Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)
Live Übertragung

Auktionstag(e)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Ort der Versteigerung

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Verfeinern Sie Ihre Suche

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

1850 Los(e)

Sortieren nach:

  • Nur Massenlose anzeigen
  • Liste
  • Galerie
  • 1850 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Art Deco tafellamp met witte bol kap, h. 31 cm.Art Deco tablelamp with white glass lamp shade, h. 31 cm. ...[more]

Lot van 3 div. glazen schalen, allen ges. ...[more]

Bronzen sculptuur van kat met origami vogel, naar George Gardet (1863-1939), met sign. G. Gardet h. 21 cm.Bronze sculpture of a kitten and origam...

Art Deco deels verzilverde tafellampje met gestineerd glazen kap, 29 cm.Art Deco partly plated table lamp, h. 29 cm. ...[more]

Vijftig delige set verzilverd Robbe & Berking bestek, 7 dozen en los dienbestek.Pleet Robbe & Berking plate cutlery and service parts. ...[more]

Art Deco tafellampje met groene kap, h. 35 cm.Art Deco tablelamp with green lamp shade, h. 35 cm. ...[more]

Alessi fluitketel ...[more]

Art Deco chromen sculptuur van pelikaan, h. 35 cm.Art Deco sculpture of pelican, h. 35 cm. ...[more]

Gele sculptuur van stier, h. 30 cm.Metal sculpture of bull, h. 30 cm. ...[more]

VERSTIJNEN, AD, zonder sign., Vrolijke kok, kunststof sculpture (opl.200), h. 22 cm.Verstijnen, Ad, not signed, happy cook, plastic sculpture, h. ...

VERSTIJNEN, AD, zonder sign., Vrolijke kok, kunststof sculpture (opl.200), h. 22 cm.Verstijnen, Ad, not signed, happy cook, plastic sculpture, h. ...

HARTOG, GERTRUD, ges., Torso van Big Lady in badpak, kunststof sculpture (opl.75), h. 22 cm.Hartog, Gertrud, signed, Torso of Big Lady in bathing...

HARTOG, GERTRUD, ges., Torso van Big Lady in badpak, kunststof sculpture (opl.75), h. 22 cm.Hartog, Gertrud, signed, Torso of Big Lady in bathing...

Bronzen sculptuur van zittende jachthond op marmeren voet, naar Pierre-Jules Mene (1810-1879), met sign. P.J. Mene, h. 26 cm.Bronze sculpture of ...

Bronzen sculptuur van adelaar op marmeren basement, naar Archibald Thorburn (1860-1935), met sign. A. Thorburn, gieterijmerk en genummerd A 1122...

Lot van 4 tinnen zeehonden met bal, 4 tinnen zeehonden als kandelaar en een tinnen schaal gedragen door 3 zeehonden, h. 17, br. 36 cm. allen gem...

Serie van 4 gietijzeren ramskoppen, h. 15 cm. ...[more]

Serie van 4 gietijzeren ramskoppen, h. 15 cm. ...[more]

Serie van 4 gietijzeren ramskoppen, h. 15 cm. ...[more]

Lot van 5 aardewerk kruiken met grepen. (div. kwal.) ...[more]

Lot van 3 deels houten behangstempels, h. 60 cm. ...[more]

5 delen Art Deco koffieservies op dienblad, Engeland. ...[more]

Lot van een vintage Bush draagbare radio TR 82 C (met batterij), 6 diverse parfumflesjes, w.o. Diva, telefoonklapper en een Rowenia tafelaanstek...

Lot van 3 tapkranen, w.o. koper. ...[more]

Dik glazen kruik versierd met lood ...[more]

Ca. 8 delen polychroom visservies, TunesieAbout 8 parts tableware, Tuesia ...[more]

Plateel Art Deco siervaaas, fabrikant en gemerkt, De distel Amsterdam (gerestaureerd aan hals), h. 23 cm.Pottery Art Deco vase, marked, De Distel...

Art Deco deels verzilverde 3-lichts tafellamp met glazen kap voorzien van reliëf decor, h. 39 cm.Art Deco partly plated 3-lights tablelamp, h. 39...

Stel Art Deco boeksteunen bekroond met eenden rustend op marmeren voet, h. 15 cm.Pair of 2 Art Deco bookschelfs with gooses, h. 15 cm. ...[more]

Chromen tafellamp rustend op 3 sprant met witte kap, h. 42 cm.Chrome tablelamp on 3 legs, h. 42 cm. ...[more]

Art Deco smeedijzeren tafellamp met glazen kap, h. 49 cm.Art Deco iron tablelamp with glass lamp shade, h. 49 cm. ...[more]

Marmeren tafellampje met stoffen kap, h. 33 cm.Marble tablelamp with fabric lamp shade, h. 33 cm. ...[more]

Verchroomd design tafellampje, h. 30 cm.Design tablelamp, h. 30 cm. ...[more]

Palissander Art Deco boekensteunen met olifantjes, h. 11 cm.Wooden Art Deco book shelfes, h. 11 cm. ...[more]

Stel marmeren boeksteunen bekroond met poezen in mand, h. 12 cm.Pair of 2 book shelfes with cats, h. 12 cm. ...[more]

Chromen Art Deco 2-lichts tafellamp met wit bolle kappen, h. 27 cm.Chrome Art Deco 2-lights tablelamp, h. 27 cm. ...[more]

Loading...Loading...
  • 1850 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose