- Nur Massenlose anzeigen
1850 Los(e)/Seite
Lot van 3 dikglazen siervazen, w.o. Jaroslav Beranek en Josef Hospodka, 50/60 jaren. ...[more]
Glazen sculptuur van liggende leeuw, h. 28, l. 65 cm.Glass sculpture of a lion, h. 28, l. 65 cm. ...[more]
Dikwandige glazen bloemenvaas, h.26 cm. ...[more]
Set van 6 handgemaakte div. kleurige boheemse wijnglazen ...[more]
Geglazuurd aardewerk cachepot met relief van bladeren, h. 32, diam. 46 cm. (haarscheur en schilfertjes) ...[more]
Geglazuurd aardewerk cachepot met relief van bladeren, h. 35, diam. 50 cm. ...[more]
Geglazuurd aardewerk tuinvaas met decor van bladeren, h. 37, diam. 50 cm. ...[more]
Serie van 24 kristallen glazen met verzilverde rand in originele verpakking. ...[more]
Lot van een rechthoekige aardewerk plantenbak, (schilfertje), cachepot (randschilfer), terrine op
Serie van 18 bruin handgeblazen wijnglazen met ribbelrand. ...[more]
Lot van een metalen obelisk, 2 pinakels, tuinvaas, 2 siereikels. ...[more]
Lot van 21 Braziliaans marmeren objecten, w.o. 4x press papier als piramide, vijzel en bekers.
Lot van 21 Braziliaans marmeren objecten, w.o. 4x press papier als piramide, vijzel en bekers. ...[more]
Lot van 5 metalen ornamenten met bladeren, diam. 35 en 25 cm. ...[more]
Stel mondgeblazen hallampen met ijzeren monturen, h. 38 cm. ...[more]
IJzeren kookpot op driepoot, h. 25, diam. 40 cm. ...[more]
Porseleinen sculptuur van Siberische Husky, Italië, h. 96 cm.Porcelain sculpture of Siberian Husky, Italy, h. 96 cm. ...[more]
Meerkleurige dikwandige glazen schaal, h.16 cm. ...[more]
Dikwandige oranje glazen sierschaal, mogelijk Murano, diam. 37 cm. ...[more]
Metalen loop race auto met stuur, l. 77 cm. ...[more]
Lot van 2 rode kinder loopauto's, w.o. raceauto. ...[more]
Meerkleurige glazen object van figuur, h.41cm. ...[more]
Lot van 5 blauwglazen champagne flutes, 2 champagne koelers, waterkan en 12 waterglazen en 5
Lot van 5 blauwglazen champagne flutes, 2 champagne koelers, waterkan en 12 waterglazen en 5 groenglazen waterglazen ...[more]
Stel deels blank en zwart glazen tafellampen onder stoffen kap, h.60 cm. ...[more]
Dikwandige meerkleuren glazen vaas, h.45 cm. ...[more]
Lot van 13 groen aardewerk serveerschalen als palmbladeren, 3 wit aardewerk serveerschalen als
Meerkleuren glazen sculptuur van vis, l.46 cm. ...[more]
Handbeschilderde kunststof sculpture van Vincent van Gogh, h. 24 cm.Handpainted plastic sculpture of Vincent van Gogh, h. 24 cm. ...[more]
Lot van 3 Nixdorf computer S400 verwisselbare schijf, 80-er jaren, diam. 40 cm. ...[more]
Roodblikken brandweer kinder trapauto. ...[more]
Deels stoffen en metalen sprinkhaan met ledverlichting in voelsprieten, h. 95, br. 180, d. 110 cm.
Deels stoffen en metalen sprinkhaan met ledverlichting in voelsprieten, h. 95, br. 180, d. 110 cm. ...[more]
Lot van 22 wit aardewerk serveerschalen als palmbladeren, gemerkt Bordalo Pinheiro Portugal. diverse
Lot van 22 wit aardewerk serveerschalen als palmbladeren, gemerkt Bordalo Pinheiro Portugal. diverse maten, (2x randschilfer) ...[more]
Set van 6 grote kristallen wijnglazen, h.26 cm. ...[more]
Kristallen fruitschaal op hoge voet, h.27 cm. ...[more]
HANSEN, JOOP, ges. vis/hoofd, kunststof sculpture (opl.250), h. 20 cm.Hansen, Joop, signed, vis/head, plastic sculpture, h. 20 cm. ...[more]
HANSEN, JOOP, ges. Koe/hoofd, kunststof sculpture (opl.250), h. 20 cm.Hansen, Joop, signed, cow/head, plastic sculpture, h. 20 cm. ...[more]
HANSEN, JOOP, ges. Vis/hoofd, kunststof sculpture (opl.250), h. 20 cm.Hansen, Joop, signed, vis/head, plastic sculpture, h. 20 cm. ...[more]
DIEM, PETER, ges., Kunststof sculpture van koe (opl.100), h. 30 cm.Diem, Peter, signed, plastic sculpture of cow, h. 30 cm. ...[more]
HANSEN, JOOP, ges. Kat, kunststof sculpture (opl.250), h. 20 cm.Hansen, Joop, signed, cat, plastic sculpture, h. 20 cm. ...[more]
Houten gestoken sculptuur van uil, h.47 cm. ...[more]
Houten beschilderd modelschip van kruiser, l.130 cm.Wooden painted model ship of cruiser, l.130 cm. ...[more]
Goudkleurige sculptuur van krokodillenschedel, l. 54 cm.Metal sculpture of crocodile skull, l. 54 cm. ...[more]
Goudkleurige sculptuur van tijgerschedel op sokkel, h. 32 cm.Metal sculpture of tiger skull, h. 32 cm. ...[more]
Lot van 3 witporseleinen sierboeken en 6 witporseleinen Krautheim Selb Bavaria menustandaards.
Lot van 3 witporseleinen sierboeken en 6 witporseleinen Krautheim Selb Bavaria menustandaards. ...[more]
Meerkleurige glazen object van schelp, l.31 cm. ...[more]
Meerkleurige glazen siervaas, h. 46 cm. ...[more]
Serie van ca. 40 gekleurde wijnglazen ...[more]
Lot van 2 groen aardewerk schalen op schotel, 2 diepe borden en een paars aardewerk ovale en ronde
Lot van 2 groen aardewerk schalen op schotel, 2 diepe borden en een paars aardewerk ovale en ronde schaal, gemerkt Todo Mundo Italië. ...[more]
Lot van 3 spekstenen sculpturen, w.o. vogel. ...[more]
Lot van een mondgeblazen tazza, coupe, kaasstolp en een glas. ...[more]
Lot van 4 bordenrekken met 46 houten borden, China, h. 54 cm. ...[more]
Polychroom houten kermis ballengooi aparaat met portret en puntentelling bak, ca. 1920, h. 105,
Polychroom houten kermis ballengooi aparaat met portret en puntentelling bak, ca. 1920, h. 105, br. 55 cm. ...[more]
1850 Los(e)/Seite