Auktion beendet (4 Tag(e) Verkauf)
AP Diemen (Amsterdam)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 30,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), 1112, Netherlands

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

Nur Massenlose anzeigen Filter entfernen

Schätzpreis

1850 Los(e)

  • Nur Massenlose anzeigen
  • 1850 Los(e)

Tapijt, Meshed, 350 x 265 cm.A carpet, Meshed, 350 x 265 cm. ...[more]

Elektrotherapie apparaat, fabrikaat G. Wohlnuth & Co, in eikenhouten kast, 30-jaren, h. 84, br. 37, d. 29 cm. (poot gescheurd) ...[more]

Houten gefineerd dressoir met overhemd laden en onderin 2 laden, fabrikant: Ottocento Italiano, h. 83, br. 130, d. 48 cm. ...[more]

Eiken Schuitema salontafel op blokpoten verbonden door regels, model Gustave, h. 45, br. 150, d. 85 cm. (met etiket) ...[more]

Deels goudlak piedestalles in de vorm van pilaster, h. 81 cm.Partly gold laques piedestalle, h. 81 cm. ...[more]

Art Deco hanglamp met 5 gemarmerde glasbollen. ...[more]

Bruinlederen design draaistoel op aluminium poot. ...[more]

Design armstoel met bruin velourse bekleding. ...[more]

Verchroomde design staande 2-lichts schaallamp met 8 kapstokhaken en paraplu standaard op ijzeren ronde voet, h. 187 cm. ...[more]

Grijs met creme Sayl bureaustoel met grijze stoffen zitting, ontwerp Herman MillerGrey and creme Sayl desk chair, Herman Miller ...[more]

Moderne bureaustoel, gemerkt Knoll. ...[more]

Tapijt, Patchwork 303 x 270 cm.Patchwork carpet 303 x 270 cm. ...[more]

Licht eiken vergadertafel op vleugelpoten, vermoedelijk Vitra, h. 73, br. 190, d. 85 cm. (lichte beschadigingen) ...[more]

Serie van 6 Pavilion AV4 design stapelbare stoelen, gemerkt &tradition, ontwerp door Anderssen & Voll voor het label AndTradition. ...[more]

Tapijt, Bidjar 260 x 200 cm. ...[more]

Eiken Schuitema wandtafel met 5 diverse laden op blokpoten en etage, h. 75, br. 158, d. 46 cm. (blad licht beschadigd) ...[more]

Tapijt, Keshan 385 x 298 cm.Keshan carpet 385 x 298 cm. ...[more]

Stel houten nachtkastjes met 2 laden en uitschuifbare plank, fabrikant: Ottocento Italiano, h. 68, br. 56, d. 40 cm. ...[more]

Houten gefineerd dressoir met poudreuse, 2 uitschuifbare planken en 6 laden, fabrikant: Ottocento Italiano, h. 102, br. 130, d. 50 cm. ...[more]

Bruin/rood leren 3-zitsbank afgezet met siernagels rustend op zwenkwieltjesBrown/ red leather chesterfield 3person coutch ...[more]

Rood/ bruin rokersfauteuil gecapituneerde rugleuning rustend op zwenkwieltjesRed/ brown leather smoking chair ...[more]

Spiegel in Art Noveau gestoken lijst met florale siermotieven en etageres, h. 95 cm.Mirro in art noveau frame, h. 95 cm. ...[more]

Eiken ovale salontafel, h. 44 br. 150 d. 73 cm.Oak coffee table, h. 44 w. 150 d. 73 cm. ...[more]

Tapijt, Meshed 365 x 282 cm.Meshed carpet 365 x 282 cm. ...[more]

Leren armfauteuil rustend op houten poot.Leather armchair ...[more]

  • 1850 Los(e)