1850 Los(e)/Seite
BES PETER (1945), ges. en gedat. 1993 portret van dame, litho 63 x 51 cm. ...[more]
HUF, PAUL (1924-2002), Bosrand, foto 100 x 150 cm. Uit de serie: Vincent van Gogh/Paul Huf: Eye to
HUF, PAUL (1924-2002), Hoogeveen, Drenthe, Zundert, Antwerpen, lot van 4 compilatiefoto's 120 x 80
RUITER, JEAN (1942-2005), allen ges. en gedat.'89 r.o., w.o. 'Overspannen toeristen I' en 'Antiek
WALLRAFEN, HANNES (GEB. 1951), te dat. 1995, 'De Dingen #2', fotografie c-print 38 x 38 cm.
Onbekend, Lege theaterzaal, foto 70 x 140 cm.Unknown, empty theatre, photo 70 x 140 cm. ...[more]
Onbekend, Interieur in verval, foto 60 x 90 cm.unknown, dilapidated interior, photo 60 x 90 cm. ...[more]
CHAPEAU, RONALD (1969), ges. r.o., Charlie Chaplin, doek 60 x 65 cm.Chapeau, Ronald, signed, Charlie Chaplin, canvas 60 x 65 cm. ...[more]
HEIJBOER ANTON, (1924-2005), ges., kip, aquarel 107 x 79 cm.Heijboer, Anton, signed, chicken, watercolor 107 x 79 cm. ...[more]
CHAPEAU, RONALD (1969), ges. r., Marilyn, doek 75 x 55 cm.Chapeau, Ronald, signed, Marilyn, canvas 75 x 55 cm. ...[more]
CHAPEAU, RONALD (1969), ges. l., Al Pacino, doek 75 x 55 cm.Chapeau, Ronald, signed, Al Pacino, canvas 75 x 55 cm. ...[more]
CHAPEAU, RONALD (1969), ges. r., Charlie Chaplin, doek 75 x 55 cm.Chapeau, Ronald, signed, Chaplin, canvas 75 x 55 cm. ...[more]
CHAPEAU, RONALD (1969), ges. l., Elvis, doek 75 x 55 cm.Chapeau, Ronald, signed, Elvis, canvas 75 x 55 cm. ...[more]
CHAPEAU, RONALD (1969), ges. r., Brigitte Bardot, doek 75 x 55 cm.Chapeau, Ronald, signed, Brigitte Bardot, canvas 75 x 55 cm. ...[more]
CHAPEAU, RONALD (1969), ges. l., Jack Nicholson, doek 75 x 55 cm.Chapeau, Ronald, signed, Jack Nicholson, canvas 75 x 55 cm. ...[more]
CHAPEAU, RONALD (1969), ges. l.o.., Marilyn/Coke, doek 100 x 65 cm.Chapeau, Ronald, signed, Marilyn/Coke, canvas 100 x 65 cm. ...[more]
CHAPEAU, RONALD (1969), ges. o., Muhammed Ali, doek 55 x 75 cm.Chapeau, Ronald, signed, Muhammed Ali, canvas 55 x 75 cm. ...[more]
Onbekend, Teyler's Museum, Haarlem, zeefdruk op doek 90 x 60 cm.Unknown, Teyler's Museum, Haarlem, screenprint on canvas 90 x 60 cm. ...[more]
FORTUNATO, GIUSEPPE (GEB. 1956), ges. m.o. en ges. en gedat. 2016 verso, senza titalo, gem. tech. 70
PAUL, BLANCA (GEB. 1954), ges. r.o., 'Giele', lot van 2 prints in map (9/10,1999), 42 x 54 cm.
PAUL, BLANCA (GEB. 1954), ges. r.o., 'Giele', lot van 2 prints in map (9/10,1999), 42 x 54 cm. ...[more]
MONTYN, JAN (1924-2015), ges., lot van 3 etsen (1964,'66,'67) 50 x 65 cm.Montyn, Jan, signed, lot of 3 etchings, 50 x 65 cm. ...[more]
MONTYN, JAN (1924-2015), ges., lot van 4 etsen (1964,'70) diverse formatenMontyn, Jan, signed, lot of 4 etchings ...[more]
OVERBEEKE, MICHEL VAN (1942), ges. en gedat. 1970 r.o., And it was so, kleurenets (7/19) 52 x 72 cm.
LAAK, GABRIELLE VAN DER (GEB. 1958), ges. en gedat. 2002 l.o., 'Molendijk', zeefdruk 35/39 79 x
ADSERA RIBA, ENRIC (1939), ges. l.o., zittend vrouwelijk naakt, aquarel 31 x 24 cm. (glas defect)
ADSERA RIBA, ENRIC (1939), ges., lot van 2 aquarellen met vrouwelijk naakt, div. afmetingen (glas
Vierdelig zilveren thee en koffie servies met houten grepen, winkelmerk Harrods & Co, Londen, jl
Lot zilveren dozen, wo een met niello versiering, br.gew. 842 gr.Three silver boxes, gross weight 842 gr. ...[more]
Een lotje divers, wo een koperen lepel met hart.A lot divers ...[more]
Een geel en roodgoud verguld zilveren chocolade kan met houten handvat, vroeg 20ste eeuw, mt Elie
Een deels vergulde zilveren miskelk met pateen. De miskelk: België, jl 1762, mt en stad keur
Twee rechthoekige, zilveren zoutvaten met blauwglazen binnenbak, in Lodewijk 14de stijl, mt Baron
Een zilveren hengelsmand met gelobte rand met margrieten, Oporto Portugal, mt ongeïdentificeerd,
Een verguld zilveren ereprijsbeker met stam van lapis lazuli, Duitsland, 925/000, br.gew. 348 gr,
Een juwelen set met tijgeroog, wo. een collier met gefacetteerde kralen, diam 2 cm en lengte 47 cm.A
Een geelgouden ring en oorbellen set bezet met robijn en diamant simili, 585/000, br.gew. 6 gr, maat
Een lotje diverse bijoux.
Een lotje diverse bijoux.A lot divers bijoux. ...[more]
Twee zilveren colliers, met fluitje of medaillon, colliers 925/000, hangers 835/000, br.gew. 61
Een lotje zilveren sieraden met koraal, wo. twee ringen.Lot of silver jewellery set with coral, ao two rings. ...[more]
Een lot met diverse sieraden, wo een gestoken agaten hanger en een collier met splitparels en email,
Een lotje zilveren Art Nouveau sieraden.A lot silver Art Nouveau jewellery. ...[more]
Een geelgouden ring bezet met gestoken koraal en een jade hanger, 585/000, br.gew. 13 gr, maat 17,
Twee gefacetteerde edelsteen snoeren en een rose gouden bakslot, een snoer carneolen en een gebroken
Een lot zilver, wo 2 zilveren gespen, 835/000, br.gew. 94 gr.A lot silver, ao 2 silver buckles, 19th century, 835/000, gross w. 94 gr. ...[more]
Een lot zilveren juwelen bezet met parels, markasiet en onyx.A lot silver jewellery set with pearls, marcasites and onyx. ...[more]
Een lotje zilveren sieraden, wo een horloge.A lot silver jewellery and wristwatch. ...[more]
Een lotje zilveren colliers, wo een koordcollier, hoofdzakelijk 925/000, br.gew. 122 gr, lengte
Een lot manchetknopen en boordknoopjes bezet met onyx.A lot silver cuflinks and stud buttons set with onyx. ...[more]
1850 Los(e)/Seite