533 Los(e)/Seite
Trostman, Josip, signed, bathing woman, oil on paper, 62 x 42 cm.TROSTMAN, JOSIP (1938), ges. en
SIEGER FREDERIK (1902-1999), signed l.r., still life with wine bottle and fruit, oil on canvas 100 x
SIEGER FREDERIK (1902-1999), unsigned, still life with jug, bottles and fruit on the table, canvas
BUNING, JOHAN (1893-1963), ges. r.o., portret van de toneelspeler Carel Rijken, doek 50 x 40 cm.
Unknown monogrammed J.S. l.l. lady having a drink looking out over the canal, pencil drawing 50 x 40
BURMANN POEK (geb. 1921), ges. l.o. stilleven met Aronskelken, board 89 x 74 cm.
SIEGER FREDERIK (1902-1999), sig. r.o., abstract composition, canvas 90 x 100 cm.SIEGER FREDERIK (
WIEGMAN, MATTHIEU (1886-1971), signed ll, view of Italian city, oil on board 41.5 x 33.5 cm.WIEGMAN,
HENGST, JAN DEN (1904-1983), ges. l.o., straatje te Menton, potloodtekening 28 x 38 cm.
HENGST, JAN DEN (1904-1983), ges. l.o., Prinshendrikkade te Amsterdam, tekening 51 x 33 cm.
Stein, Von, met sign. l.o. portret van jongen "Ahmed", board 39 x 29 cm.
Renard, P. signed, Scheveningen beach, board 30 x 39 cm.RENARD, P., ges. r.o., strandgezicht te
Renard, P. signed, Scheveningen beach, board 30 x 39 cm.RENARD, P., ges. r.o., strandgezicht te Scheveningen, board 30 x 39 cm. ...[more]
DOES, ELS DE, ges. r.o., landschap, marouflé 15 x 18 cm.
OTHON, FRIESZ (1879-1949), ges. r.o., naakt gezien op rug, studietekening 50 x 35 cm.
SUMI W., ges. r.o. rokende man, doek 58 x 49 cm.
Grootens, Adriaan, signed, view of Rome, canvas 50 x 75 cm.GROOTENS, ADRIAAN (1864-1957), ges. met
KLEMENT FON, sign l.r., "Zweeds Landschap", masomite cut 21/24, 46 x 41 cm. Provance: KLM Art
DEKKER JAN, ges. en gedat. 2005 Venus in berkenbos, paneel 122 x 84 cm.
CARVAJAL, NICOLE (GEB. 1952), signed l.r., 'Armchair 1994', oil on canvas 60 x 50 cm.CARVAJAL,
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed L.l., view of village with church, maroufle on board 50 x 60 cm.
PEIZEL, BART (1887-1974), signed and dated. h.r. 1954, portrait of miss Hasse and her Boxer, oil
Unknown, portrait of Queen Beatrix, goauche 84 x 61 cm.Onbekend, onges, portret van Koningin
HEMERET CLAUDE (1929-XXXX), ges. r.o. "composition aux iris", doek 99 x 99 cm.
Onbekend, onduid. ges. r.o. bloemstilleven, doek 178 x 88 cm. (doek met beschadiging)
MEURS, A. TH., gemono. 1988, r.o. antieke Ford auto, doek 120 x 200 cm.
Unknown, unsigned, still life, gouache 70 x 100 cm.Onbekend, onges., stilleven, gouache 70 x 100
Unknown, unsigned, still life, gouache 70 x 100 cm.Onbekend, onges., stilleven, gouache 70 x 100 cm. ...[more]
KAUDERER, GEO (1902-1996), signed l.r., Still life of apples with wine bottle, oil on canvas 51 x 61
STEENWEGEN, GUSTAVE VAN, signed and dated '59 l.l., still life with flowers in a pitcher, oil on
Laan, M. stilleven met bloemen, doek 60 x 50 cm.
HULST, signed and dated '84 l.r., figures on the beach, oil on canvas 50 x 60 cm.HULST, ges. en
Vugt, Huib van, signed, Marine ship, board 50 x 60 cm. Provenance KLM art collectionVUGT, HUIB
DOORNIK, HEERTJE VAN (1880-1936), ges. l.o., gezicht op boerderijen, doek 62 x 81 cm.
DOES, ELS DE, ges. verso, landschap met brug over rivier, doek 35 x 40 cm.
Idsert, Henk van den, signed, view at Mirmande, France, watercolor 24 x 34 cm.IDSERT, HENK VAN
KLEIN VON DIEPOLD, LEO (1865-1944), signed ll, view of fishing village in winter, oil on panel 40
MACLEAN, HEINRICH CARL, signed L.l., flowers by moonlight, oil on canvas 57 x 61 cm.MACLEAN,
Wiesman, Hans, signed verso, stillife with doll, board 45 x 35 cm.WIESMAN, HANS (1918-1988), ges. en
VOERMAN JAN (1857-1941), unsign. with studio stamp verso, water and clouds, oil on canvasVOERMAN JAN
BOER, JAN DE (1902-1989), ges. r.o., stilleven met bloemen in vaas, doek 40 x 30 cm.
KEITH, CASTLE (1863-1927), ges. r.o., boerin met koe op zandweg, doek 76 x 91 cm.
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed and dated '77 l.r., still life with wine bottles, coffee pot
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed and dated '78 u.r., still life with dried flowers, teapot, cup
ENGELMAN, HANS (1922-2000), signed L.l., still life with flowers in vase, cup and jar, oil on canvas
POT BASJE (1922-2003), ges. r.o., 'Kattenpraat op de drempel', doek 90 x 75 cm. (kras op doek)
OUBORG PIET (1893-1956), unsigned attributed to, street view, pencil drawing 21 x 31 cm.OUBORG
POT, BASJE (1922-2003), signed L.l., 'Het Poldertje Oostveen', oil on canvas 75 x 90 cm.POT,
ROSSUM VAN JACOBUS (1881-1963), sign. l.r., Farm, oil on canvas 29 x 39 cm.ROSSUM VAN JACOBUS WILLEM
Onbekend, onduid. ges. r.o., bloemstilleven, doek 45 x 35 cm.
Onbekend, met sign. l.o., kinderen op het strand, paneel 26 x 34 cm.
TERWINDT, ROBERT (1940-2019), signed and dated 1963 l.r., view of the farm, gouache 21 x 29 cm.
Unknown, unsign. Stillife, oil on canvas 23 x 29 cm.Onbekend, onges., Stilleven, doek 23 x 29 cm.
Unknown, unsign. Stillife, oil on canvas 23 x 29 cm.Onbekend, onges., Stilleven, doek 23 x 29 cm. ...[more]
BENEDICTUS, ges. en gedat. '57 r.b., portret van dame, doek 36 x 30 cm.
Danne, signed and dated. '89 h.r., dormer, oil on canvas 40 x 30 cm.Danne, ges. en gedat. '89 r.
Onbekend, met sign. r.o., twee sint bernard pups, board 23 x 30 cm.
VERSTEEGH, E., ges. l.o. figuren bij huis in winterlandschap, paneel 17 x 23 cm.
Assen, Rob van, signed, Manor in the snow, board 30 x 40 cm.ASSEN, ROB VAN (1944), ges. en gedat.
533 Los(e)/Seite