533 Los(e)/Seite
KOOL, S, ges. l.o., gezicht op boerderij, doek 30 x 40 cm.
KRAMER, S., ges. r.o., sinaasappel verkopers, doek 59 x 79 cm.
WESSELING HENDRIK JAN (1881-1950), ges. r.o., schip op vaart, doek 50 x 60 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. m.o. "badende bruid", paneel 54 x 39 cm.
MARKUS ANS (1947) Sterrenbeeld Kreeft, print in oplage 49 x 49 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. r.o. "Gastropoda", board 59 x 40 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. m.o. "vader van kunstenaar", board 40 x 27 cm.
BRAUN ROGER (1972), ges. l.o. "aanschouw het verleden", board 80 x 60 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 12 x 10 cm
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 11,5 x 10 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm.
MANKES, JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm.
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., melktijd, linosnede 19 x 14 cm.
MANKES JAN (1889-1920), ges. r.o., kraai, linosnede 18 x 24 cm.
Onbekend, onduid. ges. l.o., "vrouwentorso en buste", doek 130 x 110 cm.
BRAUN ROGER (1972), . "choise", board 140 x 91 cm.
VEN VAN DER PAUL (1892-1972), ges. r.o., korenschoven aan zandweg bij boerderij, doek 60 x 80 cm.
Hanko Hans (1923), sign. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm.HANKO HANS (1923), ges. l.o. "Leda
Hanko Hans (1923), sign. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm.HANKO HANS (1923), ges. l.o. "Leda Moderne", board 49 x 32 cm. ...[more]
BROER, ges. r.o., op de vleugel spelen, tekening 23 x 31 cm.
WOLKERS JAN (1925-2007), ges. l.o. zittend naakt, studie tekening 63 x 48 cm. (waterschade)
Onbekend, onduid. ges. r.o., Volendam, houtsnede 41 x 30 cm.
OOSTING-BIERUMA JEANNE, sign., Trois Nocturnes, portfolioOOSTING-BIERUMA JEANNE, ges. l.o., Trois
OOSTING-BIERUMA JEANNE, sign., Trois Nocturnes, portfolioOOSTING-BIERUMA JEANNE, ges. l.o., Trois Nocturnes, map ...[more]
Assem, Marjolein van den, not signed, Mountain walk, mixed media (1984), 125 x 92 cm.ASSEM,
BOOT, ELS, ges. l.o. en gedat. 1990, 'bergwand', 'Bergtop', serie van 3 etsen 5/25 33 x 40 cm.
Otter, Olphaert den, signed, untitled, gouache 52 x 69 cm. Provenance: KLM Art CollectionOTTER,
KAGIE, JAN (1907-1991), signed l.r., composition with laundry, oil on canvas 115 x 130 cm.KAGIE, JAN
LAMPE, KATINKA (BORN 1963), signed and dated 2006 on the back, boy's head, oil on canvas 160 x 120
Onbekend, onduid. ges. m.o., compositie, ets 64 x 50 cm.
Janitz, Robert (1962), signed and dated 2002 at the back, abstract, oilpaint on plastic, 130 x 91
533 Los(e)/Seite