1994 Los(e)/Seite
Microscoop met toebehoren en diverse oculairen in kist, adres: A.D. Potter, 31 Poultry London,
Lot van 2 bronzen sculpturen van man en vrouw, bronzen sculptuur van mijnwerker en een zamak koe bij
Lot van 2 bronzen sculpturen van man en vrouw, bronzen sculptuur van mijnwerker en een zamak koe bij boom. ...[more]
Notenhouten theekistje met interieur voorzien van kristallen mengschaaltje, de kast versierd met
Lot van 2 antieke foto's met afbeeldingen van dames, eind 19e eeuw. ...[more]
Lot van 2 mahonie naaikistjes.
Lot van 2 mahonie naaikistjes. ...[more]
Porseleinen ovale plaquette met decor van 2 lezende kinderen, 20 x 26 cm. ...[more]
Koperen tabaksdoos met gravure en datering 1624. ...[more]
Gepatineerd bronzen sculptuur met voorsteling van gladiator met zwaard en schild, "pro jure", naar
Beschilderd Weens bronsje van 2 herten, ca. 1880, h. 5 cm. ...[more]
Stel Empire geelkoperen kandelaren op ronde voet versierd met reliëf van acanthusbladeren, Frankrijk
Stel Empire geelkoperen kandelaren op ronde voet versierd met reliëf van acanthusbladeren, Frankrijk 19e eeuw, h.23,5 cm. ...[more]
Lot van 4 antieke foto's met portetten in etui, w.o. Daguerreotypie, 19e eeuw. ...[more]
Miniatuur lantaarnklok in messing kast, Smiths English clocks, h. 18 cm. ...[more]
Deels bronzen en cloisonne miniatuur pendule, het klokje versierd met duiven hierbij 2 eenlichts
Lot van 3 portretten in medaillon, gravure met dame in kostuum en een handspiegel met vlinder.
Lot van 3 portretten in medaillon, gravure met dame in kostuum en een handspiegel met vlinder. ...[more]
Deels messing verrekijker, uitschuifbaar tot 90 cm. Brass spyglass, extendeble to 90 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van jachthond, ges. F. Delarrierre, l.18 en h.11 cm. ...[more]
Vergulde Empire pendule bekroond met Hekate met fakkel en schenkkan, voorzien elektrisch uurwerk, h.
Houten Thorens muziekdoosje met enkele kam, Zwitserland ca. 1970, h. 8, br. 21, d. 12 cm. ...[more]
Lot van diverse gewichten, w.o. knopgewichten en goudgewichtjes in houten dekselkistje. ...[more]
Houten gestoken narstok Houten gestoken narstok ...[more]
Lot van een bronzen sculptuur van landarbeiders, gemono. S.M., h. 17cm., een bronzen pony op sokkel,
Lot van houten kuif met gestoken wapenschild Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden, h. 16, br.
Steengoed met zoutglazuur baardmankruik, met 3 opgelegde medaillons met familiewapen, gedat. anno
Lot van 2 koperen tabaksdozen w.o. versierd met graveerwerk. ...[more]
Bronzen beeldje van Napoleon op sokkel, h. 15 cm. Bronze statue of Napoleon on pedestal, h. 15 cm.
Bronzen beeldje van Napoleon op sokkel, h. 15 cm. Bronze statue of Napoleon on pedestal, h. 15 cm. ...[more]
Tafelklok in Louis XV-stijl bronzen draagstoel met medaillons met afbeeldingen van putti en venus
Bronzen sculptuur van lachende figuur met mand op marmeren voet h.17 cm. ...[more]
Lot van een wereldbol, Erd Globe Ludwig Jul. Heymann, Duitsland ca, 1900, h. 28 cm. en een kompasje in houder. ...[more]
Koetsiers klok in leren etui, ca. 1920, h. 14 cm. ...[more]
Perspectief kastje, 2 glasplaatjes met beschilderd decor van rivierlandschap, Holland ca. 1900, h.
Perspectief kastje, 2 glasplaatjes met beschilderd decor van rivierlandschap, Holland ca. 1900, h. 16, br. 18, d. 7 cm. ...[more]
Bronzen presse-papier van putto op dolfijn, ges. P. Poppelmann op voet, h. 8 cm. Patinated bronze
Reisklok in messing kast, h. 8 cm.
Reisklok in messing kast, h. 8 cm. ...[more]
Stel messing kandelaars op octagonale voet, ca. 1800 h.24 cm. ...[more]
Lot van 4 houten voorzitters/veiling hamers. ...[more]
Icoon met figuren rond kruis, Rusland 19e eeuw, 27 x 22 cm. (rand defect) ...[more]
Icoon met goudlak decor van Christus pantocrator, Rusland 19e eeuw, 35 x 30 cm. ...[more]
Lot van 3 eiken speculaasplanken met decor van figuren, Holland 19e eeuw A collection of 3 oak '
Eiken miniatuur kabinet met 2 paneeldeuren en 3 laden, 19e eeuw, h. 48, br. 32, d. 14 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van`naakte baadster met doek op marmeren voet, h. 25 cm. ...[more]
Lot van 2 vijzels met stampers en een 9 delen stapelgewicht. ...[more]
Bronzen sculptuur van tijger in gevecht met schildpad, ges. in voet, Georges Gardet (1863-1939)
Serie van 6 kristallen glazen met geëtst decor van druivenranken. (1 x schilfer op voet) ...[more]
Polychroom aardewerk bierkan met decor van landschap en tinnen montuur, 19e eeuw h.20 cm. ...[more]
Polychroom aardewerk bierkan met decor van springend hert in landschap en tinnen montuur, 19e eeuw
Polychroom aardewerk bierkan met decor van springend hert in landschap en tinnen montuur, 19e eeuw h.22 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Polychroom majolica sierbordje met decor van figuren te paard, vermoedelijk 18e eeuw, diam. 18
Polychroom majolica sierbordje met decor van figuren te paard, vermoedelijk 18e eeuw, diam. 18 cm. (randschilfers en gaatje) ...[more]
Lot van vijf Staffordshire beelden van echtpaar, stel gespiegelde figuren, Schotse edelman te
Polychroom aardewerk bord met decor van bloemen aan zilveren hengsel, diam. 21 cm. (haarscheur)
Polychroom aardewerk bord met decor van bloemen aan zilveren hengsel, diam. 21 cm. (haarscheur) ...[more]
Stel aardewerk borden met centraal decor van bloemen in vaas, 18e eeuw, diam. 23 cm. (randschilfers)
Stel aardewerk borden met centraal decor van bloemen in vaas, 18e eeuw, diam. 23 cm. (randschilfers) ...[more]
Lot van 6 aardewerk borden met bloemdecor, 3 pannenkoekborden en 2 dekselvaasjes met bloemdecor, 18e
Lot van 6 aardewerk borden met bloemdecor, 3 pannenkoekborden en 2 dekselvaasjes met bloemdecor, 18e eeuw. (allen met defecten) ...[more]
Delfts aardewerk polychroom beschilderde schenkkan met bloemdecor, 18e eeuw, h. 21 cm. (randschilfers en barst) ...[more]
Lot bestaande uit 25 KLM huisjes A collection of 25 porcelain KLM houses ...[more]
Lot van 6 Delfts aardewerk tegels, w.o. decor van huisjes en brug, 18e eeuw, 13 x 13 cm. (defecten)
Lot van 6 Delfts aardewerk tegels, w.o. decor van huisjes en brug, 18e eeuw, 13 x 13 cm. (defecten) ...[more]
Lot van 5 aardewerk tegels met tinglazuur, w.o. tamboer, putto op schip en ruiter te paard, ca.
Lot van een aardewerk veldje met 4 tegels met voorstelling van bloemen in vaas hierbij 6 tegels, w.
Aardewerk veld van 16 tegels met blauw/wit decor, 18e eeuw, 55 x 55 cm. (randschilfers) ...[more]
Lot van ca. 70 aardewerk tegels met landschapdecor in cirkel(1720-1775) hierbij 26 diverse tegels. (diverse gerestaureerd en defect) ...[more]
.3 delen Delfts aardewerk kaststel met decor van hoornblazer bij rivier, pseudomerk de Drie Klokken,
.3 delen Delfts aardewerk kaststel met decor van hoornblazer bij rivier, pseudomerk de Drie Klokken, 19e eeuw. (div. kwal.) ...[more]
1994 Los(e)/Seite