1994 Los(e)/Seite
Polychroom houten draaiorgel pop met mechaniek voor hoofd en armen, 50-er jaren, h. 68 cm. ...[more]
Pendule in albasten kast bekroond met zamak dame en 2 zijsculpturen, Frankrijk ca. 1900. ...[more]
Metalen zgn. Uhrenmannchen tafelklok, Duitsland ca. 1900, h. 42 cm. Metal so called Uhrermannchen
Hanglampje met handbeschilderd melkglazen kap van bloemotieven, ...[more]
Appelklok met beschilderde wijzerplaat met 2 gewichten (zonder slinger) ...[more]
Doos divers w.o. schenkkannen en kristallen dekselcoupe ...[more]
Lot divers, w.o. bord, inktpot en bestek. ...[more]
Lot pleet waaronder cloche, miniaturen en kannen ...[more]
Lot plated dien- en dekschalen, wijnkoeler en sauskommen, w.o. Chirstoffle A collection of serving
Doos met diverse oude kinderspellen
Doos met diverse oude kinderspellen ...[more]
Lot van 4 Engelse documenten allen voorzien van zegels, 55 x 73 cm. ...[more]
Lot van 3 gietijzeren objecten w.o. deurstopper ...[more]
Polychroom keramieken schaallamp in de vorm van st. jacobschelpen, diam. 39 cm. Polychrome ceramic
Gipsen sculptuur van zittend meisje en eend, ges. Dupont, ca. 1920, h. 53 cm. ...[more]
Lot van 2 aardewerk Makkum dekselvazen met bloemdecor, 2 aardewerk Makkum bekers en 2 aardewerk
Lot van een Japanse danseres en samoerai onder glazen stolp. ...[more]
Lot van een houten olifant, 2 tempelwachters en Happy Boeddha, Thailand 20e eeuw. ...[more]
Porseleinen vaas met grepen en gedecoreerd met kostbaarheden, China 20e eeuw, h. 33 cm. Porcelain
Polychroom porseleinen siervaas versierd met famille verte decor en voorzien van relief van
Polychroom porseleinen Kutani schotel met decor van vogel op tak, Japan Meiji-periode, gemerkt; Fu
Polychroom porseleinen Kutani schotel met decor van vogel op tak, Japan Meiji-periode, gemerkt; Fu Ku diam. 36,5 cm. ...[more]
Porseleinen siervaas in Kobaltblauw font met opgehoogd verguld decor van vogels en bloemen, Japan,
Porseleinen siervaas in Kobaltblauw font met opgehoogd verguld decor van vogels en bloemen, Japan, h. 46 cm. ...[more]
Porseleinen schotel met landschap decor en servetrand, Japan 18e eeuw, diam. 47 cm. (gerestaureerd)
Porseleinen schotel met landschap decor en servetrand, Japan 18e eeuw, diam. 47 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Porseleinen rolwagen met famille rose decor van diverse figuren in een landschap waarbij geknielde
Lot bestaande uit o.a. stel porseleinen blauw/ capucijner schotel met ingeslepen bloemdecor, paar
Stel porseleinen kraagvazen o.a. met Kylin grepen en decor van bloemen, China 19e eeuw, Kangxi
Blauw geglazuurd porseleinen sculptuur van een paard, China, h. 35, l. 35 cm. Blue porcelain
Serie van 3 Qianlong porseleinen borden met geschulpte rand voorzien van een boeket en insecten,
Lot van een bronzen slot als Pipa/Liuqin snaarinstrument, China en 2 miniatuur sculptuurtjes, India.
Lot van een bronzen slot als Pipa/Liuqin snaarinstrument, China en 2 miniatuur sculptuurtjes, India. ...[more]
Lot van een porseleinen Qianlong schotel met gecontourneerde rand en decor van kostbaarheden,
Lot van 2 Yixing trekpotjes, w.o. achtkantig, gemerkt, China 20e eeuw. ...[more]
Stel Swatow kommen, de wand met afbeelding van twee rijen gestempelde symbolen, binnenzijde met
Lot van 12 porseleinen hoge kopjes en 9 schotels met rivierlandschapdecor, gemerkt, Japan 19e
Lot van 2 wit geglazuurde borden, vermoedelijk Song periode, China, diam. 21 cm. a lot of 2
Lot van Imari en Celadon schaal met blauw decor, China/ Japan, ca. 1900, diam. 28 cm. ...[more]
Stel polychroom met goud opgehoogd porseleinen Satsuma baluster vormige dekselpotjes versierd met
Serie van 3 porseleinen kraagvazen met decor van koikarpers, zegelmerk Jingdezhen, China 20e eeuw,
Stel bronzen sculpturen van dame met bezem en dame met mand, gesigneerd, Japan Meiji-periode, ca.
Lot van 2 porseleinen wijnkannetjes en dekseldoos, Daoguang-periode (1820-1850), 3 rijstkomen (
Polychroom porseleinen famille rose waterpot/penselenspoeler met decor van figuren op het water,
Mahonie houten kistje met inleg van parelmoer, waarbij 5 snuifflesjes, China 20ste eeuw, h. 13 cm,
Houten deels polychroom sculptuur van krijger, China, h. 18 cm. Wooden sculpture of guard, China, h.
Houten deels polychroom sculptuur van krijger, China, h. 18 cm. Wooden sculpture of guard, China, h. 18 cm. ...[more]
Lot van een spekstenen sculptuur van visser, Boeddha, 5 kommen en theepot, China, (div. kwal.) a lot
Lot van een spekstenen sculptuur van visser, Boeddha, 5 kommen en theepot, China, (div. kwal.) a lot of soapstone sculptures, China ...[more]
Lot van 5 snuff bottles, w.o. Pekingglas, China 20e eeuw. ...[more]
Lot bestaande uit 5 sculpturen w.o. brons, w.o. Boeddha , Thibet 20e eeuw, div. maten A collection
Lot van 6 snuffbottles w.o. met emaille en porselein, China 20e eeuw A collection of 6 snuffbottles,
Lot van 3 snuffbottles met erotische voorstelling, China 20e eeuw ...[more]
Lot van 4 snuffbottles gedecoreerd met figuren in landschap, China 20e eeuw A collection of 4
Lot van 2 Blanc de chine sculpturen Guanyin, China 20e eeuw h.29 en 21 cm. a lot of 2 Guanyin, China
Lot van 2 Blanc de chine sculpturen Guanyin, China 20e eeuw h.29 en 21 cm. a lot of 2 Guanyin, China 20th century. ...[more]
Serie van 3 porseleinen Qianlong schotels met Imari decor van bloeiende heesters en vlinders met
Lot bestaande uit serie van 6 schotels met geschulpte rand en landschap decor, kantige schotel met
Stel porseleinen balustervormige Kangxi dekselvazen op uitlopende voet, gedecoreerd met bloeiende
Porseleinen schaal versierd met decor van lotusbloemen, Japan 19e eeuw diam. h.25 cm. ...[more]
1994 Los(e)/Seite