffen Indiase Sits met handbeschilderde en gedrukte Boteh motieven, ca. 1800, 260 x 175 cm.
Stoffen Indiase Sits met handbeschilderde en gedrukte Boteh motieven, ca. 1800, 260 x 175 cm. ...[more]
Lot bestaande uit 4 porseleinen kommen en 5 borden met o.a. decor van eenden en draken, China 20e
Koperen Afrikaanse oorlogstrommel versierd met reliëf, Benim, h.54 cm. ...[more]
Houten gestoken Slitdrum, Bali, h. 40, br. 110, d. 30 cm. Wooden Slitdrum, Bali ...[more]
Lot van 3 palmvruchten, Indonesie.
Lot van 3 palmvruchten, Indonesie. ...[more]
Lot van 2 zittende benen en houten sculpturen en koperen mondmasker, Molukken. ...[more]
1994 Los(e)/Seite