- Nur Massenlose anzeigen
1850 Los(e)/Seite
Tapijt, Meshed, 350 x 265 cm.
Tapijt, Meshed, 350 x 265 cm.A carpet, Meshed, 350 x 265 cm. ...[more]
Eiken rijkgestoken kapstok met reliefdecor van bloemenvaas en putto, h. 29, br. 104 cm. ...[more]
Elektrotherapie apparaat, fabrikaat G. Wohlnuth & Co, in eikenhouten kast, 30-jaren, h. 84, br.
Elektrotherapie apparaat, fabrikaat G. Wohlnuth & Co, in eikenhouten kast, 30-jaren, h. 84, br. 37, d. 29 cm. (poot gescheurd) ...[more]
Houten gefineerd dressoir met overhemd laden en onderin 2 laden, fabrikant: Ottocento Italiano, h.
Houten gefineerd dressoir met overhemd laden en onderin 2 laden, fabrikant: Ottocento Italiano, h. 83, br. 130, d. 48 cm. ...[more]
Eiken Schuitema salontafel op blokpoten verbonden door regels, h. 48, br. 116 cm. (blad licht
Eiken Schuitema salontafel op blokpoten verbonden door regels, h. 48, br. 116 cm. (blad licht beschadigd) ...[more]
Eiken Schuitema salontafel op blokpoten verbonden door regels, model Gustave, h. 45, br. 150, d.
Eiken Schuitema salontafel op blokpoten verbonden door regels, model Gustave, h. 45, br. 150, d. 85 cm. (met etiket) ...[more]
Eiken Schuitema bank met groen velourse bekleding, model Hector, h. 83, br. 215, d. 84 cm. ...[more]
Deels goudlak piedestalles in de vorm van pilaster, h. 81 cm.Partly gold laques piedestalle, h. 81 cm. ...[more]
Beukenhouten Thonet-stijl bureaustoel met rieten zitting. ...[more]
Serie van 6 armstoelen met rieten leuning en creme stoffen zitting. ...[more]
Art Deco hanglamp met 5 gemarmerde glasbollen. ...[more]
Stel witgelakte Akerblom stoelen, ontwerper Gunnar Eklof, Zweden 50-er jaren. (etiket onderzijde)a
Bruinlederen design draaistoel op aluminium poot. ...[more]
Design armstoel met bruin velourse bekleding. ...[more]
Deels verchroomde design fauteuil met roodleer bekleed, naar Le Corbusier. ...[more]
Stel zwartlak design stoelen met op metalen onderstel, gemerkt Flyline, Italie 80-er jaren. ...[more]
Verchroomde design staande 2-lichts schaallamp met 8 kapstokhaken en paraplu standaard op ijzeren
Verchroomde design staande 2-lichts schaallamp met 8 kapstokhaken en paraplu standaard op ijzeren ronde voet, h. 187 cm. ...[more]
Serie van 4 Wenge houten stoelen met blauw skai bekleding, ontwerp Cees Braakman voor Pastoe uit
In hoogte verstelbare Stokke ergonomische zadelkruk met groene zitting, Noorwegen 1990-1999.
In hoogte verstelbare Stokke ergonomische zadelkruk met groene zitting, Noorwegen 1990-1999. ...[more]
In hoogte verstelbare Stokke Varier Move ergonomische zadelkruk Noorwegen uitgave Euro 2008.
In hoogte verstelbare Stokke Varier Move ergonomische zadelkruk Noorwegen uitgave Euro 2008. ...[more]
Grijs met creme Sayl bureaustoel met grijze stoffen zitting, ontwerp Herman MillerGrey and creme Sayl desk chair, Herman Miller ...[more]
Moderne bureaustoel, gemerkt Knoll. ...[more]
Tapijt, Patchwork 303 x 270 cm.
Tapijt, Patchwork 303 x 270 cm.Patchwork carpet 303 x 270 cm. ...[more]
Serie van 4 Lord Yo armstoelen, naar ontwerp Philippe Starck voor Driade. ...[more]
Licht eiken vergadertafel op vleugelpoten, vermoedelijk Vitra, h. 73, br. 190, d. 85 cm. ...[more]
Licht eiken vergadertafel op vleugelpoten, vermoedelijk Vitra, h. 73, br. 190, d. 85 cm. (lichte
Licht eiken vergadertafel op vleugelpoten, vermoedelijk Vitra, h. 73, br. 190, d. 85 cm. (lichte beschadigingen) ...[more]
Set van 2 bruine skai draaistoelen op trompenvoet, jaren '60. ...[more]
Deels beuken design schommelstoel met zwartlederen bekleding, ontwerp Paul Tuttle, model Nonna, voor
Serie van 6 Pavilion AV4 design stapelbare stoelen, gemerkt &tradition, ontwerp door Anderssen &
Serie van 6 Pavilion AV4 design stapelbare stoelen, gemerkt &tradition, ontwerp door Anderssen & Voll voor het label AndTradition. ...[more]
Tapijt, Bidjar 260 x 200 cm.
Tapijt, Bidjar 260 x 200 cm. ...[more]
Eiken Schuitema wandtafel met 5 diverse laden op blokpoten en etage, h. 75, br. 158, d. 46 cm. (blad
Eiken Schuitema wandtafel met 5 diverse laden op blokpoten en etage, h. 75, br. 158, d. 46 cm. (blad licht beschadigd) ...[more]
Tapijt, Keshan 385 x 298 cm.
Tapijt, Keshan 385 x 298 cm.Keshan carpet 385 x 298 cm. ...[more]
Stel houten nachtkastjes met 2 laden en uitschuifbare plank, fabrikant: Ottocento Italiano, h. 68,
Stel houten nachtkastjes met 2 laden en uitschuifbare plank, fabrikant: Ottocento Italiano, h. 68, br. 56, d. 40 cm. ...[more]
Houten gefineerd dressoir met poudreuse, 2 uitschuifbare planken en 6 laden, fabrikant: Ottocento
Houten gefineerd dressoir met poudreuse, 2 uitschuifbare planken en 6 laden, fabrikant: Ottocento Italiano, h. 102, br. 130, d. 50 cm. ...[more]
Bruin/rood leren 3-zitsbank afgezet met siernagels rustend op zwenkwieltjesBrown/ red leather chesterfield 3person coutch ...[more]
Rood/ bruin rokersfauteuil gecapituneerde rugleuning rustend op zwenkwieltjesRed/ brown leather smoking chair ...[more]
Spiegel in Art Noveau gestoken lijst met florale siermotieven en etageres, h. 95 cm.Mirro in art noveau frame, h. 95 cm. ...[more]
Eiken ovale salontafel, h. 44 br. 150 d. 73 cm.Oak coffee table, h. 44 w. 150 d. 73 cm. ...[more]
Bronzen Art Deco hangkroon met 3 glazen kappen, h. 90 cm. ...[more]
Tapijt, Meshed 365 x 282 cm.
Tapijt, Meshed 365 x 282 cm.Meshed carpet 365 x 282 cm. ...[more]
Noten Schuitema bank met bruinleer bekleed, h. 79, br. 192, d. 85 cm. ...[more]
Noten Schuitema tafel met 4 in- en uitklapbare uiteinden, h. 75, br. 115 cm. (uitklapbaar diam 160
Noten Schuitema tafel met 4 in- en uitklapbare uiteinden, h. 75, br. 115 cm. (uitklapbaar diam 160 cm.) ...[more]
Serie van 4 teakhouten Boomerang stoelen met paarse zitting, ontwerper Alfred Christensen voor
Bronzen Art Deco 5-lichts hanglamp met satine glasbollen. ...[more]
Serie van 4 Art Deco armstoelen met gestreepte bekleding en uitschuiftafel op kruispoot, h. 77,
Noten gefineerd dressoir met 2 paneeldeuren en 4 laden, 70-er jaren, h. 80, br. 225, d. 45 cm.
Noten gefineerd dressoir met 2 paneeldeuren en 4 laden, 70-er jaren, h. 80, br. 225, d. 45 cm. ...[more]
Houten wandtafel op verchroomde onderstel, 60-er jaren, h. 67, br. 55, d. 30 cm. ...[more]
Leren armfauteuil rustend op houten poot.Leather armchair ...[more]
Zwartlederen gecapitonneerde Chesterfield bank op houten pootjes. ...[more]
Eiken salontafel op taps toelopende poten, h. 45, br. 220, d. 100 cm. ...[more]
1850 Los(e)/Seite