1994 Los(e)/Seite
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '94 r.o., roze dame met gele vogel en kat, litho 55/200 65 x
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '94 r.o., roze dame met gele vogel en kat, litho 55/200 65 x 55 cm. ...[more]
CORNEILLE (1922-2010), ges. r.o., hoofd en boom, zeefdruk (71/160,1991) 36 x 22 cm. Corneille,
REMé, JöRG (1941), ges. l.o., figuur aan tafel, kleurenlitho (artist proof, 1976) 58 x 70 cm.
KAHN, SCOTT (GEB. 1946), ges. r.o., 'Return to Sender/walk the proud land', litho 1/9 38 x 23 cm.
KAHN, SCOTT (GEB. 1946), ges. r.o., 'Return to Sender/walk the proud land', litho 1/9 38 x 23 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., abstract compositie met twee figuren, doek 80 x 80 cm. Unknown, unclear
Affiche van een tentoonstelling van Karel Appel bij Galerie Ariel, Parijs, met signatuur van de
CHEMAY, JACQUES (1938-1996), ges. l.o. en ges. en gedat. '64 verso, 'La Voyageuse', doek 130 x 195
MIDDLETON, SAM (1927-2015), ges. en gedat. '65 r.o., compositie, collage gem. tech. 50 x 77 cm.
MOESMAN, JOOP (1909-1988), ges. en gedat. 1973 r.o., 'Daphne', litho VIII/X 51 x 65 cm. ...[more]
ZEITVELD, JOOP VAN (1945-2010), ges. verso, lot van 3 werken met emaille op koper, diverse formaten
ZEITVELD, JOOP VAN (1945-2010), ges. verso, lot van 3 werken met emaille op koper, diverse formaten ...[more]
MONTLAKE, ELIJAH (1921-1992), ges. l.o., naakt in raceauto, gem. tech. 55 x 77 cm. MONTLAKE,
KLAASSE, PIET (1918-2001), ges. r.o., kind met poezen, litho (1974) 56 x 46 cm. Klaasse, Piet,
ENGELMAN, MARTIN (1924-1992), ges. r.o., abstract in blauw, litho 76 x 57 cm. Engelman, Martin,
VEGTER, JOOP (1931-2017), ges. en gedat. '73 r.o. , "Dozen", ets 6/25 35 x 42 cm. VEGTER JOOP (
MOESMAN, JOOP (1909-1988), ges. en gedat. 1971 r.o., 'Daphne', litho 47/60 64 x 50 cm. ...[more]
MESSAGIER, JEAN (1920-1999), ges. r.o., hommage aan van Gogh, zeefdruk (73/190) 52 x 74 cm.
DOORN, BEN VAN, ges. en gedat. '91 r.o., compositie met eend en meeuw, doek 120 x 100 cm. ...[more]
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. m.o., vrouwenfiguren, olieverf op papier 78 x 107 cm. Heijboer,
SLUITER, FRANS, ges. l.o., abstract, doek 90 x 110 cm. Sluiter, Frans, signed, abstract, canvas 90 x
SLUITER, FRANS, ges. l.o., abstract, doek 90 x 110 cm. Sluiter, Frans, signed, abstract, canvas 90 x 110 cm. ...[more]
BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), onges, compositie, doek 180 x 150 cm. -gaatje in doek- ...[more]
BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), onges, compositie, doek 180 x 150 cm. ...[more]
BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), ges. en gedat. 2012 verso, compositie 'Left', doek 180 x 150 cm.
BEN ALI, RACHID (GEB. 1978), ges. en gedat. 2012 verso, compositie 'Left', doek 180 x 150 cm. ...[more]
KANBIER, JACOB (1949), ges. m.o., Pourquoi pas Ami, doek, 80 x 60 cm. Kanbier, Jacob, signed,
KANBIER, JACOB (1949), ges. m.o., Pourquoi pas Ami, doek, 80 x 60 cm. Kanbier, Jacob, signed, Pourquoi pas, Ami, canvas, 80 x 60 cm. ...[more]
KANBIER, JACOB (1949), ges. l.o., Pourquoi pas Ami, doek, 80 x 60 cm. Kanbier, Jacob, signed,
KANBIER, JACOB (1949), ges. l.o., Pourquoi pas Ami, doek, 80 x 60 cm. Kanbier, Jacob, signed, Pourquoi pas, Ami, canvas, 80 x 60 cm. ...[more]
TRIEST, RICK, ges. achterzijde, abstract, doek 100 x 220 cm. Triest, Rick, signed, abstract,
TRIEST, RICK, ges. achterzijde, abstract, doek 100 x 220 cm. Triest, Rick, signed, abstract, canvas 100 x 220 cm. ...[more]
BREUSTE, HANS-JURGEN (1933-2012), ges. en gedat. oktober 1963 verso, 'Sakrales Symbol', gem. tech.
PASETTO, MARIO (1975), ges. r.o., Colours 4 life, doek 120 x 80 cm. Pasetto, Mario, signed,
PASETTO, MARIO (1975), ges. r.o., Colours 4 life, doek 120 x 80 cm. Pasetto, Mario, signed, Colours 4 life, canvas 120 x 80 cm. ...[more]
MICHIEL, ges. achterzijde, abstract vierluik, doek 116 x 300 cm. Michiel, signed, abstract,
MICHIEL, ges. achterzijde, abstract vierluik, doek 116 x 300 cm. Michiel, signed, abstract, quadriptych, canvas 116 x 300 cm. ...[more]
Onbekend, onges., zwarte kop, gemengde techniek op board 60 x 50 cm. Unknown, black head, mixed
Onbekend, onges., zwarte kop, gemengde techniek op board 60 x 50 cm. Unknown, black head, mixed media on board 60 x 50 cm. ...[more]
Walt Disney, Donald Duck, litho 40 x 70 cm. ...[more]
TRIEST, RICK, ges. achterzijde, abstract, doek 100 x 80 cm. Triest, Rick, signed, abstract, canvas
TRIEST, RICK, ges. achterzijde, abstract, doek 100 x 80 cm. Triest, Rick, signed, abstract, canvas 100 x 80 cm. ...[more]
TRIEST, RICK, ges. achterzijde, abstract, doek 75 x 116 cm. Triest, Rick, signed, abstract, canvas
TRIEST, RICK, ges. achterzijde, abstract, doek 75 x 116 cm. Triest, Rick, signed, abstract, canvas 75 x 116 cm. ...[more]
TRIEST, RICK, ges. achterzijde, abstract, doek 100 x 100 cm. Triest, Rick, signed, abstract,
TRIEST, RICK, ges. achterzijde, abstract, doek 100 x 100 cm. Triest, Rick, signed, abstract, canvas 100 x 100 cm. ...[more]
Onbekend, onges., stier, doek 100 x 100 cm. Unknown, bull, canvas 100 x 100 cm. ...[more]
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. m.o., vrouwenfiguur, doek 100 x 100 cm. Heijboer, Anton, signed,
HEIJBOER, ANTON (1924-2005), ges. m.o., vrouwenfiguur, doek 100 x 100 cm. Heijboer, Anton, signed, female figure, canvas 100 x 100 cm. ...[more]
FOPPEN, JOHN (1945), ges. verso, Purple rain, doek 50 x 70 cm. Foppen, John, signed, Purple rain,
FOPPEN, JOHN (1945), ges. verso, Purple rain, doek 50 x 70 cm. Foppen, John, signed, Purple rain, canvas 50 x 70 cm. ...[more]
HASSEL, AD VAN (1953), ges. l.o., rode bloemen, doek 70 x 120 cm. Hassel, Ad van, signed, red
HASSEL, AD VAN (1953), ges. l.o., rode bloemen, doek 70 x 120 cm. Hassel, Ad van, signed, red flowers, canvas 70 x 120 cm. ...[more]
FOPPEN, JOHN (1945), ges. verso, day and night, doek 100 x 80 cm. Foppen, John, signed, day and
FOPPEN, JOHN (1945), ges. verso, day and night, doek 100 x 80 cm. Foppen, John, signed, day and night, canvas 100 x 80 cm. ...[more]
PALADINO, MIMMO (1948), ges. r.o. en genummerd gedat. 1984, figuur met dieren (Ellpodbomool, uit
HASHEMI, ges. l.o., abstract, doek 92 x 65 cm. Hashemi, signed, abstract, canvas 92 x 65 cm.
HASHEMI, ges. l.o., abstract, doek 92 x 65 cm. Hashemi, signed, abstract, canvas 92 x 65 cm. ...[more]
VISSER, SUZANNE, ges. r.o., abstract, doek 120 x 100 cm. Visser, Suzanne, signed, abstract, canvas
VISSER, SUZANNE, ges. r.o., abstract, doek 120 x 100 cm. Visser, Suzanne, signed, abstract, canvas 120 x 100 cm. ...[more]
KANBIER, JACOB (1949), ges. m.o., vrouw en hond, op doek, 100 x 120 cm. Kanbier, Jacob, signed,
KANBIER, JACOB (1949), ges. m.o., vrouw en hond, op doek, 100 x 120 cm. Kanbier, Jacob, signed, woman and dog, canvas, 100 x 120 cm. ...[more]
MICHIEL, ges. r.o., abstract, doek 100 x 100 cm. Michiel, signed, abstract, canvas 100 x 100 cm.
MICHIEL, ges. r.o., abstract, doek 100 x 100 cm. Michiel, signed, abstract, canvas 100 x 100 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. achterzijde, abstract, doek 100 x 80 cm. Unknown, abstract, canvas 100 x 80
Onbekend, onduid. ges. achterzijde, abstract, doek 100 x 80 cm. Unknown, abstract, canvas 100 x 80 cm. ...[more]
WITH, MARCEL DE (1964), ges. l.m., Diedel op de bank, doek 85 x 115 With, Marcel de, signed, mice on
WITH, MARCEL DE (1964), ges. l.m., Diedel op de bank, doek 85 x 115 With, Marcel de, signed, mice on sofa, canvas 85 x 115 cm. ...[more]
KANBIER, JACOB (1949), ges. r.o., figuur met hart, gemengde techniek op doek, 112 x 148 cm. Kanbier,
KANBIER, JACOB (1949), ges. m.o., abstract, gemengde techniek op doek, 107 x 150 cm. Kanbier, Jacob,
DOMIDO, DAM, ges. r.o., abstract, doek 73 x 92 cm. Domido, Dam, signed, abstract, canvas 73 x 92 cm.
DOMIDO, DAM, ges. r.o., abstract, doek 73 x 92 cm. Domido, Dam, signed, abstract, canvas 73 x 92 cm. ...[more]
FOPPEN, JOHN (1945), ges. verso, garden of Eden, doek 80 x 80 cm. Foppen, John, signed, garden of
FOPPEN, JOHN (1945), ges. verso, garden of Eden, doek 80 x 80 cm. Foppen, John, signed, garden of Eden, canvas 80 x 80 cm. ...[more]
WINTER, M., ges. r.o., abstract, doek 100 x 70 cm. Winter, M., signed, abstract, canvas 100 x 70 cm.
WINTER, M., ges. r.o., abstract, doek 100 x 70 cm. Winter, M., signed, abstract, canvas 100 x 70 cm. ...[more]
DONGEN, KEES VAN, naar, place Vendome, zeefdruk 45 x 32 cm. Dongen, Kees van, after, place Vendome, screenprint 34 x 32 cm. ...[more]
DONGEN, KEES VAN, ges. in druk, place Pigalle, litho 33 x 47 cm. Dongen, Kees van, signed in
CLOUS, ROB, onges. kinderlijke compositie, gem. tech. ca 34 x 77 cm. ...[more]
PEETERS, JACQUELINE (1961), ges. r.o., spijker/schroef, litho (21/125) 50 x 50 cm. Peeters,
Lotje gouden sieraden div. kwal. gew. 54gr. A lot goldware ...[more]
Lot zilverwerk waarbij munten br.gew. 135 gr., div. kwal. waarbij koraal collier A lot silverware
Lot zilverwerk waarbij munten br.gew. 135 gr., div. kwal. waarbij koraal collier A lot silverware ...[more]
1994 Los(e)/Seite