- Nur Massenlose anzeigen
1850 Los(e)/Seite
Art Deco tafellamp met witte bol kap, h. 31 cm.Art Deco tablelamp with white glass lamp shade, h. 31 cm. ...[more]
Grijs glazen schaal in gietijzeren montuur, ontwerp Booms Belgie, h. 24 cm. ...[more]
Lot van 3 div. glazen schalen, allen ges. ...[more]
Bronzen schaal, ontwerp Just Andersen, Denemarken jaren '30 ...[more]
Bronzen sculptuur van kat met origami vogel, naar George Gardet (1863-1939), met sign. G. Gardet
Art Deco deels verzilverde tafellampje met gestineerd glazen kap, 29 cm.Art Deco partly plated table lamp, h. 29 cm. ...[more]
Vijftig delige set verzilverd Robbe & Berking bestek, 7 dozen en los dienbestek.Pleet Robbe & Berking plate cutlery and service parts. ...[more]
Lot van 11 Braziliaans marmeren siervazen, diverse maten. ...[more]
Art Deco tafellampje met groene kap, h. 35 cm.Art Deco tablelamp with green lamp shade, h. 35 cm. ...[more]
Art Deco chromen sculptuur van pelikaan, h. 35 cm.Art Deco sculpture of pelican, h. 35 cm. ...[more]
Gele sculptuur van stier, h. 30 cm.
Gele sculptuur van stier, h. 30 cm.Metal sculpture of bull, h. 30 cm. ...[more]
HARTOG, GERTRUD, ges., Torso van Big Lady in badpak, kunststof sculpture (opl.75), h. 22 cm.
Blankglazen Leerdam bolvaas, gemerkt onderzijde monogram Chris Lanooy, h. 20 cm. ...[more]
Plated champagne koeler, Charles Heidsieck, h. 20, diam. 18 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van zittende jachthond op marmeren voet, naar Pierre-Jules Mene (1810-1879), met
Bronzen sculptuur van adelaar op marmeren basement, naar Archibald Thorburn (1860-1935), met sign.
Lot van 4 tinnen zeehonden met bal, 4 tinnen zeehonden als kandelaar en een tinnen schaal gedragen
Lot van 50 model auto's, w.o Corgi, Dinky Toys en Schuco. (div. kwal.) ...[more]
Lot van 6 dikglazen siervazen, w.o. Josef Hospodka, 50/60 jaren. ...[more]
Lot van 5 dikglazen Murano siervazen, w.o. ontwerp di Rupa, 50/60 jaren. ...[more]
Lot van 5 dikglazen siervazen, w.o. Josef Hospodka, 50/60 jaren. en stopkaraf. ...[more]
Lot van 5 dikglazen siervazen, w.o. ontwerp Josef Hospodka, 50/60 jaren. ...[more]
Lot van 7 dikglazen siervazen, w.o. Murano, 50/60 jaren. ...[more]
Lot van 3 dikglazen siervazen, w.o. ontwerp Josef Hospodka, 50/60 jaren. ...[more]
Lot van 4 dikglazen siervazen, w.o. ontwerp Josef Hospodka, 50/60 jaren. ...[more]
Lot van 4 dikglazen siervazen, w.o. ontwerp Jan Beranek, 50/60 jaren. ...[more]
Serie van 4 gietijzeren ramskoppen, h. 15 cm. ...[more]
Terracotta groen geglazuurde dekselpot met 2 grepen, h. 51 cm. (randschilfers) ...[more]
Lot van 5 aardewerk kruiken met grepen. (div. kwal.) ...[more]
Lot van 11 schaalmodel auto's, w.o. DS citroen, Jaguar en BMW 328, w.o. 5 in verpakking. ...[more]
Webster Chicago Electronic Memory wire recorder met spoelen en microfoon in koffer, ca. 1940/50.
Webster Chicago Electronic Memory wire recorder met spoelen en microfoon in koffer, ca. 1940/50. ...[more]
Lot van 3 deels houten behangstempels, h. 60 cm. ...[more]
5 delen Art Deco koffieservies op dienblad, Engeland. ...[more]
Lot van een vintage Bush draagbare radio TR 82 C (met batterij), 6 diverse parfumflesjes, w.o. Diva,
Koperen Art Nouveau bureaulamp met stoffen kapje, h. 38 cm. ...[more]
Lot van diverse dokters preparaten in 2 etui's en 7 apothekers maatbekers en reageerbuisjes in
Lot van diverse dokters preparaten in 2 etui's en 7 apothekers maatbekers en reageerbuisjes in houder. ...[more]
Lot van 3 tapkranen, w.o. koper.
Lot van 3 tapkranen, w.o. koper. ...[more]
Dik glazen kruik versierd met lood
Dik glazen kruik versierd met lood ...[more]
Deels messing design tafellamp met stoffen kap, h. 80 cm. ...[more]
Ca. 30 delen kristallen servies met wijnglazen, likeurglazen en flutes ...[more]
Ca. 8 delen polychroom visservies, TunesieAbout 8 parts tableware, Tuesia ...[more]
Plateel Art Deco siervaaas, fabrikant en gemerkt, De distel Amsterdam (gerestaureerd aan hals), h.
Art Deco deels verzilverde 3-lichts tafellamp met glazen kap voorzien van reliëf decor, h. 39 cm.Art
Lot van 4 aardewerk schenkkruiken en een hengelpot. (div. kwal.) ...[more]
Stel Art Deco boeksteunen bekroond met eenden rustend op marmeren voet, h. 15 cm.Pair of 2 Art Deco bookschelfs with gooses, h. 15 cm. ...[more]
Chromen tafellamp rustend op 3 sprant met witte kap, h. 42 cm.Chrome tablelamp on 3 legs, h. 42 cm. ...[more]
Art Deco smeedijzeren tafellamp met glazen kap, h. 49 cm.Art Deco iron tablelamp with glass lamp shade, h. 49 cm. ...[more]
Marmeren tafellampje met stoffen kap, h. 33 cm.Marble tablelamp with fabric lamp shade, h. 33 cm. ...[more]
Verchroomd design tafellampje, h. 30 cm.Design tablelamp, h. 30 cm. ...[more]
Palissander Art Deco boekensteunen met olifantjes, h. 11 cm.Wooden Art Deco book shelfes, h. 11 cm. ...[more]
Stel marmeren boeksteunen bekroond met poezen in mand, h. 12 cm.Pair of 2 book shelfes with cats, h. 12 cm. ...[more]
Chromen Art Deco 2-lichts tafellamp met wit bolle kappen, h. 27 cm.Chrome Art Deco 2-lights tablelamp, h. 27 cm. ...[more]
Lot van 5 terra cotta kruiken met grepen. (div. kwal.) ...[more]
1850 Los(e)/Seite