(4 Tag(e) Verkauf)
library_books Katalog

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20-6230343

Schätzpreis

1994 Los(e)

  • 1994 Los(e)

MIRO, naar ontwerp van, compositie, litho 37 x 55 cm. MIRO, after design of, composition, color lithograph 37 x 55 cm. ...[more]

BRANDS, EUGENE (1913-2002), ges. en gedat. 10/5/'46 r.o., compositie met liggend figuur, potloodtekening 13 x 28 cm. ...[more]

DZAMONJA, DUSAN (1928-2009), allen ges. en gedat. 1973 t/m 1977, div. compositie, serie van 5 litho's 27 x 20 cm. ...[more]

COMMANDEUR, JAN (1954), ges. l.o., N-oost, litho (30/70,1993) 33 x 45 cm. Commandeur, Jan, signed, abstract, lithography 33 x 45 cm. ...[more]

Lot van een sculptuur van danser en een albasten abstracte sculptuur. ...[more]

Bronzen sculptuur van danseres met rokje, naar Degas, h. 45 cm. ...[more]

Bronzen sculptuur van figuren bij boog, gemon. L.A., . 32 cm. Bronze sculpture of figures, mono. L.A., h. 32 cm. ...[more]

Metalen piramide-vormig sculptuur, onbekend, h. 67 cm. ...[more]

Keramieken buste van jongen op marmeren sokkel, h. 33 cm. ...[more]

Bronzen sculptuur van paard en veulen, onderzijde gemerkt: S, h. 19 cm. Bronze sculpture of a couple of horses, h. 19 cm. ...[more]

FOPPEN, JOHN (1945), ges. verso, Wild life IV, doek 60 x 50 cm. Foppen, John, signed, Wildlife IV, canvas 60 x 50 cm. ...[more]

BRUIN, ges. r.o., figuren en tekens, zeefdruk (480/565,1997) 70 x 50 cm. Bruin, signed, figures and signs, screenprint 70 x 50 cm. ...[more]

VISSER, SUZANNE, ges. r.o., abstract, doek 100 x 150 cm. Visser, Suzanne, signed, abstract, canvas 100 x 150 cm. ...[more]

APPEL, KAREL (1921-2006), ges. r.o., beest, zeefdruk (3/175) 60 x 80 cm. Appel, Karel, signed, animal, screenprint 60 x 80 cm. ...[more]

WEHRENS, PETER (1945-2013), ges. l.o., gezicht, zeefdruk (32/70,1991) 76 x 56 cm. Wehrens, Peter, signed, face, screenprint 76 x 56 cm. ...[more]

DOLZ, DORA (1941-2008), ges. r.o., Zeeland, litho (23/100,1994) 50 x 65 cm. Dolz, Dora, signed, Zeeland, lithography 50 x 65 cm. ...[more]

LINDHOUT, WILLIAM, ges. en gedat. 29-4-'99 r.o., 'Nieuw einde van een heel oud verhaal', aquarel 30 x 80 cm. ...[more]

KUIJPERS, THEO (1939), ges. r.o., Chartres, litho (865) 63 x 83 cm. Kuijpers, Theo, signed, Chartres, lithography 63 x 83 cm. ...[more]

DOLZ, DORA (1941-2008), ges. r.o., Bloem, bloem, litho (78/100,1994) 50 x 65 cm. Dolz, Dora, signed, flowers, lithography 50 x 65 cm. ...[more]

KUIJPERS, THEO (1939), ges. r.o., Chartres, litho (29/65) 83 x 63 cm. Kuijpers, Theo, signed, Chartres, lithography 83 x 63 cm. ...[more]

ENGELS, PIETER (1938-2019), ges. r.o., abstract, litho (16/30,1981) 77 x 57 cm. Engels, Pieter, signed, abstract, litho 77 x 57 cm. ...[more]

DOORN, BEN VAN, ges. en gedat. '92 r.o., 'Exodus', pastel 70 x 100 cm. ...[more]

GRIBLING, FRANK (1933), ges. r.o., abstract, gouache 48 x 63 cm. Gribling, Frank, signed, abstract, gouache 48 x 63 cm. ...[more]

LATASTER, GER (1920-2012), ges. r.o., abstract, litho (47/75,1991) 80 x 57 cm. Lataster, Ger, signed, abstract, lithography 80 x 57 cm. ...[more]

LATASTER, GER (1920-2012), ges. r.o., abstract, litho (40/75,1992) 57 x 80 cm. Lataster, Ger, signed, abstract, lithography 57 x 80 cm. ...[more]

MIRO, naar ontwerp van, compositie, litho 37 x 55 cm. MIRO, after design of, composition, color lithograph 38 x 55 cm. ...[more]

Onbekend, onges., compositie, litho 38 x 55 cm. MIRO, after design of, composition, color lithograph 38 x 55 cm. ...[more]

  • 1994 Los(e)