1850 Los(e)/Seite
J&V Ruben kurkentrekker op houten onderstel, Brussel, 32 x 28 cm. ...[more]
Serie van 6 Gotische-stijl eenlicht kandelaars, 22 t/m 33 cm. ...[more]
Stel Sevres-stijl sculpturen van heer en dame, gemerkt met speudo merk, Tyche Tosca, Italie 60/70 er
Bronzen sculptuur van baadster "Baigneuse" op marmeren voet, in de stijl van Giambologna, 19e
Bronzen sculptuur van naakte dame op marmeren basement, ges. Otto Schmidt-Hofer (1873-1925), h. 36
Bronzen sculptuur van naakte dame met sjaal en papegaai, ges. Otto Schmidt-Hofer (1873-1925), h.
Stel zamak sculpturen "day & night" op kunststofvoet, h. 33 cm.Pair of 2 zamak sculputures 'day and night', h. 33 cm. ...[more]
Lot van 2 gipsen gapers in de vorm van moren, h. 27 cm. ...[more]
Zamak sculptuur van Michelangelo als beeldhouwer op houten basement, h. 38 cm. (defect) ...[more]
Metalen geldkist met ringgreep en geklonken nagels, h. 12, br. 27, d. 14 cm. ...[more]
Gebakken haardsteen met wapenschild, vermoedelijk Schotland 17e eeuw, 22 x 15 cm. ...[more]
Eiken gestoken volkskunst dambord en achterzijde met voorstelling van molen en molenaar en tekst,
Eiken gestoken volkskunst dambord en achterzijde met voorstelling van molen en molenaar en tekst, gedat. 1769, 38 x 38 cm. ...[more]
Lot van een deels houten/ijzeren stijgbeugel en 2 ijzeren stijgbeugels. ...[more]
Lot van 5 pijpen in etui, meerschuim pijpje in etui en 9 mondstukken. ...[more]
Lot van 5 speculaas planken, w.o. vis, bloem en figuren. ...[more]
Lot van diverse volkskunst voorwerpen, w.o. mangelplanken, houten karnpot, schep, rollers en
Lot van diverse volkskunst voorwerpen, w.o. mangelplanken, houten karnpot, schep, rollers en katrol. ...[more]
Tropisch houten Koloniale schrijfkist met stermotief, koperen slotplaat, opbergruimte met 3
IJzeren vlaskam/hekel gemonteerd op gestoken plank, ca. 1900, l. 79 cm. ...[more]
Lot van een koperen poffertjespan met ijzeren steel, koperen evenveeltjespan met ijzeren hengsels en
Kerfsnee stoof met Turkse knoop en handvat voor de kerkgang, Nederland 19e eeuw. ...[more]
Lot van een ijzeren bijl, 17e eeuw, ijzeren kruis van hekwerk op houten voet, 4 ijzeren wandhouders (2x omgebouwd tot kandelaar). ...[more]
Smeedijzeren deurluik slotplaat en scharnieren, vermoedelijk 17/18e eeuw, h. 29, br. 35 cm.
Een aardewerk doofpot met twee lusvormige grepen en messing deksel. Met zwart-bruine loodglazuur.
Serie van 4 eiken gestoken elementen gedecoreerd met blad motief, vermoed. 18e eeuw, l. 48 cm.Oak
Aardewerk religieus vormstuk met relief decor van Christus, Maria en Jozef, 34 x 55 cm. (randschilfers) ...[more]
Smeedijzeren 5-lichts kaarsen standaard van fragment hekwerk, vermoedelijk 18e eeuw, h. 145 cm.
Stel smeedijzeren standaards met fragment hekwerk, vermoedelijk 18e eeuw, h. 103, br. 61 cm.
Eiken gestoken sculptuur van staand mannelijk figuur in 17e eeuwse kledij, vermoedelijk Johan de
Eiken gestoken wandornament met manhoofd, hondenkop en vruchten, l. 135 cm. ...[more]
Houten religieuze plaquette met relief decor van Benedictus Labre (bescherm heilige bedelaars), 60 x
Houten religieuze plaquette met relief decor van Benedictus Labre (bescherm heilige bedelaars), 60 x 36 cm. ...[more]
Lot van 4 mahonie dekselkistjes, w.o. 2 theekistjes, 19e eeuw. (defecten) ...[more]
Lot van 2 mahonie dekselkistjes, gevlochten rieten kistje met garniture, kistje met mandje en een
Lot van 2 mahonie dekselkistjes, gevlochten rieten kistje met garniture, kistje met mandje en een Moorse-stijl mozaiek kistje. ...[more]
Lot van 4 mahonie dekselkistjes, w.o. een met plated visbestek. (defecten) ...[more]
Lot van 3 Moorse-stijl mozaiek ingelegde dekselkistje en 2 met vruchtenhout ingelegde dekselkistjes. ...[more]
Lot van mahonie theekistje met bolle deksel, 19e eeuw, dekselkist met vruchtenhout ingelegd en een
Lot van mahonie theekistje met bolle deksel, 19e eeuw, dekselkist met vruchtenhout ingelegd en een eiken dekselkistje. ...[more]
Lot van 3 aardewerk gietmallen met relief decor van dieren, vermoedelijk 18/19e eeuw. ...[more]
Mahonie schaakbord met tujahouten blad en 32 houten schaakstukken, h. 7, br. 30, d. 30 cm. ...[more]
Zwartlak schaakbord met parelmoer ingelegd en 32 schaakstukken, China, 38 x 38 cm. ...[more]
Orsi klarinet in koffer, Italie.
Orsi klarinet in koffer, Italie. ...[more]
Lot van dienblad met ingelegde deksel, mahonie dekselkist met lade, palissander sigaretten doos en
Lot van dienblad met ingelegde deksel, mahonie dekselkist met lade, palissander sigaretten doos en een mahonie schrijfkist. ...[more]
Konzart salon harfe jubelton citer, Duitsland, 37 x 25 cm. ...[more]
Lot van 2 polychroom beschilderde fresco's met voorstelling van de Sint Sebastiaan en Sint Jan,
Icoon met afbeelding van St. Marina die de duivel verslaat, Griekenland 19e eeuw, 40 x 30 cm.
Icoon met afbeelding van Apostel Marcus met boek, Griekenland 19e eeuw, 33 x 25 cm.Icon of St. Marcus, Greece 19th century, 33 x 25 cm. ...[more]
Icoon met afbeelding van de 3 Heilige, Rusland 19e eeuw, 32 x 27 cm.Icon of three saints, Russian, Greece 19th century, 32 x 27 cm. ...[more]
Optical condenser in koperen behuizing, h. 10, diam. 22 cm. ...[more]
Bronzen inktstel met 2 inktpotten gedragen door zeemonster op marmeren basement, 19e eeuw, h. 10,
Lot van 3 miniatuur schilderingen met voorstelling van deftige dames en officier, 19e eeuw ...[more]
Lot van een bronzen wierrookbrander op marmeren voet, h. 12 cm. en opaalglazen vaasje met bronzen
Lot van een bronzen wierrookbrander op marmeren voet, h. 12 cm. en opaalglazen vaasje met bronzen montuur en voet, h. 13 cm. ...[more]
Bronzen tazza met 2 grepen en medaillon met afbeelding van Juno, ges. Ferdinand Levillain (1837-
Mahonie theekist met 3 compartimenten en 2 deksels, 19e eeuw, h. 18, br. 30, d. 16 cm. ...[more]
Verguld bronzen model van la Colonne Vendome, bekroond met sculptuur van Napoleon op marmeren
Stel Carl Igor Faberge Egg "Imperial Russian Bouquet" metalen geëmailleerde bloemen in vaasjes,
Stel Carl Igor Faberge Egg "Imperial Russian Bouquet" metalen geëmailleerde bloemen in vaasjes, Franklin mint 1978, h. 15 cm. ...[more]
Porseleinen dienschaal met reliefdecor van goudverf bladeren en 3 bordjes. ...[more]
Porseleinen Empire tazza met vergulde decoraties en dame met schaap in landschap, gemerkt Frederic
Stel porseleinen vazen, Engeland 19e eeuw ...[more]
1850 Los(e)/Seite