533 Los(e)/Seite
Lot div. gravures allen met voorstelling van insecten
Soonius, Louis, signed, scene at a beach, marouflé 23 x 33 cm.SOONIUS, LOUIS (1883-1956), ges. l.o.,
Soonius, Louis, signed, scene at a beach, marouflé 23 x 33 cm.SOONIUS, LOUIS (1883-1956), ges. l.o., strandgezicht, marouflé 23 x 33 cm. ...[more]
Kopergravure, Zuiderzee/ Utrecht, ca. 1700, 34 x 45 cm.
Uitgebreid lot div. prenten en gravures
onbekend, miniatuur portret van dame
Fiori, Cesare gezicht op Rome
Fiori, Cesare gezicht op Rome
Mey, Bertus de, signed, view of Camogli, Italy, canvas 80 x 100 cm.MEY, BERTUS DE (1915-1994),
VOERMAN, ges. r.o. Weesp in wintertijd, doek 30 x 40 cm.
HERMANS, H, ges. l.o., winterlandschap, doek 47 x 64 cm.
TANAKA, YASUSHI (1886-1941), signed L.l., mountain landscape, oil on canvas 93 x 65 cm.TANAKA,
SAVERYS, ALBERT (1886-1964), signed l.r., view of village church, oil on panel 12 x 17 cm.SAVERYS,
Onbekend, lot van 4 div. schilderijen
Boeddhistische Thanka met afbeelding van heiligen, doek 54 x 42 cm.
Lot div. gravures w.o. James's Park, 18e eeuw, Le Bon Genre, 18e eeuw,
Gravure; 'Aanschouweren... Europa zag'
SCHALBROEK EDUARD (1853-1935), unsign. Bridge over river, panel 21 x 30 cm.SCHALBROEK EDUARD GUSTAAF
VOLKERS ADRIANUS (1904-1983), sign. l.r., Ship in the harbour, board 45 x 58 cm.VOLKERS ADRIANUS (
LEE TERRY (1935), ges. en gedat. 1986 berglandschap, doek 100 x 90 cm.
GIER-FONTEIN, GREETJE DE, monogrammed l.l, trees, oil on canvas 100 x 100 cm.GIER-FONTEIN, GREETJE
CAVETO (Born 1923), signed l.l., composition with contours of violin, oil on canvas 80 x 100
GIER-FONTEIN, GREETJE De, signed and dated 2003 verso, landscape, oil on canvas 75 x 90 cm.GIER-
Onbekend, onduid. ges. en gedat. '75 r.o., boerderij tussen bomen, doek 51 x 61 cm.
SCHOUTEN, J.C., ges. r.o., bomen in landschap, doek 96 x 48 cm.
Onbekend, onduid. ges. en gedat. '78 l.o., gezicht op stenen trap naar huizen, doek 65 x 51 cm.
KOCKAERT, LEO (GEB. 1937), ges. en gedat. 76 r.o., man in landschap, doek 51 x 61 cm.
DOMBERG, ges. r.o., bloemstilleven, doek 60 x 50 cm.
BUNING, JOHAN (1893-1963), signed l.r., still life with fruit, oil on canvas 88 x 72 cm.BUNING,
BLOEM, H VAN, ges. r.o., gezicht op boerderij, doek 49 x 59 cm.
POSTHUMA, SIMON (BORN 1939), signed and dated u.r., still life with tobacco jar and fruit, oil on
DEFESCHE PIETER (1921-1998), Trafalger Square Londen, gouache 22 x 30 cm.
BOER, JAN DE (1902-1989), ges. en gedat. '54 r.o., gezicht op Pont Neuf te Parijs, board 50 x 50
BOER, JAN DE (1902-1989), ges. en gedat. '54 r.o., gezicht op Pont Neuf te Parijs, board 50 x 50 cm.
NICOLAAS, JOHANNES JR. (1885-1943), ges. en gedat. 1925 l.o. en ges. en gedat. verso, gezicht op '
NICOLAAS, JOHANNES JR. (1885-1943), ges. en gedat. 1925 l.o. en ges. en gedat. verso, gezicht op 'Tenger gebergte', doek 74 x 124 cm.
Onbekend, onges. stilleven met glazen en karaf bij bloemen in vaas, doek 81 x 101 cm.
MEYER, MAURICE DE, (1911-1999) ges. r.o., huizen in landschap, board 75 x 92 cm.
HOOGERBEETS, ROB, ges. en gedat. '78 r.o., aangemeerd vrachtschip, doek 76 x 100 cm.
Holt, Henri ten, signed, Mountain landscape, canvas 65 x 80 cm. (flaking paint)HOLT, HENRI FRISO TEN
ASTEN, TOON VAN, ges. r.o., stilleven met fruit, tinnen klepkan, kruik en kistje, doek 80 x 100 cm.
Onbekend, onduid. ges. meisje met bloemenmand, doek 89 x 69 cm.
Assen, Rob van, signed, street view, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. r.o., schelpenvisser aan het strand, board 79 x 99 cm. ...[more]
NES, PETER VAN, ges. en gedat. '87 r.o., stilleven met droogbloemen in mand, doek 40 x 50 cm.
Onbekend, onges. boerin op zandpad, doek 60 x 50 cm.
KRUYSWIJK, HELNA (1917-2013), ges. r.o., stilleven met tulpen, sinaasappelen en wijnfles, doek 55
KRUYSWIJK, HELNA (1917-2013), ges. r.o., stilleven met tulpen, sinaasappelen en wijnfles, doek 55 x 75 cm.
Onbekend, onges. portret van meisje, board 50 x 40 cm.
BRANDT, PAUL SR (1900-1984), unsign. 'Willows at Jisp NH', crayon 44 x 58 cm.BRANDT, PAUL SR (1900-
Onbekend, onges. riet aan oever, maroufle 72 x 55 cm.
BOER, JAN DE (1902-1989), ges. en gedat. '75 r.o., landschap met bomen en kerkje, board 40 x 50 cm.
BOER, JAN DE (1902-1989), ges. r.o. en gedat. r.b., stilleven met violen in pot bij fles, doek 41
BOER, JAN DE (1902-1989), ges. r.o. en gedat. r.b., stilleven met violen in pot bij fles, doek 41 x 31 cm.
NORDEN, HANS VAN, ges. r.o., kerk, gouache 45 x 62 cm. (mogelijk decorontwerp voor de opera Faust)
Vrijthoff, Arnold, signed, man with horse and cart, canvas 36 x 56 cm.VRIJTHOFF, ARNOLD (1863-1924),
MOST, JAC. VAN DE, signed l.l. farmer with bucket of milk in cows in landscape, oil on canvas 50 x
Unknown, sculptor in a studio, canvas 70 x 60 cm.Onbekend, ongesigneerd, beeldhouwer in atelier,
Unknown, sculptor in a studio, canvas 70 x 60 cm.Onbekend, ongesigneerd, beeldhouwer in atelier, doek 70 x 60 cm. ...[more]
GIER-FONTEIN, GREETJE DE, monogrammed l.l. sign. and dated 2001 at te back, bank on canal, oil on
BAKKER HANS JOCHEM (1948), ges. en gedat. 1975 surrealistisch landschap met zittende Carel Willink
BAKKER HANS JOCHEM (1948), ges. en gedat. 1975 surrealistisch landschap met zittende Carel Willink en liggende Mathilde, doek 78 x 99 cm.
BAKKER HANS JOCHEM (1948), ges. en gedat. 1974 surrealistisch landschap met zittend naakt, doek 78 x
BAKKER HANS JOCHEM (1948), ges. en gedat. 1974 surrealistisch landschap met zittend naakt, doek 78 x 99 cm.
MEINES, H.W. VAN, ges. en gedat. oct. 1957 l.o., landschap te Belgie, doek 80 x 110 cm.
GARRINGTON LEANORA, met sign. r.o. Kinderen op het strand, doek 60 x 90 cm.
Renard, P. Figures. Signed r.o. Volley-bal on the beach, oil on canvas 75 x 100 cm.RENARD, P. met
Garrington, Leanora beach view, signed r.o. Mother with children on the beach, oil on canvas 60 x 90
Kloos, Cornelis, signed, landscape, board 30 x 40 cm.KLOOS, CORNELIS (1895-1978), ges. r.o.,
Kloos, Cornelis, signed, landscape, board 30 x 40 cm.KLOOS, CORNELIS (1895-1978), ges. r.o., landschap, board 30 x 40 cm. ...[more]
Vlag, Sees, signed, table with shell and wallnuts, linocut 50 x 40 cm.VLAG, SEES (1934-2018), ges.
533 Los(e)/Seite